canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Azerbaycanliyam
touch_me_  touch_me_ [Off] (04.11.2017 / 19:49)
Tamik (04.11.2017/19:46)
Bu videonu bir nece ay evvel izlemishdim ve cox pis oldum. Nece bu qeder laqeyid, qiyimsiz olub millet. Belkede milletimiz o qeder aldadilib ki, artiq inamsiz olublar. Vicdan hissi unudulur deyesen. U
Fikirlerinle raziyam.ama soyuqdan usuyen bir usaqa gucun catan en azindan elcey papaq nese yardim etmey..aldanib aldatmaqla hec bir elaqesi yoxdu mence.
touch_me_  touch_me_ [Off] (04.11.2017 / 20:01)
Milletin iradesini qiriblar..issizliy kasibciliq qol gucuyle haqqlarini taptalayaraq...ona gorede usaqdan tutmus boyuye qeder her kes fikir edir sabah nece olacaq neyleyecem kimi fikirler...bayaqdan ozume gele bilmirem...vallah hec bir yaxsiliq xeyr emel evezsiz qalmir.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (04.11.2017 / 20:43)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Bu vəziyyətə catmağın bir başa günahkarı dövlətdi.
Dövlət milləti elə sıxmıyıbki millət kiminsə qeydinə qalsişun.norvec millətinən dövləti sevgilidilər ətağa ollarnan bizi bir etməyin
Black_Attack  Black_Attack [Off] (04.11.2017 / 20:45)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Norvecli evdən cıxanda getdiyi məkana uyğun qarderobunnan kurtka götürür
Ama bizim yetim yasada toyada işədə bidənə kurtası olur onuda versə kurtkasız qalacağ)))nə qədər gülməli olsada
Eksperd  Eksperd [Off] (04.11.2017 / 20:58)
Black_Attack (04.11.2017/20:45)
Norvecli evdən cıxanda getdiyi məkana uyğun qarderobunnan kurtka götürürAma bizim yetim yasada toyada işədə bidənə kurtası olur onuda versə kurtkasız qalacağ)))nə qədər gülməli olsada
))))))
NoreN  NoreN [Off] (04.11.2017 / 21:00)
Mende sexsan kurtkami vermezdim. Sharf papaq elcek naski zad . Amma kurtka yox.

Eli duz deyirde yetim kimi 1 denedi yada hansusa imkanni masini saxlayib 200 manatlig kurtkani ona veran dail .

Lap sonrada ki , o videoda asaqida serh yazub biri duzde deyir . Imkansizlar gozlayir avtobus . Norvecde zadda ise imkanlida minir .

Yanu ki tebii haldi Kim olsa bakida ele Eder.
touch_me_  touch_me_ [Off] (04.11.2017 / 21:50)
Fikirlernize hormetle yanasiram cox duzde qeyd etmisiz..xususen Elinin serhi dyzdu bunu basda oturan caqqalardi bu milletin qanini icen serefsizlerdi bu gune salan.biri cixir millet vekilidi alcaq xaricde yasayana atxod deyir..bele serefsizden ne gozleyesen..milletin iradesini oz murdar politakalariyla hiyleger siyasetleriyle qiriblar.ona gorede her kes ozunu dusunur ozunu zorla dolandirir.kimese yardim etmeyi dusinsede ede bilmir gucu catmir.etsede sabah iynesini vurub ya narkotik ya silahla tutub basacaqlar iceri.

Ama biz gelin oz insanliqmizi edey babalarmizdan bize miras qalan yaxsiliqi insanperverliyi vetenperverliyi qoruyub saxlayaqin gucumuz yetdiyi qeder.bu dovlet torpaq bizimdir qanimizin bahasina qazanmisiq her seyi.hec kimin sexsi mulku deyil kolesi deyil bu millet.xaricde insanlarin heyat terzine baxdiqda biz hec vaxt yawamamisiq dusunursen.fehle isi tapmayan bir olkenin neyinden danisasan.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (05.11.2017 / 00:58)
Mene maraqli deyil Azerbaycan.
[Conkisde_Paradice]  [Conkisde_Paradice] [Off] (07.11.2017 / 19:54)
.......pis yerde oturdublare uwagi, camaatin gur yerinde qoyardilar gerek. Bu astanovka yiyesuzlik yere oxwuyur. Bu muxalif kanallarin eyforiyasidi milleti gozden salmaga caliwirlar. O Avropanin Ve avropalilarin islam olkelerinde qirdigi oldurduyu uwaqlari niye demirler bes...
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (07.11.2017 / 22:23)
Bu gun Qonaq deyir ki,Bu qeder polisi niye tokubler kucelere nese Cinayet terror zad olub?
Deyirem yox bu buranin normal halidi her kvadrat nezaretdedi camaati nefes almaqa qoymurlar.
Наверх  Cemi mesajlar: 22

<< 1 [2] 3 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 889 / 795