canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Susmush Vicdan..
SiSeRoN  SiSeRoN [ON] (09.04.2017 / 23:34)
Siz ele bir heqiqet bilirsinizki bunu sizden bawqa kimse bilmir..ve hemin wexsin taleyi sizden asilir..en azindan kiminse ailesi dagilmaz..ve ya kimse kimise oldurmez? Bilirsense niye demirsen??oz bawinin agrimamasi uchun yoxsaki hemin insanin taleyine goremi? Hemin insan sene pislik etse heyatini alt ust etse yene demezsen yoxsa qarwiliq verersen?
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (09.04.2017 / 23:38)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
baxir heqiqete qan tokulecek bir sirrdise o insanin taleyi ile oynamaram eger o insan buna layiq deyilse onun yaxinlarnin duşunerem onlar nece olacaq deye ve sonda ozumu niye qargiş yiyesi olumki.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.04.2017 / 01:28)
Bilirem.
Real Heyatdan ele 10 nan cox Adamin zir zibilin bilirem.
Hele Virtuali demirem.

Men ewitdiyim sozu ewitmemiw oluram.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (10.04.2017 / 05:49)
Qeqey movzuudu. He bilirem. Hem. Mence coxlari bele hallarla rastlawib. Ve coxlari da susur. Amma sen deyen veziyyet alinanda artiq ekseri bewin de usdune qoyub daniwar. Men elemerem ama. Onda men de olaram hrmin adam. Bawima gelib. Duzdu ele de dehweyli bi wey yox. Sadece qeybet. Soz apatib getirmek kimi bi wey. Men dedim ki daniwmicam....daniwsam olacam hemin pis qadin. Gedsun oz vicdaniyla yawasun. Her rastlawanda uzume baxa bilmib erimeyi besdide mencun. Xecalet!!
YuNuS İsHaQ  YuNuS İsHaQ [Off] (10.04.2017 / 07:15)
 MeN AllAhDaN BaSqA HeCnEyI OlMaYaN QuL AllAhDaN BaSqA HeR SeYi OlAnLaRaYaZiQiM GeLiR
maraqli movzudur.
deyerli werhlerde var.

coxdur ele sirrler hadiseler.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (10.04.2017 / 23:55)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
İtə tök bilirəm
Sadəcə məndə yaxşı bişey var bildiyimi yaddan cıxarmağa calışıramki yadıma düşsə büşelə hardasa acıb danışmayım
pioner_85  pioner_85 [Off] (11.04.2017 / 13:57)
Men maraqlanmamiwam .oncunda bilmirem.ewitdiklerimede woka duwurem)
HaRMoNY  HaRMoNY [Off] (23.04.2017 / 02:10)
Sevdiyin adam alt-ust edibse heyatini etme hecne.. Yox eger bawqadisa sende alt-ust et.. Evez-evez...
appreciate  appreciate [Off] (24.04.2017 / 15:56)
_K_O_T_İ_K_ (10.04.2017/02:28)
Bilirem.Real Heyatdan ele 10 nan cox Adamin zir zibilin bilirem.Hele Virtuali demirem.Men ewitdiyim sozu ewitmemiw oluram.
Sənin ən pis xarakterin də biriylə dalaşan kimi onunla bağlı bildiyin özəl gizlifasonzad birşeyi srazu üstünü açmağa çalışırsan ya mən bilirəm flan adam haqqında nə bilim nələr nələr amma demirəm zart zurt belə lazmsız hərəkətlər edirsən. Sən eşitdiyin söze eşitməmiş olsaydın hec vaxt "mən neçələrinin zir zibilini bilirəm" deməzdin..

Və sənə bir söz dedim nikimlə bağlı yəni heç mənim üçün önəmli deyildi də yəni burda kim məndən nə soruşubsa nə varsa onu da demişəm. Və sən soruşmamış mən dedim sənə və dediyimi srazu aparıb "girlfriendinin" ovcuna qoydun.
Yəni sənin yazdıqlarını " mən eşitdiyimi eşitməmiş oluram" bu söz sənə aid deyil . Yalandı.
AxI_DuNyA_FiRlAnIr  AxI_DuNyA_FiRlAnIr [Off] (24.04.2017 / 16:00)
hechne bilmirem
Наверх  Cemi mesajlar: 95

[1] 2 3 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 910 / 1289