canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Galatasaray haqqinda hersey bu movzuda.
dayangorum  dayangorum [Off] (02.04.2018 / 18:20)
MoNaCo_FrAnCe (02.04.2018/19:19)
Butun Galatasaraylilar bu movzunu daim aktiv edin..dostumuzada elave olaraq destek olun)
cox azdid estek olanalr) kemiyyetin firki soyunma eyilme erotikzm movuzlardadi) futbol yada dusmur burda :)
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (02.04.2018 / 18:24)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
dayangorum, Herkes ferqli ferqli duwuncelere sahibdi bu belli meseledi..ama bir deyim var dostum.duwunceler ne qeder ferqli olursa olsun goruntuler ne qeder rengli olursa olsun sonda hemiwe duzgunu eden qalibdir..Eslinde yawadigimiz heyatin qisa bir anlatimidi bu deyim .Seni men destekliyirem sadece futbol sevdiyime gore yox hemde duruwuqva gore))
dayangorum  dayangorum [Off] (02.04.2018 / 18:25)
MoNaCo_FrAnCe (02.04.2018/19:24)
dayangorum, Herkes ferqli ferqli duwuncelere sahibdi bu belli meseledi..ama bir deyim var dostum.duwunceler ne qeder ferqli olursa olsun goruntuler ne qeder rengli olursa olsun sonda hemiwe duzgunu e
teshekkurelr :) bu movuzlari cox gozel bildiyime groe facebookda nece nece torba tikenlerim oldu) feysbukda en boyuk juve fan sehfesinin adminiydim :) oz bileyimin gucune agilimin gucune herseyden bri miz axtaran tiplere gore nervlendim cixdim ordan srazi meni evelzedielr serefsizder....torba tikmayi bacaran olkede qlalig.
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (02.04.2018 / 18:29)
dayangorum, Sene torba tikmeye caliwanida men ozumde sene qowulub tenqid edecem irad tutacam)) var duzdu milletimizin mueeyen qisminde insanlarin yaxsiliqlarini qebullanmama paxilliq pislik etmekden zovq alma psixologiyasi var raziyam..burda mende imkan vermiyecem sene kimse menfi tesir gostersin)
dayangorum  dayangorum [Off] (02.04.2018 / 18:32)
MoNaCo_FrAnCe (02.04.2018/19:29)
dayangorum, Sene torba tikmeye caliwanida men ozumde sene qowulub tenqid edecem irad tutacam)) var duzdu milletimizin mueeyen qisminde insanlarin yaxsiliqlarini qebullanmama paxilliq pislik etmekden
urdakialr coxda v ecime deyile(hormtesizlik kimi olmasin) sadece facebookda olub bular
tesevvur ele 5 minliks eyfeni 10mine qeder yuskeltmisdim juventinoalulr bir yere yigmsidim hetta juve vatsapo qurupu yaratdik o torba tikenler bele bele orda tanis olmsudular. herseyin ilkin edirdim juventinolularda musahibe alirdim flan. axrda gel neye miz qoy herf sehvelrine daha dogrusu kiciik herf sevleri melsen bu payalsimda az herf sehv elri var amma sen analdigiun kimi analyrsna o torba tikenler ise vecni orda miz axtarib ayazacagalr.
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (02.04.2018 / 20:07)
dayangorum, Curbecur insan xarakterleri varda.bezende umumiyyetle bawa duwulmez qebul edilmez xarakterler olur..ama burda inanmiramki o derece ecaib adamlar var..heckim miz qoymaz sene.sen davam ele)
dayangorum  dayangorum [Off] (02.04.2018 / 20:17)
MoNaCo_FrAnCe (02.04.2018/21:07)
dayangorum, Curbecur insan xarakterleri varda.bezende umumiyyetle bawa duwulmez qebul edilmez xarakterler olur..ama burda inanmiramki o derece ecaib adamlar var..heckim miz qoymaz sene.sen davam ele)
burd amiz qoymag isteyen qiozdardi)) amma olarin mizi vecimede deyul) sadece burda deyil mne miz qoymag isteyenler srf feysdediki :) olara acig davam edirme :) neyse bu movuzdan cox kenara cixdim :) gsya liqada ugurlar.
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (02.04.2018 / 20:19)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
dayangorum, men pis yaxsi destek idim kusdurdun meni)))
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (02.04.2018 / 20:20)
dayangorum, Sene kim miz qowsa onu mizmizxanaya aparacam)he inwallah cempion Galatasaray.senede ugurlar
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (02.04.2018 / 20:21)
Zeqqumagaci, Bu movzunu her gun aktiv eden qizlara xususi hediyyeler ve hetta bonuslar gozluyur))
Наверх  Cemi mesajlar: 99

<< 1 [2] 3 4 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 893 / 1827