canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

□□Mənim qəribə hallarım□□ ...
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (05.11.2017 / 01:16)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
bugun yemeye qalina blanko kubiki atirdim kagizi yemeye atdim ozunude hazirlaşirdimki elimi uzadirdim zibile atim birden yemeyin icinde parildiyan kagizi gordum))))

Nauşnik mendede cox olub wpda sese qulaq asiram sonrada ele qalir sobetin qizgin yerinde esebleşende nauşniki cixariram deyrem bunu ne qulagimda saxlayiram men)))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (05.11.2017 / 01:15)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
minana (05.11.2017/01:14)
Men pultu xaladenlike qoydum bi defe. Pultu telefon evezi qulağıma da apardığım olub. Herden danışa danışa bir otaqdan o biri itağa gedirem sora ayılıram ki bu tel deyil akazıvıška )) öz özüme danışır
Qəribə hallar çox olur
minana  minana [Off] (05.11.2017 / 01:14)
MiLYoNDa1oQLaN (04.11.2017/23:43)
Bidəfədə evə tələsiy gəldim ac idim əlimdə telefon soyuducunun qapısın açdım nə akdım nə almadım telefonuda qoymuşammış ora sonra evdə telefon axdarırdım
Men pultu xaladenlike qoydum bi defe. Pultu telefon evezi qulağıma da apardığım olub. Herden danışa danışa bir otaqdan o biri itağa gedirem sora ayılıram ki bu tel deyil akazıvıška )) öz özüme danışırmışam psikoloji sorunlarım var sanırım
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (05.11.2017 / 01:14)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
MiLYoNDa1oQLaN (05.11.2017/01:13)
Kimsə düzəltdi adın . Çənim yazmışdım mən
He men gec görmüshem gördüyümü uygun bildim anlashıldı)
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (05.11.2017 / 01:13)
togurt yeyende cox olur qashigi musora qabi rakvinanin icine atmisham
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (05.11.2017 / 01:13)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
NeFesiM__oL (05.11.2017/01:11)
Niye sehv getsinki her kes öz üzerine götürüb şerh yazacaq "Menim" tamda uygun addı)
Kimsə düzəltdi adın . Çənim yazmışdım mən
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (05.11.2017 / 01:11)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
MiLYoNDa1oQLaN (04.11.2017/22:34)
Mövzunun adı səhv getdi.
Niye sehv getsinki her kes öz üzerine götürüb şerh yazacaq "Menim" tamda uygun addı)
Black_Attack  Black_Attack [Off] (05.11.2017 / 01:09)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Olur bidə görüsən daminoya başım necə qatışırsa külü kül qabı əvəzinə qənd qabına tökürəm
Ya nərdə nətər alüdə oluramsa zəri rumka əvəzi cayın icinə atıram
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (04.11.2017 / 23:43)
Bidəfədə evə tələsiy gəldim ac idim əlimdə telefon soyuducunun qapısın açdım nə akdım nə almadım telefonuda qoymuşammış ora sonra evdə telefon axdarırdım
Eksperd  Eksperd [Off] (04.11.2017 / 23:43)
olur, otmuwdum ustaya baxirdim, nese fikir aparib meni birde gorrem boirde bawqa 2 dana qaqaw elinde hel biri deyir qaqaw baqiwlae,istisen al ic men gedim tezden alim))

birde gozmi qirpdimki qaqawin elne baxram)))) sen dime bu marketden hell alib gelib i mende buna taraf baxram elne teref) pis alindi) didim saol, prosta fikir aparib, gozum yol kecirdi)
Наверх  Cemi mesajlar: 106

<< 1 ... 8 9 [10] 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 867 / 3906