canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sevgilinizin ailesine göre ondan ayrılarsınız?
*Milena*  *Milena* [Off] (04.05.2017 / 13:05)
TATLI*~*BELA (04.05.2017/14:02)
Uzun yazmadim. Yeni sev vya sevme xowbextlik buna bagli dor. Meslehetnen geden xalam qizinin eri manyak cixdi. Qizin psixolojiyasi nece bpozulubsa dir olerem ere gedmerem. Yeni insanin ic dunyasin tam
Istisnlari mende nezer aliram ve qebul edirem.Burda mesele ere getmekde deyil ,insanlari en coxda qizlarin cilizlasan fikirleridir problem.
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (04.05.2017 / 13:53)
Anyanin papasi mene birinde bir sual verdi.
Deyir Roma nece duwunursen niye Qirmizi meydanda (Moskvada)Seksle mewqul olmaq olmaz?
Oturdum Fikirlewdim dedim vallah nebilim Dyadya Vitya )
Ayibdi ona gore?)
Deyir Yox.
Meslehet veren cox olacaq )
Soradan oturub fikirlewirem heqiqetende bu kiwi duz deyirda )
Ele teze qizi soyundurmaq istiyeceysen seviwesen biri deyecey birinci dowderin em biri deyecey yoo dodaq dodaqa opuwun birinci biri deyecey Yox birinci qizin qicin baldirin elle o biri deyecey yoxe srazi bawdiyin tepelewmeye bu biri deyecey bu pozada qayiriwmiyin kecin o biri pozaya deyeceysen e salim bele seviwmeye.
Insanin gerek oz agli ola Yoxsa puldu muldu Nebilim Meslehetdiddi zatdi bow sohbetdi.
Insan neyi istediyini deqiq bilmelidi heyatda Yoxsa Buna gedim men balin icinde yawayim ele weyde yoxdu pulsuz pendir Sican telesinde olar.
Kankret qeri wekilde ne istediyivi teyin edib ona uygun hereket etmelisen Aile seciminde.
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (04.05.2017 / 14:00)
Harda ki,3 cu insanlarin barmaqi var Aile meselesinde orda xowbextlik olmayacaq.
Bu mozuda mennen soruwun deyim size.qadin sevdiyine gedende onun mefilerinede dozecek sevdiyi ucun ancaq sevmediyine gedende ailesinin sozuynen uje evvelceden onun beyninde bowanma hakkda melumat dolawir ki,ayrilsam bele albim varda Valideynlerime deyecem siz vermisiz ere gele buda sizin tapdiqiviz ve o qiz yoldawinin xirda sehvlerine bele sebr etmeyecek skandal yaradacaq.
Siz sevmediyin bir insannan yataqa girmeyin ne olduqun bilmirsize oncun bele rahat daniwa bilirsiz bu barede onu bawa duwende siz Heyatiniz alt ust olacaq amma.
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (04.05.2017 / 14:04)
Arvatdarin tutduqu iw vara Ne qeder etibarli olur olsun muddeti 2,3 illikdi maksimum vse.
Ayrilacaqlar inanmirsiz gelecekde diqqet edersiz buna.
***OnLy_giRL***  ***OnLy_giRL*** [Off] (05.05.2017 / 18:15)
 YoU arE sOmEoNE iN tHe wOrLd ,bUT fOr sOMeoNE yoU arE thE wOrLd.!
Bezdim bu movZulari gormekden yeter yaa
LoVE__SToRY  LoVE__SToRY [Off] (05.05.2017 / 20:32)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
***OnLy_giRL*** (05.05.2017/19:15)
Bezdim bu movZulari gormekden yeter yaa
yetmez..hele cox goreceysen:))
HaRMoNY  HaRMoNY [Off] (05.05.2017 / 21:12)
Esla!!
Black_Attack  Black_Attack [Off] (05.05.2017 / 21:28)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Atası məmur olmasa onsuz ayrılajam))
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (06.05.2017 / 16:07)
Hay blya ee))
Samca  Samca [Off] (04.07.2017 / 22:02)
 ..Отношения разрушают не расстояния, а сомнения.
Beliiiiii
Наверх  Cemi mesajlar: 254

<< 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 794 / 3255