canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Neye gore avam axtaririq
_Crazy_Angel_  _Crazy_Angel_ [Off] (21.08.2011 / 02:53)
Her yerin yaxwisi var pisi var. Rayon qizlaridida Baki qizlarinin adini cixaran adi olur ders oxumaga gelirler min kokkadan cixillar sorada diyiller biz bakiliyig sorada bakililarin adi pis deyil. Rayon qizi deyil mawinda oturmuw 50 yawindaki kiwiye ackiva quzu kesim deyen . He yenede3 diyirem piside var yaxwisida . He elbetdeki inam qalmiyib NIYEDE QALMALIDI? Qiz deyilki evden hicabla cixib kucede hicabsiz min hokkandan cixir ee sadalamaga qalsa yer dolacag . Biz qizlar oglanlari qiniyirigki firladillar yalancidilar mennebilim ne . Niyede elemelidiler. Yeraz padruqamin emsi qiziyla sohbet edirem diyir oturdum bulvarda oglana bele baxdim getdim bele sohbet eledim, 2 gun gecir qiz gelir noldu soruwuram deyir ewii bugun mawurutdada biri xowuma geldi gozumu zilledim baxdim taniw oldug nomre verdim. Men bele qizlarin ucbatinan ozumnen utaniram qiz oldugumcun.Bele qizlari gorub oglanlar neynemelidirler . He birde rayon qiZlari hecde avam olmurlar men rayonda qalmiwam dincelmeye gedende ...
Ardını oxu >>
Nu_ZaYeC~~  Nu_ZaYeC~~ [Off] (21.08.2011 / 02:43)
Ùmumiyetce insanlari rayonlu-weherli,varli-kasb deyb bölmeye ixtiyarmz yoxdu mence..her yerin piside var yaxwsida.herden ele sehnelerle qarwlawramki Ramiz tekaninin sözleri(ALLAH YEre Soxsun Azerbaycani)dùwr.her bi insan etdyi hereketle,fkrleri ve dùwncesi ile öz meneviyyatn eks etdirir
@Efir@  @Efir@ [Off] (21.08.2011 / 01:50)
Zazulya (20.08.2011/23:14)
bayaq yazmiwam,ozude duz demiwem...
Respect_Boy  Respect_Boy [Off] (20.08.2011 / 22:09)
 ...Ne QeDeR oLsADa DiLiM aCi, SaDeLiKDiR BaSHiMiN TaCi...
no comment...
HeYaT_QiSa  HeYaT_QiSa [Off] (20.08.2011 / 18:18)
 Elvida Oten Gunler...
Iwiniz qujunuz qutarif dana diyirem
@Efir@  @Efir@ [Off] (20.08.2011 / 17:57)
Wahar qizlari gunda bir oglanla firlanir mawin aldiran kim ev aldiran kim xaricda gedib gezen kim atasini kiwi eliyen kim ne bilime neler nelar ela duwunular ki rayon aglanlari da qazdida gedecey har wey bitecey bela qizlara qizda dimey olmure
Kuseyen_qizam  Kuseyen_qizam [Off] (20.08.2011 / 17:47)
kenddeki qizlar wehere gelende 180 derece conurler weher qizlari kend qizlarinin yaninda yalandi hmiya aid deyil buda menim fikrim gorduklerimi yazdim
@Efir@  @Efir@ [Off] (20.08.2011 / 17:44)
Zazulya (20.08.2011/15:36)
Menim fikrimce:Qiz gunde bir oqlalanin qoluna girib gezirse ve yaxud gunu eylence merkezlerinde kecirse,cilpaq gezirse,20sm yupka geyinirse,botks eletdirirse,nakolkaladirsa,gunde bir sac rengi deyiwir
Twk fikirin superdi
Fight_Club  Fight_Club [Off] (20.08.2011 / 16:00)
Zazulya (20.08.2011/16:00)
Twkler,hemfikir olduquncun)
senede twk)
Fight_Club  Fight_Club [Off] (20.08.2011 / 15:47)
yazmaq istediklerimi Zazulya yazib daha)
Наверх  Cemi mesajlar: 142

<< 1 ... 12 13 [14] 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 912 / 3386