canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

H.O.S.T - Track Sözleri
Nick_O  Nick_O [Off] (01.07.2011 / 10:38)
Qulaq asmıram
ManGA_  ManGA_ [Off] (01.07.2011 / 10:27)
 KAGIZ HERWEYI ALMAGA QADIRDIR. Bu puldur
*~Strawberry~* (01.07.2011/10:21)
Deymez...InwAllah!
INSALLAH!!
Yaxsi insansan XOSBEXT OL!
*~Strawberry~*  *~Strawberry~* [Off] (01.07.2011 / 10:21)
ManGA_ (01.07.2011/10:19)
heyatdi. Insallah hersey yaxsi olar. Coxsagolun.
Deymez...InwAllah!
ManGA_  ManGA_ [Off] (01.07.2011 / 10:19)
*~Strawberry~* (01.07.2011/09:54)
Deymez.pis oldume InwALLAH her wey ureyince olar.Her wey istediyin kimi olar.Butun arzularva ve didiyin o arzuyada chatasan!
heyatdi. Insallah hersey yaxsi olar. Coxsagolun.
*~Strawberry~*  *~Strawberry~* [Off] (01.07.2011 / 09:54)
ManGA_ (01.07.2011/03:24)
''SALAM CAN''tracki gözlerimden hemiwe yaw suzulmesine sebeb olur. Gözlerim agradir ama qulaq asiram 3dur. Göresen nece olacaq? Bizde bele olarig? Maraglidi. Niye men geleceyi gormey istiyirem olmur.
Deymez.pis oldume InwALLAH her wey ureyince olar.Her wey istediyin kimi olar.Butun arzularva ve didiyin o arzuyada chatasan!

deyiş. *~Strawberry~* (01.07 /09:56) [1]
ManGA_  ManGA_ [Off] (01.07.2011 / 03:24)
''SALAM CAN''tracki gözlerimden hemiwe yaw suzulmesine sebeb olur. Gözlerim agradir ama qulaq asiram 3dur. Göresen nece olacaq? Bizde bele olarig? Maraglidi.
Niye men geleceyi gormey istiyirem olmur....
Niye men kecmisimi istiyirem olmur....
Niye niye niye niye .
Eeh bilmirem bu niyelerin sebebi menem yoxsa heyat.
Onu biliremki geleceyde arzuma catmag ucun her bir seyi eliyecem.
Arzum nedi?
Bunu oda bilmir.
Menimdi heleki. Bye
ManGA_  ManGA_ [Off] (01.07.2011 / 02:54)
*~Strawberry~*, sözüne qüvvet hamina qulaq asmisam superdi. Ama yenede tsk
*~Strawberry~*  *~Strawberry~* [Off] (24.06.2011 / 13:01)
~Men Qayıdacam Can~ (Verse:PRoMete)
Kömək üçün uzanan hər əl geri boş dönür
Nəsə hər kəs agressiv, elə bil azalıb, sevgi sönüb
Yada kölgə boy atıb Üstümüzdə haqqı olan hər kəs nəsə çox minnətbaz olub Daha çox minnətdar olum Daha çox çalışım gərək cənnətdən olum
Yoxsa ki zülm-i cəhənnəm burda da var
Orda da bunu daşımalı olacaq bu boyun
Bu oyun heç-heçəyə qalmır heç vaxt Bura necə gəlmisənsə eləcə də ora gedəcəksən
Sən öl hələ səni sevəcəklər, bəlkə heykəl də qoydular Amma hələ ki, döz, qoy dərivi də soysunlar
Diri-diri basdırsalar da əsas dastan qoşsunlar (Nəqarət: Miri Yusif; AiD) Ürəyim tək deyil - parçalanmış qəlblər arasında
Həyat mənə güc verir - o xoşbəxtdi , ancaq, yuxusunda
Bu hisslər fikirlər ancaq mənə döz deyir,
Amma, mən yaşayacam... (Verse: AiD)
Həyat hər açıdan bir cür görünür Əslində necə düz görünür Əyri yolları gedən biziksə
İtən biziksə, səbəbkar kimdi? Qorxmuram ki, bitər sözlərim Bitməz nə qədər görür bu gözlərim Yanındayam, ürəyini sıxma Hara getsəmdə
...
Ardını oxu >>
Elave edilmiş fayıl:
(14.47 kb.)
Yüklenib: 535 defe.
*~Strawberry~*  *~Strawberry~* [Off] (24.06.2011 / 12:56)
~QAR~
(verse:Qaraqan)
Qar yağır... Yorğun gözlərimdə keçmiş günlərin
arxivi
Dambacalar tüstülü. İnsanlardan qaçmaq..
Elə bu qarlı qış günü. Məni gizlət doğmalardan onlar ən çox sevgimi gəmirənlərdi Məni gizlət hər kəsdən məni ən az axtarnlar itirənlərdi Qar yağır. Aç pəncərəni qoy bu şaxta ciyərləri isitsin Çiy kərpicdən tikilmiş bu qəlbim qəlbimin hissini diriltsin Ya da Kiev, bir terefli qatarla uzaqlar.
Həmin uzaqlar Yenə düşmənlər, iti gülüşlər ama qucaqla yenə qucaqla Yenə sevgi filmlərinə baxmaq sənsiz, Necə soyuqdu sənsiz Necə boşdu mənsiz gündəliyin sənin. Soyunub budaqlar
Yenə uşaqlar baxçalarda qartopu.Bu şirin səsküydə yox olaydım Kaş ki məndə bu qar dənələri kimi kiçiy olsam belə çox olaydım Tək qalmaqdansa Tək qalmaqdansa Tək qalmaqdansa (verse:Qaraqan)
Qar yağır. Sonsuz yollarımıza beyaz mirvari ümidlər Yenə qar yağır. Niyə göz yaşlarını sevdim daha çox gülüşündən? Yenə qar yağır. Bəlkə göylərdəkilərin ayağ altındakı tozdu bu? Yenə qar yağır. Buz dodaqlar qaldı y
...
Ardını oxu >>
Elave edilmiş fayıl:
(17.58 kb.)
Yüklenib: 537 defe.
*~Strawberry~*  *~Strawberry~* [Off] (24.06.2011 / 12:48)
*Yene Tek*
(verse: Qaraqan)
Səni çəkdim göz yaşımla ağ vərəqlərdə, günəşimi qaytar sevgilim. Dalgalar dalaşır yenə küləklərlə yol uzun, gücüm az, ev uzaq, hava buz.
Üfüqüm bəzənir qara şəfəqlərlə, ovucumda yaralı keçmişim. Bir gecə uçacam qara qanadlarla, gedəcəm qalacaq nə izim, nə tozum. Məni qızdır titrəyən əllərində, anasından küsmuş uşaq kimi. Ağlayım biraz, ağlayım, başımı qoyum dizlərinə olsun döşəy kimi. Zəhərəm şirin etməz bal məni, sevgilim gedirəm yola sal məni, Bir gecə xatirə rəflərində unudub özünü yada sal məni.. (Nəqarət: Qaraqan) Süzülür ruhuma yenə sərin payız, gölməçə beşiyim, bələyim xəzan, Həyatım ocağa atılan kağız, sən mənim günahım, mən sənin cəzan, Gəmilər ösgürürdü tüstülərlə, bu gecə yenə tək qalıb QaraQan!!! Məni sevdir, sənə sevdir, həyat onsuzda bizsizdə bilki çox kədəərlidir, Sevirəm de mənə yalandan, bir gün xoşbəxt olaq yalandan..... (2) (verse: ErranT)
Ruhum isinərdi görəndə üzüvü, əriyərdim dözümsüz şam kimi, Yağışlar yağanda damlalar ilə, elə bil
...
Ardını oxu >>
Наверх  Cemi mesajlar: 76

<< 1 ... 4 5 [6] 7 8 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 871 / 2606