canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Allah ve Ateist
МояДевчкаПростоАНГЕЛ  МояДевчкаПростоАНГЕЛ [Off] (22.03.2014 / 02:02)
 Sebebleri qaldir aradan ..! Zahir olsun Yaradan !
OPEK13 (21.12.2011/23:51)
Dam bi dam bi dammAllaha inanmiram,Dam bi dam bi dammher sey Big Bangle yarandiam bi dam Ve quran olumlu insanlar terefinden yarandi..ooo bu nedir??? Bicccyyyyyyuuuuuuuu )) Avtobus kecdi ustumden ))
Movzunu tam oxudum helede anlamiram bele fikirle movzu yazmaqini.nebilim ozu yaxwi oqlana oxwayir ama nebilim yenede qaranliq qaldi
Herm@n  Herm@n [Off] (25.03.2014 / 11:11)
Ətrafımda dindar insanlar ( Radikal deyillər, sadəcə inanclılardı ) çoxdur . Həmişə nə vaxt bir yerdə otururuqsa qırgın düşür . Mən onların yaxşı insan olduguna əmin olduguma görə istədiyim fikri rahatlıqla , açıq şəkildə ifadə edə bilirəm . Mən fikrimi deyib qurtaranacan bunlar yalan olmasın 100 dəfə əstəğfirullah , əuzu billahi minəş şeytanir rəcim deyir . Heç vaxtda bir ortaq məxrəcə gələ bilmirik , ümumiyyətlə inanclı insan üçün yeni bir fikir , yeni bir baxış əsasən qəbulolunmaz olur . Demək olar ki , böyük əksəriyyətidə əzbərlənmiş eyni sözləri deyir , eyni agızdan danışır . İnsanda biraz şübhə etmə cəsarəti olmalıdı , qorxmalı deyil .
Hicab taxmaq geridə qalmaq deməydi ? - Xeyir , deyil mənə görə . Amma çadra geyinməyi mən qəbul edə bilmirəm . Dəyəndə ki , mən qadının çadra geyinməyinin əleyhinəyəm dindarların ilk reaksiyası belə olurki bəs çılpaq gəzsinlər ? Məgər qadın çadraya və ya hicaba örtülməyibsə onun çılpag olmaq anlamına gəlir ? Çılpaqlıqla , çadranın arasında o qədə
...
Ardını oxu >>
_MaksI_  _MaksI_ [Off] (25.03.2014 / 15:36)
heif bu movzunu oxudugum vaxdan cox menasizidi
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (25.03.2014 / 17:30)
Ateist sozunu eshidende ve ya gorende niye ekseriyyeti dehshet ve vahime buruyur niye maraqlidi)))
makingfuss  makingfuss [Off] (26.03.2014 / 00:38)
Kimminsə dinin , inancın muzakire aparmaqla nə qazanilir ki?
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 10:49)
Herm@n (25.03.2014/11:11)
Ətrafımda dindar insanlar ( Radikal deyillər, sadəcə inanclılardı ) çoxdur . Həmişə nə vaxt bir yerdə otururuqsa qırgın düşür . Mən onların yaxşı insan olduguna əmin olduguma görə istədiyim fikri raha
Salam sәninlә 99% hәmfikirәm.
Sadece mәn sәndәn fәrqli olaraq dindә gözәl heçnә görmürәm.
Dindar olsaydım xristianlığı seçәrdim.
Niyә bilirsiz? Çünki müsәlmanlar dini cәhәtdәn davranmağı bacarmırlar.
"bizim dinimiz yekdi" deyәn yobazlar görmüşәm..
sanki futbol takım tutub.
Ateist deyәndә çox adam satanizmlә sәhv salır. Qorxur elә bilirki biz onlara reallıqla, elmi yolla açıqlama gәtirәndә onları baş yoldan 2ci dәrәcәli yola salırıq. Әslindә bu әksinәdir. Yәniki salmaq demiyәk buna әsli budur deyәk.

Hicaba gәldikdә acı gәrçәk olan 2 şeyi xatirladım.

1. Әgәr bir qadın açıq saçıq geyinirsә demәli onu görәnlәrә "mәnim haqda nә düşünür düşünsün" deyә xüsusiyyət bağışlayır.

2. Әgәr bir qadın hicab taxırsa demәli 2 şey düşünür.
1. Hopppa ucuz qu
...
Ardını oxu >>
bir_olacagiq  bir_olacagiq [Off] (26.03.2014 / 11:54)
allah weytana lenet elesin!
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 12:13)
bir_olacagiq, ameeen :D
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (26.03.2014 / 13:42)
sheytan sadece bir mifdir)))
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 20:05)
~_DemounT_~, Nesimi deyirdi e qaqam onlar hec vaxt bilmeyecekki sen nece muqeddes ucaliqdasan.
Наверх  Cemi mesajlar: 94

<< 1 [2] 3 4 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 868 / 335