canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Mehkeme Zalı
angelozi_  angelozi_ [Off] (04.02.2019 / 07:44)
 YaSHaDiGiN YeRi CeNNeTe CeViRe BiLMiRSeNSe, QaCDiGiN HeR YeR CeHeNNeMDi..
Komedia
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (04.02.2019 / 10:39)
Saytin ic uzu
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (04.02.2019 / 20:23)
A_M_I_G_O (04.02.2019/10:39)
Saytin ic uzu
Sözün əsil mənasında doğru şərh. Nə zir zibil var orda çıxır ortaya...
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (05.02.2019 / 23:22)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
söykəmə zalı
deyiş. MagniFcenT (05.02 /23:23) [1]
***__SUS__***  ***__SUS__*** [Off] (08.02.2019 / 01:16)
Məhkəmədə şərhləri oxuyuram yarı zarafat yarı gerçək yazılar var. Əli və Fəridin şərhi satıradı. Adını çəkmək istəmədiyim hamıdan narazı özündən narazı qara nöqtəydi nəydi o , onun şərhləri ləzzət eləmir. Bəziləri olmuyan səviyyələri ilə şərh yazır haa onda özümü ölümünə sıxıram açmıyım ağzımı. Qiymətlə çıxan öz tayına lağ edir. Sən öl eləsini söymüyəsən nə edəsən. Belədə Sevgi sağ olsun. Məhkəməyə deyil özünə deyirəm. Haqqlıda qərar verir.
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (08.02.2019 / 01:23)
Hamsi qozun fesadlaridi yenə demisemde bulara qoz qoymadigca qaşinirlar sən ol lənət şeytana
deyiş. MagniFcenT (08.02 /01:25) [1]
***__SUS__***  ***__SUS__*** [Off] (08.02.2019 / 01:41)
MagniFcenT (08.02.2019/01:23)
Hamsi qozun fesadlaridi yenə demisemde bulara qoz qoymadigca qaşinirlar sən ol lənət şeytana
??? Sənə söz deyən oldu? Sadəcə məhkəmə zalında şərhlərin xoşuma gəlmir. Kimin üçünsə qiymətim nədi bilmirəm mənim üçün ... 0 .
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (08.02.2019 / 01:47)
***__SUS__*** (08.02.2019/01:41)
??? Sənə söz deyən oldu? Sadəcə məhkəmə zalında şərhlərin xoşuma gəlmir. Kimin üçünsə qiymətim nədi bilmirəm mənim üçün ... 0 .
Yazdığını oxu gör normal nəsə yazmısan Məsələn mən sənin nikini hansısa mövzuda -bezzuvukdu nədi yazsam xoşuna gələr ? .. səhər yadımda deyil hansısa mövzuda fikrimi alqişdiyurdun . Dünya heç bu surətdə donmur ) gəlib yazsydun magnificent nikinin rəyləri ləzzət eləmir VAllah heç fikir bildirmezdim çünkü hər dəfə demişəm yenə deyirəm havadi bura mencun başa düşərsən nə hava .. amma uje senun statusum haqqında elə yazmagun ürəy bulandırır.. nəysə uğurlar

deyiş. MagniFcenT (08.02 /01:48) [1]
***__SUS__***  ***__SUS__*** [Off] (08.02.2019 / 01:52)
MagniFcenT (08.02.2019/01:47)
Yazdığını oxu gör normal nəsə yazmısan Məsələn mən sənin nikini hansısa mövzuda -bezzuvukdu nədi yazsam xoşuna gələr ? .. səhər yadımda deyil hansısa mövzuda fikrimi alqişdiyurdun . Dünya heç bu surət
Nikivi tam dəqiq ağlımda tuta biıməmişəm. Statusunda həmçinin. ))) alqışlamışam deməli düz yazmısan alqışlamışam forum ayrı məhkəmə zalı ayrı. Məhkəmə zalında bilib bilmədən şərh yazırsan. Tənqidə bir başa keçmək düz deyil. Öz işindj. Mən fikir bildirmişəm. Sənlə problemim yoxdu götürmə üstüvə amma nikin yadımda qalmır. Statusunda .) mənlik deyil. Sənədə uğurlar.
MagniFcenT  MagniFcenT [Off] (08.02.2019 / 02:08)
Bilib bilmədən nədi sən oranı ciddi yer kimi görürsən ? yazmısan adını çəkmək istəmədiyim və üstəgəl ən axırıncı rəy menimdi . ))) Biraz dürüst olsaz yaxşı olar ) sən tək deyilsən narahat olma kime qarşı marağım sıfır olur bax belə belə hoqqa verir sennen xaiş elirem nə yaxşı nə pis day heçnə yazma mən haqda özdə mənə marağlı deyil sənün mənə münasibətun necədi gəlib burda belə yazmağa ehtiyac yoxuydu geceviz xeyrə İnşAllah daha yaxşı mesgulyet taparsiz ozunuze )))
deyiş. MagniFcenT (08.02 /02:08) [1]
Наверх  Cemi mesajlar: 170

<< 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (6)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 874 / 1929