canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Love is"-Saqqız kağızı yoxsa bir sevgi tarixi?
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (29.01.2017 / 00:59)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
KoNCeNo, he bilirem bir dostum variydi menden bir sinif yuxari koridorda mene deyir sakkiz istiyirsen deyirem yox nese israrla verdi saqqizi ceken tarakan elime deyen bir uca sesle qişqirdimki koridorun o başinda muellimler otaginan hamisi cixdi elebildiler olen var
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.01.2017 / 01:01)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
__DeFeND__YouR__SeLF__, He menede elemisdiler mama danlamisdi hemin adami yadimdadi dunen yediyim yadimdan cixib amma usaqliq illeri yadimdadi)))))
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (29.01.2017 / 01:02)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
KoNCeNo, hele qorxu panikiyli oglanada şille vurmuşdum))))))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.01.2017 / 01:06)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
__DeFeND__YouR__SeLF__, ))))Bir defede teze kocmusduy cixdim kucede usaqlarla oynadim oglanin biri qarnima tepiy vurmusdu zirilliya zirilliya geldim eve mama esebi getdi ki,oglani vursun gedib bawqasin cirpmisdi indi onun anasi gelmisdi bizim ustumuze mamanin vurdugu oglanda Allahin mali idi nede demir ki,men elememisem
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (29.01.2017 / 01:10)
KoNCeNo, ))))) uyda butun alemi qatibsanmişki bir birine))) Olduumm
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.01.2017 / 01:12)
__DeFeND__YouR__SeLF__, Xaxaxxa hee tova sonra o oglan sinif yoldawim oldu hemise deyib gulurduy:))))))))
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (29.01.2017 / 01:13)
KoNCeNo, şukur sonu yaxşi bitib)))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.01.2017 / 01:16)
__DeFeND__YouR__SeLF__, ))))))
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (29.01.2017 / 01:20)
KoNCeNo, mekteb dedin bilisen ne yadima duşdu mama meni qoymur etir vurmaga bide sacimi tokmeye mektebe gedende mende tezden dururdum))) mama qalxmasin deye tez gedirdim mektebe ele vaxtda olurdu saata baxmirdim gedib gorurdum mekteb baglidi hele acilmiyib))))))))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (29.01.2017 / 01:20)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Danisip qutardigina gore movzuya gire bilerik
Наверх  Cemi mesajlar: 59

<< 1 ... 3 4 [5] 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (13)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 882 / 1288