canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Universitet yoxsa Bazar?
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (20.04.2018 / 08:34)
~_DemounT_~, Caqqal yoxe men onu indide tvde gorende bir it cinsi var bulldog-du sef yazmadimsa ona oxwadiram onu))
deyiş. *SIRIUS* (20.04 /08:37) [1]
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (20.04.2018 / 08:44)
*SIRIUS*, Ay da ne deduun) gedib 200-300 verib sprafka almisham, duz seherden axhamustunecen gozdemishem axirda buraxdilar yanina. Vuset var idi prarektor ikisi oturmusdi. Ele etinasiz hereket elediler ki, ele bil adam dorem men. Kopya o sen deyen buldok kimi) mene deyir adun qabagina sual qoyurug get filan vaxti gel nagar neyne. hech ne demedim chixdim otagdan. Ne getmedim ne olar deyeni elemedim. Onsuzda bildim qoliyacaglar
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (20.04.2018 / 08:47)
~_DemounT_~, Ozunu adam hesab edir amma telebelerin gozunde qiymeti hormeti yoxdu
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (20.04.2018 / 08:48)
*SIRIUS*, Itdi da ona gore
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (20.04.2018 / 08:50)
~_DemounT_~, )))
**__**  **__** [Off] (20.04.2018 / 17:26)
Bazar ucuzluq olar Uni yaninda)
1kimse  1kimse [Off] (01.11.2019 / 14:29)
Sen oxu. Heç kim seni tapdalaya bilmez. Pulu verib sonra ardinca danişmaq lazim deyil. Kimse zorla telebeden pul almir. Eger zora meruz qalirsinizsa direşin mübarize aparin. Bu iş deyil tehsildi. Kimse zorla pul ala bilmez
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (02.11.2019 / 10:51)
Oxumaq, Bazarda oxu ya unide ferq etmir.
Insan var Pianinonu ozu orgenir ifa etmeyi, insan var, 30 denede mellim tut munkun deyil. Hemen weydi buda. Ozunu inkiwaf etdiren insan unisizde edecek bunu. Stiv Jobs, Mark cuberq, cek ma ves minlerle be insanlar hamsi uni oxuyub guya. Uni sene istiqamet vere biler mellimler bawqa hecne. Herwey insanin oz elindedi. Azerbaycanda esl savadli uwaqlarin hamsi qacib azerbaycandan. Savadi olan insan yolun tapib cixacaq, astan deyirdiye atxodlar gedir xarice, Azerbaycanin xarice axin eden uwaqlarigeleceyin alimleri Professorlaridi. Resmen beyin axini gedir Azerbaycandan xarice O uwaqlarnan men Alman dili Kursuna getmiwem gozumun wahidiye. ALLAHA and olsun vaxt gelecek goreceksiz ozuunuzde o uwaqlarin 90 faizi alim akademikler professorlar olacaq ve onlarda nifret inciklik hissleri qalacaq Azerbaycana qarwi bugun onlara deyer verilmediyi ucun.
Azda qalan o tibb unisinin telebeleri hekimler zadda opulnanan uni bitirenler olacaq hansi ki, Almaniya Avst
...
Ardını oxu >>
Taksi_V_Ray  Taksi_V_Ray [Off] (03.11.2019 / 22:12)
Ramin yene yawadi movzunu))
Simela  Simela [Off] (20.05.2020 / 18:19)
bizim unide tekce ödeniş edirdin tehsil haqqına i fso

imtahan filan senlik idi
Наверх  Cemi mesajlar: 97

<< 1 ... 7 8 [9] 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 860 / 4527