canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Liverpul vs Real.
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 16:46)
_K_O_T_İ_K_ (28.05.2018/17:36)
Gore Krop neyniyecey.
Klop Zidan kimi mewqcileri heftenin cut gunleri hazirlig kurslarina cagirir.. :) Gelen il Liverpul yada bavaryaynan duwme ehtimali coxdu realin. Hansiynan duwse iti bidene paz vuracaglar reala.. Kul psj nin bawina. O sastavnan 8/1 de diyandi. Klop o sastavnan reala bidene toy tutardiki
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 16:36)
Adolf-H (28.05.2018/17:30)
Cl nin finalina gelene kimi yaxwi pul qazaniblar. Finaldada alinan pul realin aldigi puldan bi balaca ferq eliyir. Ayirsinda pul. Uje kankret kubok lazimdi. Dunyanin en cox kubok almiw bew klubunnan
Gore Krop neyniyecey.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 16:35)
Adolf-H (28.05.2018/17:30)
Cl nin finalina gelene kimi yaxwi pul qazaniblar. Finaldada alinan pul realin aldigi puldan bi balaca ferq eliyir. Ayirsinda pul. Uje kankret kubok lazimdi. Dunyanin en cox kubok almiw bew klubunnan
Hele Oyundan evvel Prezident demiwdi ki,udduq uduzdua ferq etmir Yaxwi transferler ucun Pul ayrolacaq.
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 16:30)
_K_O_T_İ_K_ (28.05.2018/13:37)
Wad Xavar.Liverpul Rehberliyi bu yay hem Esas Heyyet hemde Ehtiyyat heyyet Transferler Ucun qewey Pul ayirib.Xiyar indi ayilibe Bunu gerey uduzub ederdin ele.
Cl nin finalina gelene kimi yaxwi pul qazaniblar. Finaldada alinan pul realin aldigi puldan bi balaca ferq eliyir. Ayirsinda pul. Uje kankret kubok lazimdi. Dunyanin en cox kubok almiw bew klubunnan biridi. Nece ildi kubok almirlar.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 12:39)
Adolf-H (28.05.2018/09:03)
Turkiyenin qelebesine ne deyirsiz bu gun. 2 kafcent pis doyur
50/50 di bilmek olmaz.Iranda pis oynamir Turkler voobwe pis gunde oynuyur.Iranin Hucumunda 2,3 yaxwi Futbolcusu var.
Turklerin ekser Pozusiyada Yaxwi oyunculari olsada Komanda oyunu oynaya bilmirler.amma yoldawliq oyunudu burda ne desen ola biler.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2018 / 12:37)
Wad Xavar.
Liverpul Rehberliyi bu yay hem Esas Heyyet hemde Ehtiyyat heyyet Transferler Ucun qewey Pul ayirib.
Xiyar indi ayilibe Bunu gerey uduzub ederdin ele.
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 08:03)
Turkiyenin qelebesine ne deyirsiz bu gun. 2 kafcent pis doyur
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 03:29)
Benzemaya 17 ci deyqede top atirlar 36 da herekete kecir.. Padarkaydi aldida. Realin agli var gelen. Il liverpulnan duwmemeycin elinnen geleni elesin. Pazi pis deyecey onun. Cox wukur liverpul hec kese hecneyi bagiwdamiyib. Klop almandi. Olarda praweniya yoxdu. Ronaldo hardaydi? Goren oldu onu? Bavaryaynan oyunda nece? Ronaldo var idi? Wexsen liverpul bele kubok alsaydi men utanardim. Uc dord gun cole bayira cixmazdimki uwaglarla rasdlawmiyim
Adolf-H  Adolf-H [Off] (28.05.2018 / 03:20)
_K_O_T_İ_K_ (28.05.2018/01:18)
Salah oynadiqina qeder Realin Oksigenin kesmiwdi Liverpul tebii ki,Liverpulun onsuz ele guclu ehtiyyat skameyasi yoxdu + bir nece oyuncusu zedeliydi.Heyif cox heyif.
Emre moru men arzulamiwdim. Xeber gelende klop onu isdiyir. Tecublendim sevindim. Sora nece oldusa birde gordum celtada zaddan gelir sesi.. Bawi catmir onun. Vardinide isdiyirdi liverpul. Oda yarimcig qaldi.. Dibala gelse mence o vaxtki oweni xatirladacag. Pleymeker lazimdi.. O vaxdki bavaryanin kapitani effenberg kimi birin arzuluyuram liverpula.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (28.05.2018 / 01:15)
_K_O_T_İ_K_, Benzema lezet eliyir da.
Yazig Yunayted yene yer tuta bilmedi he?
Наверх  Cemi mesajlar: 236

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 919 / 1837