canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Niye niwanli qizlar cox vaxt bawqa oglanla daniwir?
~A~G~S~A~Q~Q~A~L~  ~A~G~S~A~Q~Q~A~L~ [Off] (07.03.2017 / 01:29)
Qan sohbetidi
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (07.03.2017 / 01:31)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
Niye arvadi olanlar bawqa macera axdarir bu sualida verunde
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (07.03.2017 / 01:56)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
*Mexxikanec* (07.03.2017/01:28)
sen dediyun 2ci variant peyser tipidi. "oglan" ograwdisa o demek deyilki qiz da onun etdiklerini tekrarlamalidi fahiwelik etmelidi day onun o dirnaqarasi oglannan ne ferqi oldu. ailesinnen xeberi olma
uzun meselidiye
Ozleri biler)
Ama elesine oda azdi.
*Mexxikanec*  *Mexxikanec* [Off] (07.03.2017 / 02:10)
__DeFeND__YouR__SeLF__ (07.03.2017/01:56)
uzun meselidiyeOzleri biler)Ama elesine oda azdi.
Movzududa bekarciliqdi muzakire edirik)) Mence sen dediyin sebeb deyil bawqasiynan daniwmaga insanin caninda fahiwelik varsa sevgilisi lap angel olsada yene oz bildiyini edecek. Neyse ewi hec mene lazim da deyil)) ne istiyirler elesinler. Qarwidan gelen bayramun mubarek.

deyiş. *Mexxikanec* (07.03 /02:11) [2]
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (07.03.2017 / 02:14)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
*Mexxikanec* (07.03.2017/02:10)
Movzududa bekarciliqdi muzakire edirik)) Mence sen dediyin sebeb deyil bawqasiynan daniwmaga insanin caninda fahiwelik varsa sevgilisi lap angel olsada yene oz bildiyini edecek. Neyse ewi hec mene laz
cox sag ol))

Elbetdeki taxtasinda olan edecek onlu onsuz
Yeni dediyim odu ele oglanlara oda azdi amma intiqama geden yolda ozude kirlenir ozune edir kim ne edirse
Gunahi olmuyan oglanlara bele edirse qizlar yaziq oglanlara)
LoVE__SToRY  LoVE__SToRY [Off] (07.03.2017 / 10:13)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
bilmirem..
minana  minana [Off] (06.05.2017 / 10:19)
YuNuS İsHaQ  YuNuS İsHaQ [Off] (06.05.2017 / 11:34)
 MeN AllAhDaN BaSqA HeCnEyI OlMaYaN QuL AllAhDaN BaSqA HeR SeYi OlAnLaRaYaZiQiM GeLiR
ruhu faiwedir qani xarabdir diwleyib cixib dogulmayib vs.bes eder her halda))
YuNuS İsHaQ  YuNuS İsHaQ [Off] (06.05.2017 / 11:40)
 MeN AllAhDaN BaSqA HeCnEyI OlMaYaN QuL AllAhDaN BaSqA HeR SeYi OlAnLaRaYaZiQiM GeLiR
burda biri var idi niwanli qiz 3 il once bir muddet sonra bildim dedim uzaq o.guya cixdi bawqa nik acib geldi.
bir muddet muwaide apardim gordum bir qaqaw uje bunu cindir veziyyete qoyub ozinden asli edib dilni qisaldib bogaz edib.duzu men onu yaxsi qebul etmirem.ama yuz% gunah niwanli qizdaydi.

niwanlisi fehle iwleyurdu buna hediyyeler alirdi vs,ama onun burda ne iti azmiwdiki sonuda ele oldy.

misal vare ne gezirsen delillerde gotun gezsin.ellerde))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (06.05.2017 / 11:42)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
YuNuS İsHaQ (06.05.2017/12:40)
burda biri var idi niwanli qiz 3 il once bir muddet sonra bildim dedim uzaq o.guya cixdi bawqa nik acib geldi.bir muddet muwaide apardim gordum bir qaqaw uje bunu cindir veziyyete qoyub ozinden asli e
Götdüdə))))
Наверх  Cemi mesajlar: 472

<< 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 48 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 841 / 1053