canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Stəndap (SHOV)
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (24.09.2018 / 23:33)
MiLYoNDa1oQLaN, Mende ses atmag olmur qaqa, blakin movzusunda kechen sefer ashagisi on defe sinadim alinmadi
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (24.09.2018 / 23:38)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
Sesli daniwib ataram mende
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (24.09.2018 / 23:41)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
~_DemounT_~ (25.09.2018/00:33)
MiLYoNDa1oQLaN, Mende ses atmag olmur qaqa, blakin movzusunda kechen sefer ashagisi on defe sinadim alinmadi
Telefonun yaddaşında olan diktafonla ata bilmərsən . başqasın yuklə onda alınır
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (24.09.2018 / 23:46)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
...
Elave edilmiş fayıl:
stendap.mp3 (1346.12 kb.)
Yüklenib: 541 defe.
ZuZuLyA  ZuZuLyA [Off] (25.09.2018 / 00:15)
Menim mekteb ilerinde var bele bir hadise)

Demek usaq vaxti ne oldu sual verirdim,,Bilmirem gormusuz ya yox,Bezi insanlarin yuxari hisede qulaginin kenarinda balaca iyne ucuyca desik olur,bu hem nenemde hemde anamda var idi ))Bu maragimi cekdi sorudum,Aamda zarafat ucun uwaq vaxti niwan qoyublar deyib,Nenemden soruwdum testiqledi))
Men safda inandim

Demek 5 ci sinifdi qedim dunya tarixi kecirik,Muellim qedim insanlardan daniwr ki,demek o vaxti heyvanlari daglayirdilar niwan vururdular,falan filan,wursuzluq idi uwaqlara niwan vururdular mede diqqetle qulaq asiram,Birden yadima duwduku aha melumat dogrudu,Indi elmi qaldirib oldururem ozumu,Axir qalxdim deyirem he melim menim Nenemede anasi niwan vurub itende tez tapsinlar))Anamada nenem niwan vurub))

INDI men daniwiram usaqlar gulur))Muelimeninde dodagi qacir,Mende oldururem ozum ki,vallah bilah yalan demirem dogrudu))
Eve gelib Anamdan sorusanda )Kul qiz bawuva biz zarafat elemiwiye anadan gelmedi bu))))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (25.09.2018 / 00:17)
ZuZuLyA (25.09.2018/01:15)
Menim mekteb ilerinde var bele bir hadise)Demek usaq vaxti ne oldu sual verirdim,,Bilmirem gormusuz ya yox,Bezi insanlarin yuxari hisede qulaginin kenarinda balaca iyne ucuyca desik olur,bu hem nenemd
O hadisə yazmışdune Atam udsun diə dua edirik ona nə qədə güldüm. )
ZuZuLyA  ZuZuLyA [Off] (25.09.2018 / 00:22)
MiLYoNDa1oQLaN (25.09.2018/01:17)
O hadisə yazmışdune Atam udsun diə dua edirik ona nə qədə güldüm. )
Dogurdane Ozude udzur eseblewir qorxumuzdan bizede ver oynuyaq deye bilmirik)
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (25.09.2018 / 00:54)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
ZuZuLyA (25.09.2018/01:15)
Menim mekteb ilerinde var bele bir hadise)Demek usaq vaxti ne oldu sual verirdim,,Bilmirem gormusuz ya yox,Bezi insanlarin yuxari hisede qulaginin kenarinda balaca iyne ucuyca desik olur,bu hem nenemd
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (25.09.2018 / 00:54)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Men bugun cox danişib gulmuşem sabah danişaram)))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (25.09.2018 / 13:36)
https://youtu.be/1X1_jt5i_tY Kimin kefi yoxdusa bu qaqaşa baxsn
Наверх  Cemi mesajlar: 23

<< 1 [2] 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 888 / 1577