canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Yetim uşağın yerine bir anlıq özünü tesevvür et...
Nelli  Nelli [Off] (06.02.2023 / 19:01)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Atali_anali olub yetim olannarda var....
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (06.02.2023 / 21:35)
Elemirem
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (08.02.2023 / 02:08)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Bayaq bir sehne paylasmishdilar, ata cokuntuler altinda qalan qizinin elinden tutub sebrli olmagini istediyini deyirdi, ama qizi bacarmadi, canini tapsirdiAtasi qizin elin elini buraxmamishdiIndi ata ne qeder sebrli ola bilecek fikirleshmek olmur
Nelli  Nelli [Off] (08.02.2023 / 02:10)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (08.02.2023/02:08)
Bayaq bir sehne paylasmishdilar, ata cokuntuler altinda qalan qizinin elinden tutub sebrli olmagini istediyini deyirdi, ama qizi bacarmadi, canini tapsirdiAtasi qizin elin elini buraxmamishdiIndi ata
Bayaq baxdim ona... heqiqeten tesirliydi...hele iki ayliq korpenin 29 saatdan sonra sag qurtarilmasi....birde gosterdiler... ana hamile olub dagintilar altinda doguw edib.... uwagi qurtardilar ana deyesen olmuwdu... dehwet idi(((
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (08.02.2023 / 02:12)
Nelli (08.02.2023/02:10)
[color=#980000]Bayaq baxdim ona... heqiqeten tesirliydi...hele iki ayliq korpenin 29 saatdan sonra sag qurtarilmasi....birde gosterdiler... ana hamile olub dagintilar altinda doguw edib.... uwagi qurt
O Suriyada idi, olen ana.
Dehsetdi, olara goresen yardim eden var ? 
Orda olen ushaqlarin bashqa ushaqlardan ferqi nedi ki insanlar bu qeder biganediler.
Nelli  Nelli [Off] (08.02.2023 / 02:16)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (08.02.2023/02:12)
O Suriyada idi, olen anaehsetdi, olara goresen yardim eden var ? Orda olen ushaqlarin bashqa ushaqlardan ferqi nedi ki insanlar bu qeder biganediler.
Inanmiram turkiye qeder onlara yardim ola... ozleri cixardilar yaralilari...oranin hec o vaxt bu vaxt bexti olmuyub.  Onsuzda muharibe bolgesi idi.   Amma siradan insanlarin uwaqlarin ne gunahi.  Can insan canini sonucda....
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (08.02.2023 / 02:18)
Nelli (08.02.2023/02:16)
[color=#980000]Inanmiram turkiye qeder onlara yardim ola... ozleri cixardilar yaralilari...oranin hec o vaxt bu vaxt bexti olmuyub.  Onsuzda muharibe bolgesi idi.   Amma siradan insanlarin uwaqlarin n
Cox cetin menzereler idi, her kadr bir ibretlik mesajdi dunyaya 
Cekib baxib xatirlamaq lazimdi
Nelli  Nelli [Off] (08.02.2023 / 02:21)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (08.02.2023/02:18)
Cox cetin menzereler idi, her kadr bir ibretlik mesajdi dunyaya Cekib baxib xatirlamaq lazimdi
Cox cetindi..danismaq baxmaq asandi...amma hiss etmek cetindi...ozunu ordaki insanin yerine qoymagi bacarmir her kes...Sanki illaki eynisi basina gelmelidirki ders cixarsin... 
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (08.02.2023 / 02:23)
Nelli (08.02.2023/02:21)
Cox cetindi..danismaq baxmaq asandi...amma hiss etmek cetindi...ozunu ordaki insanin yerine qoymagi bacarmir her kes...Sanki illaki eynisi basina gelmelidirki ders cixarsin... 
Gecen xeyre qalsin, calisim yatim, bir nece saat vaxtim qalib yuxu ucun.
Impooo  Impooo [Off] (09.02.2023 / 15:22)
GEl turkiyeye hal hazirda N qeder.ozumu yerine tesevvur etsem bele ne desem bos ve esassiz( ((((
Наверх  Cemi mesajlar: 144

<< 1 ... 12 13 [14] 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 2606