canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Suni Kukla" olan qızlara fikriniz nedir?
_charli  _charli [Off] (22.07.2014 / 06:55)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
helede adama oxwamir.
Eksperd  Eksperd [Off] (22.07.2014 / 07:29)
X_mutant_X (22.07.2014/02:07)
Bu mövzuda məhz belə qızlardan söhbət gedir.S. Bu qız həqiqətən özünü barbi kuklalarına bənzətmək üçün dəfələrlə əməliyyat olunub.
bunla yatan 10 il cavanlawareee )
*_*BateeL*_*  *_*BateeL*_* [Off] (22.07.2014 / 14:47)
sunki kukla olmaqdansa, menim kimi tebii meymun olmax yaxwidi ))
__KONCUELLA__  __KONCUELLA__ [Off] (22.07.2014 / 19:00)
X_mutant_X, emeliyata ehtiyaci olanlar gedib suni gozellik yarada biler .Tanrima cox wukur ki gozelliyi mene nesib edib suni hec bir weye ehtiyacim yoxdu.bu haqda bir meqale oxumuwdum bir oglan dunya gozeli bir qiza vurulub evlenib sonra uwaqlari olanda iriburunlu eybecer uwaq olub.kiwi sonra oyrenib ki yoldawi emeliyatlarla bu gozelliye nail olub.sonra qadindan ayrilib onu mehkemeye verib....bu da suni gozelliyin neticesi..seven gozelliyimi yox ureyimi sevsin yeter
AwKa_iQnOr  AwKa_iQnOr [Off] (22.07.2014 / 21:36)
__KONCUELLA__, Mence axi kishiye haqq vermir ki gedib mehkkemeye versin agli olardi evlenmezdi bir deki usaglarin burnu boyukdu deyye istememelidi ki usagi?arvadi da ki kompleksli yashamamag ucun rinoplastika eletdiribde)gunah kisidedi)
Urek~bow  Urek~bow [Off] (24.07.2014 / 21:31)
Bu movzunu gordum bir hadise yadima dusdu ay tova olmus hadisedi qrup yoldasim danisirdi bir tanisinin basina gelib. Demeli bir oglan varmis ailesi evlendire bilmirmis bir gun kasetde bir qiz beyenib obsim deyib mutleq bu qizi almaliyamda neyse alib evlenib toyun seheri oglan gorub ki bu qizda her sey sunidi sac kiprik dirnaq uzu sepgi civze abratni qizi dala gonderib he indi bele neticeye gelmek olur ki,hecde yaxsi sey deyil men oz adima deyirem hec vaxt istifade etmemisem bir defe salonda kiprik qoymusdu usda eve gelen kimi silib ozum bezendim)))))
_XaH_  _XaH_ [Off] (24.07.2014 / 21:36)
qizlarrrr.... isteyen gedib dodagini yekeltsin... isteyen sinesini... isteyen basqa yerini... suni sac.. qash.. linza... ne bilim ne... birce sheyi anlayin... VAZ 2107-ni ne qeder tuning elesen de.. bezesen de... yene de VAZ 2107-di...Mercedes olan deyil
eto_0745  eto_0745 [Off] (06.12.2014 / 03:18)
_XaH_, Brat men olum nokteni qoydun ha
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (06.12.2014 / 11:54)
Ay qizlar artistlik etmeyin
Haminiz kuklasiniz da Kecmisinizi ele makyaj edirsiz ki Tipa halal ev qizisiz Tupurerem uzunuze agilli olun
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (06.12.2014 / 13:05)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
Yaxşı baxiram komleksle yasamaqdansa plastik emelıyyatla gozelleşırde burda ne varkı.. pulum çox olsa mende eletdirerem)
Hayif imkan yoxduda cox baxadi men ısteyen emelıyyat))
Наверх  Cemi mesajlar: 443

<< 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 45 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (6)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 880 / 738