canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Biz ne tez boyuduk?....
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.12.2017 / 22:35)
Biz cellabadda qalanda Balaca dayim gelib qalirdi bizde Oda Yarawiqli oglan idi cox Kendde qiz zad qalmirdi Wokolad kanfet zad alib mene yedizdirirdi Dayima gore ki,Dayimnan Bularin arasin duzeldim alsin bulardan birin )

Manisi birinde Kend uwaqlari yiqilib toyda Cilemey istirmiwder Camaat gucnen ayirib )Paxilliqdan )

Titanikin teze cixan vaxtlari idi Bununda saci zadi Dikaprionun stilinde idi Qizdar Manisi gorende Bele eliyirdilere quyruqlarin qaldirib Miyauuuuu ))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.12.2017 / 22:31)
Uwaq vaxti Nenem gil Ana terefim Kasib aile idiler cox uwaq olublar voobwem Boyuk dayim Butka acmiwdi maqazin kimi Onunda en cox istediyi Neinki onune ele Hamsinin en cox istediyi uwaq Men olmuwam butun Xalam uwaqlarinin icinde voobwem Xalam gil qorxurdu Dayidan icazesiz Dukannan nese goturmeye balaca Xalamgil onda evdeydiler 16-17 yawdari vardi bular meni dayinin maqazinine ogurluqa gonderdiler ki,Olar goturse dayi wapatdiyacaq olari mene deymirdi amma Dayida Hamama getmiwdi maqazinde dostu idi getdim Wokoladlari zadi goturdum Guya gizledirdim yiqdim Tumuwumun icine geldim xalam gilin yanina bularda Hevesnen Wokolad zad gozduyur geldim Tumuwumu cekdim awaqi taap tokuldu wokolad zad yere )Tepeme cirpdilar wokoladi ki,apar Qoy yerne yemediy day )
Dataport  Dataport [Off] (21.12.2017 / 17:02)
Goz qirpimi kimi
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.12.2017 / 03:11)
ALLAHAKKI uwaqliqda ele weyler elemiwem decellikler daniwsam ele bilersiz pizdit elirem inanmazsiz )
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.12.2017 / 03:10)
Atam herbide iwdiyirdi Lerikdeydik voobwem Receb adinda dostum vardi uwaq idik )
Herbi hissenin trevoqasin duymesin basib qacmiwdiq )
Bidene hay duwmuwdu catsda serhed qowunlari idi Komandir zad qaca qaca gelmiwdi esgerler plasda duzulmuwdu Nolub Nolub alem deymiwdi bir birine )
Recebi Atasi cirpdi meni amma yox
ПользоватеЛ_Х  ПользоватеЛ_Х [Off] (21.12.2017 / 00:55)
men hele malaletkayam
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (21.12.2017 / 00:49)
papatya24 (21.12.2017/00:44)
Indi yuxum gelir sabah baxariq bey oglan)
Soz soruwacaqdim..ve sabaha senin sag chixacagin haqqinda gech kes 100% sigorta vere bilmez..ugurlar..yazma

deyiş. SiSeRoN (21.12 /00:50) [1]
papatya24  papatya24 [Off] (21.12.2017 / 00:44)
SiSeRoN (21.12.2017/00:39)
papatya24, Xanim qiz bir deq sizi mesaja olar?
Indi yuxum gelir sabah baxariq bey oglan)
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (21.12.2017 / 00:43)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Uşaq idim hardasa 3-4de oxuyanda nene gildeydik geceni qalacaqdığ mesafede elede chox deyildi yolun kenarı idi magistiral yol idi he opshim mama nene evde oturublar durdum düshdüm yola xebersiz filansız geldim düzzz evimize onda elede telefon filan yox idi yazıg nene qorxub chıxıb yola filan baxıb yoldakı adamlardan sorushub kimse deyibki he bir cıkkılı qız uşağıydı getdi o terefe gelidi evimize meni gördü yazıq ele çökdü yere(( sonra menide götürdü getdik onlara mamaya dediki bala sabahda qalsan bu bakıya geder))
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (21.12.2017 / 00:39)
papatya24, Xanim qiz bir deq sizi mesaja olar?
Наверх  Cemi mesajlar: 243

<< 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 25 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 871 / 4145