canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Sen", "Üsteki user" ve "Paraşhut" o an neyliyerdin??
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (22.10.2016 / 22:49)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Demek bele, yene fantaziyamı işhe saldım, Üsteki userle teyyarede uzaq yol gedirsiz, neise teyyare nasazlanır, hamı paraşütle tullanmalı olur, növbe size çatır amma tersliyden bir paraşüt qalıp, "Sen, üsteki user ve paraşut" o an neyliyerdin??
Nik_tapmiram*  Nik_tapmiram* [Off] (22.10.2016 / 22:52)
Sen tullan yolda goturerem seni)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (22.10.2016 / 22:53)
Oyyy bleee esl facie poxdayiq neyniyek atash? deyerdim))
appreciate  appreciate [Off] (22.10.2016 / 22:54)
Sən tullan paraşutla gəlirəm arxanca
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (22.10.2016 / 22:56)
Men getdim atash yol pulun chatib dushersen))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (22.10.2016 / 22:58)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Men tullanım paraşutla başqa geden yerim var)))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (22.10.2016 / 22:59)
Oldu qaqa onda o dunyada gorusherik helelik)
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (22.10.2016 / 23:02)
yada bele ede bilerik, paraşutu atağ yere sonra özümüz tullanağ kim paraşuta çatdı halaldı ona, ), o biri baresinde danışmayaq day)
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (22.10.2016 / 23:04)
Eee yox kusdum sennen parushutu sen gotur istemirem))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (22.10.2016 / 23:11)
Bir anektod yadma düşdü)
Demek birgün esgerler teyyareyle yol getmeli olurlar, esgerin biri hemin gece yatıp yuxusunda ölen nenesin görür deyirki ona "a bala teyyareye minme!, paraşutun açılmayacag", neise esger bunu üreyine salır, seher olur esgerler teyyareye minirler yeyin olunmuş yere çatırlar, bir-bir indi paraşutla tullanmalıd8lar, Növbe gelir axirda bu esgere çatır, kamandir diir tullanda!, esger dirr: yoxe tullanmaram:((, neuse esger gördüyü yuxunu kamandire danışır, kamandir diir boş şeydi tullan! neise esgeri razı sala bilmir, teklif edirki menim paraşutumla sen tullan, seninkilede men, buna razı olur, deişirler, esger tullanır sag salamat kamandirin paraşutula yere çatır, ardıca kamandir tullanır paraşutu açır açılmır, açır açılmır, ve qışqıraraq deirki "Ayy oğraaşş! day denen neneme o terefde kişi lazımdıda))))))

deyiş. MiLYoNDa1oQLaN (22.10 /23:12) [1]
Наверх  Cemi mesajlar: 397

[1] 2 3 ... 40 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 896 / 2006