canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Oğlan öz dostunun bacısını seve biler?
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (12.12.2014 / 20:58)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
Rehmettiyin_Nevesi (12.12.2014/20:04)
Seva bawin xarabdiii??? Ay qiz bir eve ki sen qarsaw kimi girirsen Orda seni qardaw kimi taniyirlar Nece bawqa gozle baxa bilersen axi
O qeder olurki ele seyler yeni qeribe hecne yoxdu) ciddi fikirle sevenden sora no problem Allah xosbext etsin))

Bele deyekde qardasin ogras cixdi)))))
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (12.12.2014 / 21:00)
aradaSIRADA (12.12.2014/20:58)
O qeder olurki ele seyler yeni qeribe hecne yoxdu) ciddi fikirle sevenden sora no problem Allah xosbext etsin))Bele deyekde qardasin ogras cixdi)))))
Eger bir insana baci deyirsense bu o demekdir ki onun namusu senin ucun her weydi Sabah buruyun dostuna biwey gelse bacisina dayaq olmalısan sen... Werhlere baxiram dodağım ucuqlayir eee...
Qaldiki sene Canin yanmasin bidenem yene babat iteleyirsen haa meselletinden :))
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (12.12.2014 / 21:04)
Rehmettiyin_Nevesi (12.12.2014/21:00)
Eger bir insana baci deyirsense bu o demekdir ki onun namusu senin ucun her weydi Sabah buruyun dostuna biwey gelse bacisina dayaq olmalısan sen... Werhlere baxiram dodağım ucuqlayir eee... Qaldiki s
Deniz yoo zarafatsiz pis baxmiram. Amma baci deyib sora sevmesinde))
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (12.12.2014 / 21:08)
aradaSIRADA (12.12.2014/21:04)
Deniz yoo zarafatsiz pis baxmiram. Amma baci deyib sora sevmesinde))
Sen duwun ki (indi ta sen qizsan senin qeyret damatin basqa yerdedi deye inyerd yaxinlasiram Incime bidenem) Sebe baci deyen bir insan Hansi ki dunya dagilsa da bu adama intim gozuynen baxmamisan da Sene deyir ki bes belə ele (neyse de vurulub sene sen deme vecni sen eyilib onun qabagina cay qoyanda qardasinnan gizli senin memelerine baxirmis Eyilende TV-nun altinnan nese goturende daliva baxirmis) Hec icinden ona "soxum senin kiwiliyive" demersen??, sadece fikrini bilmek isteyirem
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (12.12.2014 / 21:20)
Rehmettiyin_Nevesi (12.12.2014/21:08)
Sen duwun ki (indi ta sen qizsan senin qeyret damatin basqa yerdedi deye inyerd yaxinlasiram Incime bidenem) Sebe baci deyen bir insan Hansi ki dunya dagilsa da bu adama intim gozuynen baxmamisan da S
Deniz valla qardawim olmuyub deye fikirlese bilmiremee))) bize hec vaxt oglan gelmeyib qohumlardan basqa) kewke qardawim olaydi qewey dostu olaydi
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (12.12.2014 / 23:45)
aradaSIRADA (12.12.2014/21:20)
Deniz valla qardawim olmuyub deye fikirlese bilmiremee))) bize hec vaxt oglan gelmeyib qohumlardan basqa) kewke qardawim olaydi qewey dostu olaydi
Bawaaa daw duwsun Seva :))
*__SeVgI_MeLeYi__*  *__SeVgI_MeLeYi__* [Off] (12.12.2014 / 23:50)
 ArXaMcA DaNiWiB SoLo OxUmAqDaNsA.ÜzÜmE De DuEt OxU
Burdaki bir iki peyser varki onlaara neyinki dost bacsi!....... Axaxaxxaxa kak wto ana baci ferq etmir neyse getdim men
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (27.12.2014 / 20:36)
Az olub bele şeylər? hm?
Bakinec  Bakinec [Off] (27.12.2014 / 20:38)
Oqlan dost dediyi oqlanin bacisina gozunun ucu ile de bele baxmali deyil..eger baxirsa o dost deyil...
AHURAY  AHURAY [Off] (28.12.2014 / 00:35)
O oglan uje ilk gundenki qardaw dedi birine ve onun evine ayaq qoyduqda bacisina baci dedise.gozu kor olmalidi ureyi daw...olsunki dostun evinde hec pis nezerle baxmasin veya hetta olubki dostunun evine geliw gediwinden 1ilsonra dostuna deyibki sizin kucede bir qiz gormuwem..sen deme hec ozude bilmirmiw dostunun bacisidi....heyatda ne olur olsun vicdandan daha deqiq mehkeme olmur.. !!!!
deyiş. AHURAY (28.12 /00:36) [2]
Наверх  Cemi mesajlar: 220

<< 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 413