canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

neden ftbpol klublari haqqind a paylasiram?
dayangorum  dayangorum [Off] (11.02.2018 / 08:29)
men sizlere bu klubalr haqqinda paylasim haqqind abriaz ozumden yazim. mne bu klubalr haqqinda en az (uzun payalsimlari) 5 ve yaxud 6 saat avxtimi ayririram geceler yatmiram mesleen gece saat 2den baslayiram analiz etmeye bide seher 07de btiirirem. bele yungul bari klublar haqqinda ise 1 2 saat kifayet edir 5 6 saat uzerinde isleduyim bir klub haqqinda 3 saata facebookda yazib bitreem umumi 8-9 saat edir.
1 2 saatlig analizimde ise 30 45 deqqie payasim lunur :) yaniki men bunu eziyyet cekirem cox adam lag laga etsede men bunu srf sizler bu klublar haqqinda amriflenib hazrcavab olmaginizidr :) men hecvaxt paxil deyilem ve isteseydim bu melumatlari hecvaxt paylasmazdim cunki inanmaramki burda coxuvuz menden cox bilesuz klubalrin tarixi statstikasi haqqinda :)
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (11.02.2018 / 08:59)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
dehsettt))
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (11.02.2018 / 09:39)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
Dostum senin serf etdiyin vaxt heqiqeten coxdu..ona gore diyiremki idman kanallarina muraciet et seni iwe goturecekler.en azindan orda vaxtivi serf edersen qarwiligin alarsan eziyyetvin .burda idmanla maraqlanan xususende futbolla maraqlanan sayca elede cox deyil..hemdeki duz diyirsen mencede heckim bu qeder informasiya vere bilmezdi senin kimi.onlarada bele arxiv melumatlar geniw informasiyalar bilen biri lazim olar..
NoreN  NoreN [Off] (11.02.2018 / 10:14)
Dostum, sen soz Vermišdin millimiz haqda. Niya bes yoxdu (? Maariflanmak lazimdir axi . ((
dayangorum  dayangorum [Off] (11.02.2018 / 14:27)
NoreN (11.02.2018/10:14)
Dostum, sen soz Vermišdin millimiz haqda. Niya bes yoxdu (? Maariflanmak lazimdir axi . ((
az qalib manchester united
liverpool
sonra milli haqqinda yazacam.
dayangorum  dayangorum [Off] (11.02.2018 / 14:29)
MoNaCo_FrAnCe (11.02.2018/09:39)
Dostum senin serf etdiyin vaxt heqiqeten coxdu..ona gore diyiremki idman kanallarina muraciet et seni iwe goturecekler.en azindan orda vaxtivi serf edersen qarwiligin alarsan eziyyetvin .burda idmanla
idmana girmekcunde gerek bir topa uni qurtarasan)) oda 4il heves yoxdu)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (11.02.2018 / 14:30)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
dayangorum (11.02.2018/14:29)
Sən onnansa otur analiz elə mənə hansı aylarda cox qol olduğun de kupon vurum tutum sənidə görüm
MoNaCo_FrAnCe  MoNaCo_FrAnCe [Off] (11.02.2018 / 15:20)
 ......M.O.N.A.C.O...F.R.A.N.C.E......
dayangorum (11.02.2018/14:29)
Men bele goruremki senin potensialin var bu sahede..insanda en cox potensiali oldugu saheye baw tutmalidi cunki butun yenilikleri o potensial sayesinde elde edir ve yavaw yavawda dircelir..duzdu indi diyecem ozve karyera qurmaq ucun oxu sende diyeceksen bu dovletde??..ama dunyanin iwin bilmek olmaz bu dovlet ele hemiwe bele qalasi deyil...Atalar yaxsi deyib."gun geler"
NoreN  NoreN [Off] (11.02.2018 / 17:02)
dayangorum (11.02.2018/14:27)
az qalib manchester unitedliverpool sonra milli haqqinda yazacam.
Tezleśdir bir Az . )
dayangorum  dayangorum [Off] (11.02.2018 / 17:14)
MoNaCo_FrAnCe (11.02.2018/15:20)
Men bele goruremki senin potensialin var bu sahede..insanda en cox potensiali oldugu saheye baw tutmalidi cunki butun yenilikleri o potensial sayesinde elde edir ve yavaw yavawda dircelir..duzdu indi
ncunda sebr edirem heleki hecneye telesmirem ;) herseyin oz zamani geekcey)
Наверх  Cemi mesajlar: 18

[1] 2 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 912 / 3027