canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

QıdıĞın gelirse Qısqancsan, )
*__OnLy_giRL__*  *__OnLy_giRL__* [Off] (22.10.2016 / 12:48)
He ewitmiwem bu haqda)))
~BaHaR~  ~BaHaR~ [Off] (22.10.2016 / 12:50)
Esitmemisem yalan deyerem)
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (22.10.2016 / 19:53)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
Qidiglaniram). Amma qisqanc deyilem coxda
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (23.10.2016 / 03:15)
Evde mekteb vaxti Nese Yekebawdiq elirdim Gorurdum Mama hirsdenir Uje Bawdirdim A qidi qidi qidi qidiqlamaqa arvadi )
Mama ede Eleme Ede redd ol ede besdi
Mende a Qidi qidi qidi Arvadi guldururdum Fiso Sohbet yadan cixirdi )

deyiş. _K_O_T_İ_K_ (23.10 /03:15) [1]
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (23.10.2016 / 21:57)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Hele indiyene qeder ayaqlarimi masaj eletdirmemisem hemise mama meni masaj edende bile bile ayagimi edirdi ele tullanirdim cox qidigim gelir )))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (25.10.2016 / 20:41)
KoNCeNo (232016/22:57)
Hele indiyene qeder ayaqlarimi masaj eletdirmemisem hemise mama meni masaj edende bile bile ayagimi edirdi ele tullanirdim cox qidigim gelir )))
Men bir defe sinif yoldawim pencereni silirdi mektebde. Bilmedim tutdum bunun ayaqlarinnan qiz qiwqirib arxaya nece atildisaa ele bildim ucdu awagi. Muellime abrimi bukdu eteyime )))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:07)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Inci-cicek (252016/21:41)
Men bir defe sinif yoldawim pencereni silirdi mektebde. Bilmedim tutdum bunun ayaqlarinnan qiz qiwqirib arxaya nece atildisaa ele bildim ucdu awagi. Muellime abrimi bukdu eteyime )))
Bele işlerinde variymiş)))? Seni kirmiş sakit bilirdim))) qiza hecne olmadiki bel ayaqda xesaretzad olmadi?))
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (25.10.2016 / 21:10)
~Aykam~ (252016/22:07)
Bele işlerinde variymiş)))? Seni kirmiş sakit bilirdim))) qiza hecne olmadiki bel ayaqda xesaretzad olmadi?))
Yo o da , men de cox qorxduq. Cox iri pencereler idi. Men sakit? Az men mektebi alt ust edirdime. Prosda oxuyan uwag idim hem terbiyesizdiy bi wey elemirdim diye heccc ne diye bilmirdiler. Murllimeler cox isdirdiler. Hemiwe de tekliye cekib dirdiler billuy senun iwundi amma tuta bilmiruy )))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (25.10.2016 / 21:15)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Inci-cicek (252016/22:10)
Yo o da , men de cox qorxduq. Cox iri pencereler idi. Men sakit? Az men mektebi alt ust edirdime. Prosda oxuyan uwag idim hem terbiyesizdiy bi wey elemirdim diye heccc ne diye bilmirdiler. Murllimeler
)))))mende hem oxuyan hemde sakit olmuşam oki nese bir soz deyerdim ya mullimlere yadaki kimese butun mekteb bilerdi cunki durub durub ele soz deyirdimki deymişleri dura dura kallari dokulerdi))) hamida şokda olardi )))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (25.10.2016 / 21:17)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
siz istedadlı olmusuzsa demek qıdıgıvuz gelir)))
Наверх  Cemi mesajlar: 109

<< 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 900 / 3091