canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

başınıza gələn qorxulu hadisə..
~U_T_O_P_I_Y_A~  ~U_T_O_P_I_Y_A~ [Off] (21.04.2024 / 10:33)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
O vaxt rayonda yeke demir darvazamiz var idi heyetde. Oyun oynuyanda qonsuda usagin elin nece qapi arasinda qoymusdumda darvazada barmaq ûzûlmûsdu yarsindan yuxari__xestexanaya çatdirmisdilar. nece qorxmusdumsa "usaq aglimnan ele bilirdim ölecek"gedib gelib mamaya deyirdim ki polisler gelib meni aparacaq:)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (21.04.2024 / 06:34)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Bir dəfə uşaq vaxtı necəsə olub evdə otağın qapısı bağlanıb , 6 ya 7 yaşım olardı, saç yabasın razetkaya salmışdım ki qapı açılsın )))) 
Əlimin iç hissəsi parçalanmışdı
~U_T_O_P_I_Y_A~  ~U_T_O_P_I_Y_A~ [Off] (21.04.2024 / 01:37)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
Yazmisdim bir defe deyesen foruma... qonsumuzda bir tenha qadin var idi. Intiharina şahid olmusdum. Bir nece hefte ayaqlarim tutulmusdu kecirtdiyim stresden.. hele usaq idim. Bir usaq uçun bu çox idi.  
Impooo  Impooo [Off] (06.04.2024 / 13:50)
3 yasim var imis evden cixib getmisem qatar yoluna teref sen deme qonsu meni gorub aparibmis evineki basima is gelmesin qatar. Toyugu vurubmus anamda ele bilibmis ki menem ) men qorxmamisam cox guman  yadima bele dusmur amma anam eminem ki cox qorxmusdu mene gore)) 
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (05.04.2024 / 00:26)
Eve ogru girmiwdi 12 yawim olanda.. hechne aparmamiwdi) chunki hechne yox idi)))))
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (26.10.2021 / 19:00)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Uşaq vaxtı bir qoca nənə ilə bir oğraşın balası məni oğurlamaq istəmişdi ) günün gündüz vaxtı )) 
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (17.05.2018 / 16:29)
DİN@R@***@@@ (17.05.2018/17:21)
Senin o ciliz canindaki ureyy boyukdude )
mama eshhek deyir ele ona gore mene))))
_Максуд_  _Максуд_ [Off] (17.05.2018 / 16:22)
o qeder olub ki qorxulu hadise(
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (17.05.2018 / 16:21)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
R*A*G*I*N (17.05.2018/17:19)
men qorxmuram ele sheylerden 3defe bashima gelib 3de de tek girmishem tek cixmisham oyananda otaqdakilar danisirdi nece oyandigimi))
Senin o ciliz canindaki ureyy boyukdude )
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (17.05.2018 / 16:19)
DİN@R@***@@@ (17.05.2018/16:53)
Yo koma turkiyede olmuwdu . Bu vetende qolumun apresinde ama heqqeten o yuxunu goren vaxt narkozda ureyim deyanibmiw hekimler ozleride qorxub . Ona gore deremki narkozdan qorxuram(( ayilanda
men qorxmuram ele sheylerden 3defe bashima gelib 3de de tek girmishem tek cixmisham oyananda otaqdakilar danisirdi nece oyandigimi))
Наверх  Cemi mesajlar: 101

[1] 2 3 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 881 / 2524