canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

KITAB QURDU..
DeNiz__GozLu  DeNiz__GozLu [Off] (10.10.2016 / 14:22)
1. Həyatınıza təsir edən kitab olubmu?(olubsa hemin kitab haqda qisaca tesuratlarinizi bizimle boluwun)
2. Təkrar oxuduğunuz kitablar olubmu?
3.Hansı kitabları hamıya məsləhət görərdiz?
4. Maraqlı hesab etdiyiniz yazıçı və şairlər-klassiklər və müasirlər...
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (10.10.2016 / 14:24)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
men əsl kitab gyrdytam

bəli təkrar oxuduglarim cox olub il ötdükcə her oxudugumda yeni fikirler tapiram

coxduuu yazmagla bitmez
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (10.10.2016 / 16:26)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Tesir eden kotab olub Deyl Karneqin kitabi. Beledeki Dodagdan kalbe kitabini iki defe oxumuşam. Djo vitalenin kitablarida yaxşidi
Bir-dost  Bir-dost [Off] (10.10.2016 / 17:41)
Evvelce movzu ucun tesekkur edim,gic gic movzulardan bele movzular lazimdi foruma.
Bir oxucu olaraq Martin Iden(Cek London), Sefiller (Viktor Huqo),Parfumer(Patrik Zuskind),Ashk(Elif Safak),Tess Gerritsenin butun kitablari,Aklinda bir sayi tut( John Verdon)...ve.s kitablari meslehet gorurem
Sessiz_Kucede_Tek_Kolge  Sessiz_Kucede_Tek_Kolge [Off] (10.10.2016 / 18:23)
Bir-dost (102016/18:41)
Evvelce movzu ucun tesekkur edim,gic gic movzulardan bele movzular lazimdi foruma.Bir oxucu olaraq Martin Iden(Cek London), Sefiller (Viktor Huqo),Parfumer(Patrik Zuskind),Ashk(Elif Safak),Tess Gerrit
Martin İden cek London maraqlidir heqiqeten bir kitab qurdu məsləhət görmüşdü mene o kitabı )oxudum boyuk maraqla
Bir-dost  Bir-dost [Off] (10.10.2016 / 18:35)
Sessiz_Kucede_Tek_Kolge (102016/19:23)
Martin İden cek London maraqlidir heqiqeten bir kitab qurdu məsləhət görmüşdü mene o kitabı )oxudum boyuk maraqla
adam bir muddet cixa bilmir kitabin tesirinden
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (10.10.2016 / 18:45)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Marağımda deil kitab zad, sebrim çatmır bele şeye
Sessiz_Kucede_Tek_Kolge  Sessiz_Kucede_Tek_Kolge [Off] (10.10.2016 / 18:52)
Paulo Koelyo en sevdiyim yazici ,on bir dəqiqə son oxdugum kitabi
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (10.10.2016 / 18:54)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
Lev Tolstoyun "Ata menide evlendir" kitabı
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (10.10.2016 / 21:36)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
İndi mence kitab oxuyan yoxdu hami oturur interde dersleri bele interle hell edirler yaxinda ne qeder kitab atdig deyirem heyifdi qiraqdan biri dedi indi elektronnu kitab var cor cozdu apar at getsin
Наверх  Cemi mesajlar: 96

[1] 2 3 ... 10 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (4)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 861 / 3707