canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Niye qizlar oglanlara daha tez inanir?
ISRPLAZA  ISRPLAZA [Off] (28.10.2010 / 14:18)
Qizlar qulagi ile Oglanlar gozleri ile sevirler.
QEDDAR_DUNYA  QEDDAR_DUNYA [Off] (28.10.2010 / 14:19)
Yalan sohbetdi. Agilli qiz inanmaz.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.10.2010 / 14:21)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Agilliz Qiz Termini Sef Termindi ele bil:))) bishmish qiz oglani tez inandirir:)) shexsi fikrimdi oglanin bashi dashdan dasha deye deye oyrener)) qizin zayi cixar:)
Hektor  Hektor [Off] (28.10.2010 / 14:22)
Black_Attack (282010/14:21)
Agilliz Qiz Termini Sef Termindi ele bil:))) bishmish qiz oglani tez inandirir:)) shexsi fikrimdi oglanin bashi dashdan dasha deye deye oyrener)) qizin zayi cixar:)
Ela!
QEDDAR_DUNYA  QEDDAR_DUNYA [Off] (28.10.2010 / 14:24)
Black_Attack, Soruwmaq ayib olmasin. Deseydim agilli oglan sesin cixmazdi amma qiz dedim olmaz? Agilli qiz olmur ki? Her qiza agilli olmaq ucun biwmek lazim deyil.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.10.2010 / 14:25)
Hektor, tshk qardash:)
bal_qiz  bal_qiz [Off] (28.10.2010 / 14:26)
baxir kime inanirsandaa.dostundusa,taniwindisa mence yalan daniwmaz.ama sevgilinize esla inanmiyin
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.10.2010 / 14:26)
QEDDAR_DUNYA, can-ciger yani djaaan djigggerrrr))) onda nosh dirler qiz beyni qush beyni)?))? soybet kitabnan yatib durmagdan getmir... bishmemish nece agilli ola bilersen? ushagluguvu yaduva sal.... valideyinin deyir pece yaxin durma olmaz CIZZZZ olaysaannn)) ama sen gedirsen yaxina eluvu vurursan BUBBB olannan sora basha dushursenki aaaaaaa dimeli bu BUBBB eliyen nesedurse yaxuna duymag OymmaaaZZZZZ))) anlada bildim?)
QEDDAR_DUNYA  QEDDAR_DUNYA [Off] (28.10.2010 / 14:29)
Black_Attack, Ah Canim Gozum bes anam deyende olmaz. Baxirsan ki bawqa uwaq getdi CIIIIIIIIIZZZZZZZ oldu. Qanirsan ki olmaz. Bes men anlata bildim. Meger gerek ozum sehv edim ki anlayim axi bawqalarinin sehvleri uzerinde de oyrenmek olur.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.10.2010 / 14:31)
QEDDAR_DUNYA, bashgalarinin sefinde oyrenmeyi bacaran insani sevirem kellem ustunde gezdirerem:)) ama inanki onu Anca SOZ kimi eshitmishem))) emelinda olani gormemishem ve hec senede inanmiramki kiminse sefinde oyrenesen:)) dimeki meni tanimirsan ya ne bilim neee..men yashadiglarimnan netice cixardiram djaaaaaan)) eshitdiklerimnen yox:)) Gelnim sene deyirem qizim sende eshit meselesu Geydirme soybetdur))
Наверх  Cemi mesajlar: 856

[1] 2 3 ... 86 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 912 / 3596