canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

" DUA " NECE OLUR?
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (09.06.2012 / 19:54)
Omarbek (092012/16:23)
(S)enin (B)aşun (D)iyesen bedenuve ağırlığ eliyir,siyğeden emele gelmis zibil!!! Burdakı xayker exilerden xahiş ederem senun unvanuvı deqiqleşdirerler!!! Sen bura gelmisen ozuve kişi tapmaga?! Ged siy
ala ograw gede ograw.. Sen artistliyi at qiraga.. Bicbala oglu bicbala.. Anani halal bilen vahabi ograw! Men Bakida Badamdarda qaliram, xaker ehtiyac da yoxdu.. Unvanimi dedim. Gelmiyenin kiwiliyi ele menim altimdadi..
Sen gelmesen boyun ardi oldun.. Neslini kokunu yig peyserine gez.
Omarbek  Omarbek [Off] (09.06.2012 / 15:23)
(S)(B)(D) (082012/19:52)
Sene dedim da men.. Sende kishilik yoxdu.. 1 qram kishiliyin olsa tehqire kecmezdin.. Sen ograwin dal ayagisan..Men kafirem he?))Greceyik seni de o dnyada))Telesme.. Qiyamet yaxindir..
(S)enin (B)aşun (D)iyesen bedenuve ağırlığ eliyir,siyğeden emele gelmis zibil!!! Burdakı xayker exilerden xahiş ederem senun unvanuvı deqiqleşdirerler!!! Sen bura gelmisen ozuve kişi tapmaga?! Ged siyğelesunlerde seni meşedide, kafir rafize niye gedmirsen?!
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (08.06.2012 / 18:52)
Omarbek (082012/15:28)
Fikir vermeyin bu (S)efehe (B)oşboş (D)anışır!!! İt hurer karvan kecer, qoyun hursun neqeder istiyir, karvan onsuzda oz yol ile gedir!!! İranin axmaq tulasıdı bu insan!!! Menim yazığım gelir bu insana
Sene dedim da men.. Sende kishilik yoxdu.. 1 qram kishiliyin olsa tehqire kecmezdin.. Sen ograwin dal ayagisan..
Men kafirem he?))
Göreceyik seni de o dünyada))
Telesme.. Qiyamet yaxindir..
Omarbek  Omarbek [Off] (08.06.2012 / 16:32)
Kim ALLAHA ve Onun Elcisine asi olub Onun hududlarını aşarsa, ALLAH onu icinde ebedi qalacağı Cehennem oduna vasil eder. Onun ucun alcaldıcı bir ezab vardır. /Nisa-14/
Kim ummetimin tenezzule uğradığı bir vaxtda menim sunnetimden yapışarsa ona 100 şehid savabı verilir./ Munziri, et-Tergib vet-Terhib, 1/80 /
Yalanı ən boyuk gunahlardan biri olaraq qəbul edən Peyğəmbərimiz [s.ə.s] bir dəfə səhabələrindən soruşur:«Sizə gunahların ən boyuyunu xəbər verimmi?». Səhabələr«bəli»deyə cavab verdikdə Həzrəti Peyğəmbər [s.ə.s] belə buyurur:«Gunahların ən boyuyu ALLAHA ortaq qoşmaq, ata-anaya asi cıxmaqdır». Rəsulullah bu sozləri dirsəklənmiş halda deyirmiş. Birdən dikələrək sozunə belə davam edir:«Xususilə yalan danışmağa, yalandan şahidlik etməyə diqqət edin.Yalancılıq vә yalancı şahidlikdәn cәkinin! Sahabәlәr rәvayәt edirlәr ki, Hәzrәti Pәyğәmbәr [s.ә.s] son sozlәrini o qәdәr vurğuladı ki, hec susmayacağını duşunduk./Muslim, Kitabu'l-iman, 87/
Omarbek  Omarbek [Off] (08.06.2012 / 15:28)
Fikir vermeyin bu (S)efehe (B)oşboş (D)anışır!!! İt hurer karvan kecer, qoyun hursun neqeder istiyir, karvan onsuzda oz yol ile gedir!!! İranin axmaq tulasıdı bu insan!!! Menim yazığım gelir bu insana, eger insan dimey olarsa bu zavallıya, bu dunyadan kafir RAFiZi kimi kocecey!!! ALLAH hidayet elesin, bu zavalliya. Seni devet eliyirem Dagestana, butun rasxodun menliydi hara lazımdı pul catdırsınlar.Men bakıya gele bilmirem surgundeyem, yoxsa coxdan seni sokub yığmışdım!!!
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (07.06.2012 / 22:58)
İNKAR EDƏN VAR BUNLARI??
Elave edilmiş fayıl:
(181.84 kb.)
Yüklenib: 537 defe.
Al_Gurabah  Al_Gurabah [Off] (07.06.2012 / 20:55)
Qardashlar Allah Rizasi Ucun exlaqli olun,
Allahdan qorxun ve unutmyun Her agizdan cixan , deyilen SOZu Melekler yazir, Yazdiğiniz Sozdere fikr verin, dushunub yazin, Allahdan qorxun.
(S)(B)(D)  (S)(B)(D) [Off] (07.06.2012 / 16:44)
Omarbek (072012/15:14)
(S)iyğe (B)alağınan (D)uşmuş alcağ, men senin kimi exlaqsız rafizilere nomre vererdim amma, eqidem exlaqım buna yol vermez. Meni gormey istiyirsense gel Dağıstana, seni nece lazımdı Muselman eleyim bu
Dedim da sene.. Kiwiliyi olmayan zindigsan.
Наверх  Cemi mesajlar: 59

<< 1 [2] 3 4 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 830 / 2151