canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Qızdar bir deyge baxŪn, )
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (16.09.2016 / 10:21)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Sevgi anlayiwi nedir?
Gucle menim olsun demek deyilki..
Sevgi ne olur olsun sevdiyi insani xowbext gormekdir
Eger onu xowbet gorursen geri cekilmelidir..
Black_Attack  Black_Attack [Off] (16.09.2016 / 10:21)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
demeli mem.xeberim yoxdi mektebde iki qiz meni isteyir biri idmancidi keledi))o biride arig marig bisheydi voshem arig yazarki qizdsrin razdevalkasi Ali seni sevirem o biride gelib pozub yazaki qdklet edisrbn o mennikdi. voshem bu cullut idmancini caqiirib sobeye odacatankimi. sobetleri alinmiyib bidene bakavoy vurub mende poputi kecirdim gordum qiz uzanibe ureyi getmiw vezyetde menimde sobetden xdbberim yox idi)))
sinif yoldashhimvar sora dedi bele beledi sobet
mekteb vaxtina qayitmag istedime
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (16.09.2016 / 10:22)
Black_Attack (16.09.2016/11:21)
demeli mem.xeberim yoxdi mektebde iki qiz meni isteyir biri idmancidi keledi))o biride arig marig bisheydi voshem arig yazarki qizdsrin razdevalkasi Ali seni sevirem o biride gelib pozub yazaki qdklet
Now qalmadun o dovrde ?))
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (16.09.2016 / 10:23)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
)))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (16.09.2016 / 10:23)
Inci-cicek (16.09.2016/11:22)
Now qalmadun o dovrde ?))
senol ne qeder xatiredefteri yazirdiime))))adimkda qewey beziyib duzurdduler men yazacagim veregi viddi fasonnu edirdiler mende qoyurdum ozumu ewweylike gij gij sheyler yazirdim))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (16.09.2016 / 10:28)
Allah~Tekdi (16.09.2016/11:21)
Sevgi anlayiwi nedir? Gucle menim olsun demek deyilki..Sevgi ne olur olsun sevdiyi insani xowbext gormekdir Eger onu xowbet gorursen geri cekilmelidir..
Bow bow daniwma
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (16.09.2016 / 11:59)
Black_Attack (16.09.2016/11:23)
senol ne qeder xatiredefteri yazirdiime))))adimkda qewey beziyib duzurdduler men yazacagim veregi viddi fasonnu edirdiler mende qoyurdum ozumu ewweylike gij gij sheyler yazirdim))))
He o xasiyyetun olmuyadaaa )))
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (16.09.2016 / 12:00)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
bax yazdığıvız fikirlere baxdım düzgün olanıda var yalnış olanıda, tutalım iki qız meni sevir, onuda deyimki ikisi eyni derecede sevmir, biri o birininnen müeyyen qeder üstündü, seven insan elbet mübarize aparmalıdı axıra kimi sevilen insan da buna göre qiymet verir, men 3cü olmaram! deyip elçekmekde düzgün deil, ola biler bir qızı ya bir oqlanı 5 neferde, 10, neferde isteye biler, bunun aidiyyayı yoxdu,
Black_Attack  Black_Attack [Off] (16.09.2016 / 12:01)
Inci-cicek (16.09.2016/12:59)
He o xasiyyetun olmuyadaaa )))
tundem tund)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (16.09.2016 / 13:00)
MiLYoNDa1oQLaN (16.09.2016/13:00)
bax yazdığıvız fikirlere baxdım düzgün olanıda var yalnış olanıda, tutalım iki qız meni sevir, onuda deyimki ikisi eyni derecede sevmir, biri o birininnen müeyyen qeder üstündü, seven insan elbet müba
Bunu gerey yazmazdin gul kimi yandira yandira gedirdiler ozderin.

Indide hamsi yazacaq sona kimi mubarize aparardim.

Amma eslinde ele o faktor her weyi hell edir.
Sona qalan qalib gelir ve daha cox sevdiyin subut edir.bu insanin daha cox ona Lazim olduqun subut edir.
Bununlada oglanin tereddud edib Yanliw secim edib yanilmaq ve ya Geride qalmayacaqina olan wuhbelerinede Cavab tapir.
Bu Sirf oglanlarin nezer noqtesidi Amma qadini iki kiwi sevse bu uje tam ferqli mozudu.
Cunki kiwiler her zaman mubarize aparmaz ya qururdan ya Yalniw Anlamaqindan nelerise ya daha neler neler.
Kiwilerin duwuncesi tamam bawqadi.
Meselen Kiwi o qiznan qiznan iksiynende sohbet etse yeni tanimaqcun onun hiskerin tam aydinlawdirmaqcun bu normal qarwilanacaq cu
...
Ardını oxu >>
Наверх  Cemi mesajlar: 128

<< 1 2 [3] 4 5 ... 13 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 886 / 2145