canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Dözümsüzlük? ya ne? fikirler..
appreciate  appreciate [Off] (22.02.2017 / 13:30)
Ümumiyyətlə xalq olaraq çox dözümlü xalqıq.. və dözümlüyün heç bir yaxşı tərəfi yoxdu.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (22.02.2017 / 17:32)
MiLYoNDa1oQLaN (18.02.2017/20:52)
Bezi insanlar varki cinsinnen ferqli olmayaraq, Bir xesaret alan kimi, "ayy öldüm" "ayy ölecem" "Ne pis ağrıram" birsözle dözümsüz ağciyer olurlar qızlı oğlanlı bezileri.Bir yeri ağrıyan kimi deyqede
Men deqiq deyim. Ozumnen goturuem. Qorxaq adamlar ve fiziki zeif insanlar. Men de evveller olmuyub. Bu panik fobiyaya duwennen sonra bir damci bawim agriyan kimi sifetim conur miz miza oluram. Duzdu hekime qacmiram
Amma isdemirem agriyam. Amma evveller vecime almazdim. Bu sonradan oldu. Qorxannan sonra. Fikir vermiwem qorxaq adamlarda olur bu hal
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (23.02.2017 / 22:12)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Inci-cicek (22.02.2017/17:32)
Men deqiq deyim. Ozumnen goturuem. Qorxaq adamlar ve fiziki zeif insanlar. Men de evveller olmuyub. Bu panik fobiyaya duwennen sonra bir damci bawim agriyan kimi sifetim conur miz miza oluram. Duzdu h
Fobiyadan ireli gelir sonradan bu heç , birde var doğuşdan olsun bu, Insan canını ne qeder çox isteye bilerki? Normativ varda o normativ keçilende uje gülünc görsenir mence, Her deyqebaşı xestexananın yolunu tutmax,
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (23.02.2017 / 23:30)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
en dozumlu qadinlar Az qadinlaridi
**__**  **__** [Off] (23.02.2017 / 23:34)
En aqir yara qelb yarasidi.dozmuwem ....
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (24.02.2017 / 02:12)
Insan zulme tabedir.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (24.02.2017 / 07:32)
MiLYoNDa1oQLaN (23.02.2017/22:12)
Fobiyadan ireli gelir sonradan bu heç , birde var doğuşdan olsun bu, Insan canını ne qeder çox isteye bilerki? Normativ varda o normativ keçilende uje gülünc görsenir mence, Her deyqebaşı xestexananın
Tebieten qorxaq insanlar var. Onlar saglamliqlarinin usdunde esiller. Cayi ufure ufure iciller. Inan hamisi qorxaqliqdandu canin cox isdemeyden dor. Mem papam qeder canin cox isdiyen gormedim. Eqoist insandi. Her weyin yaxcisi bununcun olmalidu. Amma di gel gor xesteliye nece dozur. Morfiyle qalmalidu ealinde. Amma dozur. Agridan huwun itirmek derecesine catanda dir iyne vurun. Yeni seni emin edirem bu can cox isdemeyden ireli gelmir qorxaqliqdan ireli gelir cox vaxt
_DOn_KaRLiOne_  _DOn_KaRLiOne_ [Off] (27.03.2017 / 01:34)
Inci-cicek (24.02.2017/07:32)
Tebieten qorxaq insanlar var. Onlar saglamliqlarinin usdunde esiller. Cayi ufure ufure iciller. Inan hamisi qorxaqliqdandu canin cox isdemeyden dor. Mem papam qeder canin cox isdiyen gormedim. Eqoist
Ferqi nedi .
DİN@R@***@@@  DİN@R@***@@@ [Off] (27.03.2017 / 01:35)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
Herremirem.hekim zad harda qiriar qirilar
AxI_DuNyA_FiRlAnIr  AxI_DuNyA_FiRlAnIr [Off] (27.03.2017 / 01:36)
hah.
Наверх  Cemi mesajlar: 63

<< 1 2 3 [4] 5 6 7 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 867 / 3263