canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bizə işıq verən
1Fanidunya  1Fanidunya [Off] (21.10.2010 / 17:54)
Hemin_Bryunet (212010/17:48)
beyem insan kenardan idare olunur? Anlamadim.
yeni her hansi bir aparatla.ROBOT KIMI
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 17:56)
 Даже на самом высоком троне сидит ЗАДНИЦА!
insani yox. Amma heyvanlari coxdan klonlasdiriblar. Gormediyine inanmirsan sen?Eslinde insani da elemeye qadirdiler. Sadece buna qadagan qoyulub heleki. Hem de ehtiyac yoxdu.
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 17:58)
1Fanidunya (212010/17:54)
yeni her hansi bir aparatla.ROBOT KIMI
robot var. Amma insani hec kim idare etmir.
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 18:00)
suni beyinle isleyen robot gormemisen?
1Fanidunya  1Fanidunya [Off] (21.10.2010 / 18:39)
Hemin_Bryunet (212010/18:00)
suni beyinle isleyen robot gormemisen?
Yaponlarin icad etdiklerini deyirsense onu da uzaqdan idare edirler.niye ki gormediyim bezi weyler var inaniram mes Allaha ve peygemberlerine, meleklere, semavi kitablara qedere inaniram senden ferqli olaraq.ancaq eger senin dediyin axi bele deyek teze ixtiralardi niye televizorda gostermeyibler?eger varsa yalniz yaziblar wekil veribler qezetde bunlar qezetlerin satilmagina gore bir woudu. hindistanin 70 % i kasibdi ancaq kinolarini gozel kef eliyen oxuyub oynuyan kimi cekirler bilirsen niye? onlar xeyallarinda olanlari hec olmasa kinoda da olsa gormek isteyirler.yeqin ki ne demek istediyimi anladin
*Mehseti*  *Mehseti* [Off] (21.10.2010 / 19:02)
1Fanidunya (212010/18:39)
Yaponlarin icad etdiklerini deyirsense onu da uzaqdan idare edirler.niye ki gormediyim bezi weyler var inaniram mes Allaha ve peygemberlerine, meleklere, semavi kitablara qedere inaniram senden ferql
Tvde gostermezder de cunki tvye baxan kutleni maraqlandirmir.Cunki tv kutlesi ixtiralari sevmir. qezetler ise ele bax o xeberlere gore satilmir
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 19:04)
divlerin de haqqinda cox yazilib. Inanmaliyiq? Televizor cox pul getirir yoxsa qezet? Televizor az pul getirseydi Bekheme pepsi reklamina gore 80 milyon vermezdiler. Qaldisa hindistana. Hindistan hec de ac dovlet deyil. Senin mentiqinle Afqanistan neynesin bes? He. Bir de ki eger gormediyin seye inanansansa onda men deyen robotlara da inan da. Niye inanmirsan?
1Fanidunya  1Fanidunya [Off] (21.10.2010 / 20:24)
Hemin_Bryunet (212010/19:04)
divlerin de haqqinda cox yazilib. Inanmaliyiq? Televizor cox pul getirir yoxsa qezet? Televizor az pul getirseydi Bekheme pepsi reklamina gore 80 milyon vermezdiler. Qaldisa hindistana. Hindistan hec
eger sen gormediyin weye inanmirsansa hardan bilirsen ki lampani kim ixtira eliyib darvinin leninin kim oldugunu hardan bilirsen onlari ki gormemisen.bir de men demedim hindistan ac dovletdi dedim ki,hindistanin ehalisi kasibdi.onlarda da pul bezi bezi memurlarin elindedi bizdeki kimi.demirem robot yoxdu arada tv ye bax gosterdiler o da uzaqdan idare olunur insan terefinden musteqil deyil.
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 20:36)
1Fanidunya (212010/20:24)
eger sen gormediyin weye inanmirsansa hardan bilirsen ki lampani kim ixtira eliyib darvinin leninin kim oldugunu hardan bilirsen onlari ki gormemisen.bir de men demedim hindistan ac dovletdi dedim ki,
men televizora baxmiram. /orda her shey gopdi. insanlari kutleshdirmekde bashqa hechne deyil
Hemin_Bryunet  Hemin_Bryunet [Off] (21.10.2010 / 20:39)
1Fanidunya, men demedim gormediyime inanmiram. men dedim ki her yazilana inanmiram. Sizin yegane subutunuz yazilar olduhu uchun dedim..Amma men tarixe istinad edirem. Tarix sehv ola bilmez.
Наверх  Cemi mesajlar: 107

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 826 / 1963