canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Orta mektebde etdiyiniz en böyük decellik ne olub?
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (14.03.2018 / 01:11)
Yox arada chixmag istiyirsen)
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (14.03.2018 / 01:14)
Sizin fikrinizdi
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (14.03.2018 / 01:18)
Ola bil
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (14.03.2018 / 01:19)
Ola biler
_memati...  _memati... [Off] (14.03.2018 / 02:26)
Qorxucaq olmuşam ancaq döyülmüşəm ))
R*A*G*I*N  R*A*G*I*N [Off] (14.03.2018 / 15:39)
tesadufi decellik olub ama bele sakitiydim
Dataport  Dataport [Off] (14.03.2018 / 15:41)
Bir defe bir gic sehv eledim onuda muellim gorub meni ciledi
susqun@meley_  susqun@meley_ [Off] (14.03.2018 / 17:06)
olmyb hecne
Adolf-H  Adolf-H [Off] (10.04.2018 / 03:38)
Bialogia otaginda birde balaca otag kimi olardi. Orda sklet heyvan qurusu zadi olardi. Mellimin gec geldiyin gorub ordan skleti cixarib sinif qizimin kurtkasini papagni geydirmiwdim sklete. En arxada skletle oturmuwdum. Muellime iceri girende birden gozu mene satawdi. Tufan qopdu sinifde. Lew kimi atdi meni cole. Soram gordum zavucla direktor kalidorlari gezir. Derse girmiyen uwaglari yigmaga. Yalvar yaxar soxdum ozumu sinife. Neyseki muellime razi oldu. Usdunnen iki uc deyqe kecmiwdiki. Sinif qizim dersi oyrenmediyne gore mene qaz verdiki bardag sal sinifde. Mende hecneden hay kuy qaldirdim. Sinif deydi bir birine. Muellime bu defe meni kuncde saxladi. Ordada wkaf vardi. Wkafinda bir ayagi zaydi tamam. Yene o qizin trikasina getdim. Wkafi sirkeledim sirkeledim. Awdi sinifin ortasina. Tozz qalxdi. Wkaf acildi. Sindi. Bu defe uje muellime tufan oldu qopdu. Kurtkamnan tutub vura vura meni cole iteledi. Sumkamida dalimca firildatdi. Eyildim sumkami goturem. Bawimi qaldirdigimda zavucla di...
Ardını oxu >>
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (10.04.2018 / 06:56)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
Bir kimya muellimesi vardi en cox onu eseblewdirirdim . Yumwaq dowan quyrugu tukler varee irgenibb ulpenirdi ondan .aciqa her ders onu aparib stolun usdune qoyurdum bilirdiki xeta menden kecib))
Наверх  Cemi mesajlar: 329

<< 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 898 / 2662