canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Agil ve urek qardawlari
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 01:50)
ZuZuLyA (18.03.2017/00:31)
Bezen qurur duygularmisi saxlasada hiss etiklermizi durdura bilmez.Qururu agil idare edirse,hissleride qelbimiz.
+
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 01:53)
ZuZuLyA (18.03.2017/00:31)
Bezen qurur duygularmisi saxlasada hiss etiklermizi durdura bilmez.Qururu agil idare edirse,hissleride qelbimiz.
Umumiyyetce Tezyiq altinda insanin qerar verme qabiliyyeti awaqi duwur.

Ferq etmez bu tezyiq sene valideynlerin terefinden olur ozun terefinden ya Qururun ya aglin ya her neyse.

Elementar olaraq ozunde yoxlaya bilersen test yaz suallara cavab Dursun bir nefer bawivin ustunde tez ol tez ele tez tez tez ol hamsin sehv suhv yazacaqsan bildiyinde sadeleride.
Oncun insan gerek hissleriyle hereket ede.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 01:54)
Bunun werhlerin evvel oxumurdum indi oxuyuram day.
ZuZuLyA  ZuZuLyA [Off] (18.03.2017 / 02:07)
_K_O_T_İ_K_ (18.03.2017/01:54)
Bunun werhlerin evvel oxumurdum indi oxuyuram day.
Siz dediyiniz ferqli hisslerdi.Biz test yazirigsa tebiki aglimizla duwunmeliyik Hisslermize gore varyant sece bilmerik.Telesdirirlerse bawqa adapdatsiya gedir cawirig.

Qaldi ureye bezen daxilde ele hisslermiz olur ki,onu dile getirmek olmaz yenede hiss edirik bunu.Bu hissi cole cixardmain qarwisini bezen qurur bezende agil durdurur.Aglimiz durdurmasa biz daxilmizdeki delikleri awqar ederdik.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 02:12)
ZuZuLyA (18.03.2017/02:07)
Siz dediyiniz ferqli hisslerdi.Biz test yazirigsa tebiki aglimizla duwunmeliyik Hisslermize gore varyant sece bilmerik.Telesdirirlerse bawqa adapdatsiya gedir cawirig.Qaldi ureye bezen daxilde ele his
Testi men mesel olaraq yazdim tebiiki testde. Agil olmalidi.
Sevgiden sohbet gedirse burda Agilliq birwey yoxdu Bu Fuksiyani Sirf olaraq Urek heyata kecirir hissler heyata kecirir yeni eslinde buda beyine baglanire O urek telabat siqnalin oturur beyine Prosta Ele bilki Beyin Idaredi her kabineti bir meseleye baxir Senin ureyin siqnali gonderir sevgi otaqina buna goze agiza baxan wobe qerar vere bilmez ve ya bawqa wobe.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 02:13)
ZuZuLyA (18.03.2017/02:07)
Siz dediyiniz ferqli hisslerdi.Biz test yazirigsa tebiki aglimizla duwunmeliyik Hisslermize gore varyant sece bilmerik.Telesdirirlerse bawqa adapdatsiya gedir cawirig.Qaldi ureye bezen daxilde ele his
Agil prosta meslehet vere biler ancaq birbawa tesir imkani yoxdu onun.
Sevgi Agili zadi ucurdur bawdan inan mene.
ZuZuLyA  ZuZuLyA [Off] (18.03.2017 / 10:33)
_K_O_T_İ_K_ (18.03.2017/02:13)
Agil prosta meslehet vere biler ancaq birbawa tesir imkani yoxdu onun.Sevgi Agili zadi ucurdur bawdan inan mene.
Tebiki eledi hisslermiz urekde olur bu tek sevgiyle elaqeder olmur ki,bu kederde,uzulmekde qorxuda,paxiligda,her bir duygu ,mese menim sevdiyim bir insan kmese baxdi men qisqandim amma bu hissi qururum gizletdi.

Yada bawqa bir hiss..Men ele birine ulvi hissler duya bileremki o insan mene uygun deyil evlidi yada neise amma men bunu daxilde hiss edirem axi,Agil ise o hissimi basdirir tek agilla hisslermi durdura bilirem amma hisslerim tepteze durur,buna ister fedakarlig de,ister qarwiligsiz hiss,ister Qurur.

deyiş. ZuZuLyA (18.03 /10:36) [2]
ti_je_neGIJI  ti_je_neGIJI [Off] (18.03.2017 / 13:48)
yetim 27 yaşda uje nə ürəyə nə ağıla qoz qoymursan :) Başa şeyin səsinə qulaq asırsan. Ölümlü dünyadı Əsla özündən əvvəl hisslərinin ölməyinə izin vermə - Albert Qalx-qalx
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (18.03.2017 / 13:56)
ZuZuLyA (18.03.2017/10:33)
Tebiki eledi hisslermiz urekde olur bu tek sevgiyle elaqeder olmur ki,bu kederde,uzulmekde qorxuda,paxiligda,her bir duygu ,mese menim sevdiyim bir insan kmese baxdi men qisqandim amma bu hissi qururu
Bu yazdiqlari Sevmemiwden evvel ola biler.
Sevdinse uje gerisi girmir evlidi Ailesi pisdi nebilim iwsizdi kasibdi ve s baxmirsan.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (18.03.2017 / 14:49)
ti_je_neGIJI (18.03.2017/13:48)
yetim 27 yaşda uje nə ürəyə nə ağıla qoz qoymursan :) Başa şeyin səsinə qulaq asırsan. Ölümlü dünyadı Əsla özündən əvvəl hisslərinin ölməyinə izin vermə - Albert Qalx-qalx
Rehmettiyin nevesi?)))))
Наверх  Cemi mesajlar: 67

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 864 / 2708