canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Siyğə" düzgündürmü?
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:02)
Allah herkesi xoshniyyet etsin)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (03.05.2016 / 20:06)
Реssimist89 (03.05.2016/21:00)
Senin niyyetin shehvet,qizin da niyyeti pul qazanmaq.burda hech bir dini sohbet gede bilmez.
Nese chox nala mixa vurursane deyecem. Tutagki tanidigin dindar, namusdu dul, qeyretdi, qadin var. Bir momun kishide var imanli, temiz halal. Ve o momin kishi mehrimi vermek shertiyle o qadinla muveqqeti nigahda olmaq isteyir. Yeni bir neche ay cinsi elaqede olub, er arvad kimi yashiyacaqlar, loru dilde desek kishi qadina temiz hisslerle bir neche ay baxacag razisan?
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (03.05.2016 / 20:09)
Реssimist89 (03.05.2016/21:00)
Senin niyyetin shehvet,qizin da niyyeti pul qazanmaq.burda hech bir dini sohbet gede bilmez.
Yaxshi menim niyyetim shehvet deyil. Qadininda niyyeti pul deyil shevet deyil. Bes onda nedi niyyet Allahin raziligini qazanmaq?)))
Ele gulunc arqument getirdinki ozun gulunc veziyyete dushdun))))
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:10)
@Manitou@ (03.05.2016/21:06)
Nese chox nala mixa vurursane deyecem. Tutagki tanidigin dindar, namusdu dul, qeyretdi, qadin var. Bir momun kishide var imanli, temiz halal. Ve o momin kishi mehrimi vermek shertiyle o qadinla muve
Men basha dushdum sen sohbeti hara chevirmek isteyirsen,ona gore sene bele bir cavab verim.

Senin tanidigin duzgun bir qadin olsun,gelsinler telli duvagli kebinle gelin edib aparsinlar,sonra 3 aydan sonra beyenmedim deyib qaytarsinlar,amma bu muddetde sen deyen kimi yaxshi baxsinlar qadina.
Bu veziyyetde sen ne hissler kechirersense men de eyni hissleri kechirerem.
Eger meseleye yene bashqa cur baxsaq eger mene icaze dushse men ona icaze vermerem ve buna gore de mene gunah yazilmaz,chunki qadina gore ixtiyar sahibi sayiliram.
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:13)
@Manitou@ (03.05.2016/21:09)
Yaxshi menim niyyetim shehvet deyil. Qadininda niyyeti pul deyil shevet deyil. Bes onda nedi niyyet Allahin raziligini qazanmaq?)))Ele gulunc arqument getirdinki ozun gulunc veziyyete dushdun))))
Insani yaradan Allahdi.Allah insanin gucunu ve bacarigini bilir.O yaxshi bilirki insan orqanizmi neye qadirdir.Insan pis yola dushmesin deye bele bir yol buyurub.ozu de sen meselenin evvelini bilmirsen,2-3 sohbet eshitmisen her sheyi bildiyini dushunursen.Sigeni Peygemberimiz getirib ve halal buyurub.bele chixirki sen ondan dahami dushuncelisenki bunu haram hesab edesen,ya Peygemberimiz dovrunde yashayib sige edenler hamisi pozgun insanlar olublarmi?
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (03.05.2016 / 20:14)
Реssimist89 (03.05.2016/21:10)
Men basha dushdum sen sohbeti hara chevirmek isteyirsen,ona gore sene bele bir cavab verim.Senin tanidigin duzgun bir qadin olsun,gelsinler telli duvagli kebinle gelin edib aparsinlar,sonra 3 aydan so
sene dedim axi nala mixa vurma. Kishiye sual verilende kishi kimi cavab verer
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:14)
Men gulunc olmaqdan,haqsiz sayilmaqdan ne de uduzmaqdan qorxmuram.menim qorxum haqqi ve lazim olani yerinde deye bilmemekdi.
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:15)
@Manitou@ (03.05.2016/21:14)
sene dedim axi nala mixa vurma. Kishiye sual verilende kishi kimi cavab verer
Verdiyin suala verdiyin formada cavab verdim,kishi kimi sual vermishdinse emin olki kishi kimi de cavabini almisan.
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (03.05.2016 / 20:17)
Реssimist89 (03.05.2016/21:13)
Insani yaradan Allahdi.Allah insanin gucunu ve bacarigini bilir.O yaxshi bilirki insan orqanizmi neye qadirdir.Insan pis yola dushmesin deye bele bir yol buyurub.ozu de sen meselenin evvelini bilmirse
Ele sheyler varki mene peygemberin fikir ve dushunceleri maraqli deyil. Men shurlu bid varligam. Senin sozunnen bele chixirki hansisa ogalnin evinde dul bacisi varsa sirf peygember deyib deye, sirf din buyurub deye razi olmaldiki bacisi 5-6 aylig dinin icaze verdiyi shekilde kimlese yashamalidi?
Реssimist89  Реssimist89 [Off] (03.05.2016 / 20:21)
@Manitou@ (03.05.2016/21:17)
Ele sheyler varki mene peygemberin fikir ve dushunceleri maraqli deyil. Men shurlu bid varligam. Senin sozunnen bele chixirki hansisa ogalnin evinde dul bacisi varsa sirf peygember deyib deye, sirf di
Hemin oglanin namusu da varsa,qeyreti de varsa buna esasen dushunub cavab verecek.
Senin sige deyende aglina ancaq intim munasibet gelir,bu cur dushunce ile sen men deyenleri basha dushmeyeceksen onsuz da.
Наверх  Cemi mesajlar: 362

<< 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 830 / 1764