canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

QıdıĞın gelirse Qısqancsan, )
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (25.10.2016 / 21:18)
~Aykam~ (252016/22:15)
)))))mende hem oxuyan hemde sakit olmuşam oki nese bir soz deyerdim ya mullimlere yadaki kimese butun mekteb bilerdi cunki durub durub ele soz deyirdimki deymişleri dura dura kallari dokulerdi))) hami
))) soz dimey hec. Men alemi qatirdim ozum sakitce dururdum. Meselen bi defe oskururdum dalba dal butun sinif bir bir tekrar edirdi. Birden mellime yilirdi ki bunlara noldu. Xor gedir...)))))) diyanmirdarhaaaaa .....uje muellime eseblewirdi bawdanirdi etika dersi )))
Qelb-ogrusu  Qelb-ogrusu [Off] (25.10.2016 / 21:18)
masalla goz deymesin sizlere
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:24)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Inci-cicek (252016/22:18)
))) soz dimey hec. Men alemi qatirdim ozum sakitce dururdum. Meselen bi defe oskururdum dalba dal butun sinif bir bir tekrar edirdi. Birden mellime yilirdi ki bunlara noldu. Xor gedir...)))))) diyan
))))) olme seni)) bidefe butun sinif neyese gulduk sonra hami kiridi men kirimirem elece gulurem ozude berkden pikk edib bide başliyiram muellim dedi ozunu ele al)) indi hamida tezden menim her defe guluşume gulur nese dersin yarisin pozdum muellim meni bayira cixardi dedi get sakitleş gel hir tutmuşduda dayana bilmirdim nese getdim sinife qayidib girende bide başladim))))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (25.10.2016 / 21:32)
~Aykam~ (252016/22:24)
))))) olme seni)) bidefe butun sinif neyese gulduk sonra hami kiridi men kirimirem elece gulurem ozude berkden pikk edib bide başliyiram muellim dedi ozunu ele al)) indi hamida tezden menim her defe g
Yanimdaki oglanin diplomati vardi. Yere prtaya soykeyirdi. Tez elimnen itelib duz ozumu duzeldirdim guya menniy dor. Diplomat parkete duwende paaaaarrrttt ses cixarirdi dehwet. Aydaaa oglan qipqirmizi olurdu. Muellime abrin bukurdu eteyine hami qeww elirdi ders getdiyeeeee. Teze sakitleqirdiy bir de edirdim. Yaziq yalvarirdi mene ki eleme de nolar ))) indi yene muellime tupurecek uzume. Dirdim goturme o babonnan qalma diplomati )))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:33)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Inci-cicek (252016/22:32)
Yanimdaki oglanin diplomati vardi. Yere prtaya soykeyirdi. Tez elimnen itelib duz ozumu duzeldirdim guya menniy dor. Diplomat parkete duwende paaaaarrrttt ses cixarirdi dehwet. Aydaaa oglan qipqirmizi
)))))))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (25.10.2016 / 21:40)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Inci-cicek (252016/22:32)
Yanimdaki oglanin diplomati vardi. Yere prtaya soykeyirdi. Tez elimnen itelib duz ozumu duzeldirdim guya menniy dor. Diplomat parkete duwende paaaaarrrttt ses cixarirdi dehwet. Aydaaa oglan qipqirmizi
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:42)
KoNCeNo, Yaziq oglan bezibmişe incinin elinden))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (25.10.2016 / 21:44)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
~Aykam~ (252016/22:42)
KoNCeNo, Yaziq oglan bezibmişe incinin elinden))
Oglan ne qeder maymaq imise gor bunda da hec insaf yoxmus))))))))))))))))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:48)
KoNCeNo (252016/22:44)
Oglan ne qeder maymaq imise gor bunda da hec insaf yoxmus))))))))))))))))
Yazigim geldiye oglana))
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (25.10.2016 / 21:54)
~Aykam~ (252016/22:48)
Yazigim geldiye oglana))
Indi Allah bilir atadi)))))))))))))
Наверх  Cemi mesajlar: 109

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 927 / 2588