canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Fikriniz...cox marakli
Senin_ilk_mehebbetin  Senin_ilk_mehebbetin [Off] (30.04.2012 / 09:20)
[c][b][blue]..movzumu xahiw edirem bawka cur anlamayin..amaki bawima gelen iwdi...
Metroyla gedirdim.cox sixlik veziyetiydi.Sahil metrosunda coxlu adam doluwdu metroya bu vaxti iki genc sevgili yanimda dayandilar.iki sevgililerden kizin arxa terefinde bir werefsiz dayandi.meni gormeyerek kiza karwi gic hereketler edirdi.sozun duzu kizin sevgiliside bedenden biraz cusseli idi ve bu werefsizinde bu hereketlerin gormurdu.inanki cox cixilmaz veziyetde ancak bedenimden soyuk havada ter axa axa kiza baxirdim inanki kiz sevgilisine hecne bildirmeden ancak sevgilisinin gozlerine heyecanla baxa baxa ele bil sehirli kuvveden imdad dileyirdi.ama kiz birteher werefsizden ozun yayindirmax isteyirdi.bir anlik ayilib ayaximla mohkemce weresizin ayaxin sixdim.werefsiz ozunu itirib aralawdi
Ama sozun duzu kiz metrodan duwende sakitce arxaya conub mene ele baxdiki inanki ele bil o dunyani gorub geldim.neyse kiz deyesen werefsizin kim olduxunu sehv anlamiwdi.
Neyse sozumun meksedi sadece sizden bilmek
...
Ardını oxu >>
deyiş. Senin_ilk_mehebbetin (30.04 /09:25) [1]
Eksperd  Eksperd [Off] (30.04.2012 / 13:55)
Ataw gerek sen ilk gorduyun anda ele peyserlik edene birin iliwdirmemisen sen ozun? En azindan elunle iteleyib bir Bele sifet ederdun anlayardi. Qaldiki bele qiz duz etmeyib gerek bildirerdi ne curse sevdiyine.
deyiş. Eksperd (30.04 /13:59) [1]
Senin_ilk_mehebbetin  Senin_ilk_mehebbetin [Off] (30.04.2012 / 19:26)
Ataw inanki o anda men kizin arxasindaydim deye ozumu itirdimki birden kiz meni oklana iware eder.oklanda cusselidi gel indi yumrux tepik ye nahak yere.neyse...
Amaki kiz meseleni bilen kimi ozun bir gucle yixiwdirdi.kaldiki sevgilisine demeye mence duz etdi demedi.onunda ayri sebebleri coxdu
Eksperd  Eksperd [Off] (30.04.2012 / 20:40)
Senin_ilk_mehebbetin, Ele anasin bacisin tanimayan bezpantovular coxdu. Yixib yere aqzin burnun qirasanda elelerinin..
Lady_of_Vampire  Lady_of_Vampire [Off] (01.05.2012 / 10:21)
men wexsen senin bunu elemeyive inanmiram, cunki bawga temada yazdigin werhden bildim.. Belkede bunu kkmse edib sene daniwib,sende ozun etmiw kmi yazirsan.
GeDeReMaAa  GeDeReMaAa [Off] (01.05.2012 / 10:50)
...
___XShNhK___  ___XShNhK___ [Off] (01.05.2012 / 10:56)
Lady_of_Vampire (01.05.2012/10:21)
men wexsen senin bunu elemeyive inanmiram, cunki bawga temada yazdigin werhden bildim.. Belkede bunu kkmse edib sene daniwib,sende ozun etmiw kmi yazirsan.
Cox diqqetlisen)
Senin_ilk_mehebbetin  Senin_ilk_mehebbetin [Off] (01.05.2012 / 11:30)
Lady_of_Vampire (01.05.2012/10:21)
Bawkasinin daniwdixin oz adima cixarib ozumu kime gozteriremki?...
Senin_ilk_mehebbetin  Senin_ilk_mehebbetin [Off] (01.05.2012 / 11:32)
GeDeReMaAa (01.05.2012/10:50)
...
........................
Lady_of_Vampire  Lady_of_Vampire [Off] (01.05.2012 / 11:44)
Senin_ilk_mehebbetin (01.05.2012/11:30)
Bawkasinin daniwdixin oz adima cixarib ozumu kime gozteriremki?...
sen geceni aglayib sorada yastigva baxirsan ne geder aglamagina)
mence bele oglan ele bir weyi gorereken gormemis kimi eder.

Birde eyer oglan onu gorubse, ayagin sixmali deyildi, basga sert hereket ederdi, ama cekinib, cunki indi coxsu ogoanlar bawlarina derd acmagi xoslamir.
Наверх  Cemi mesajlar: 58

[1] 2 3 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 897 / 3764