canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Deyerli fikirler, melumatlar... (Maraqlıdır)
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (14.02.2018 / 23:26)
Ardarazli (14.02.2018/19:49)
Sevgililər günü bu hekayə yadıma düşür."Babam 75 yaşında öldü. Xərçəngdən. Ölümünə bir ay qalmış artıq yemək yeyə bilmirdi. Son on beş günü isə içdiyi su belə boğazından əzabla keçirdi. Həkimlər oğull
Ehsen
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (18.02.2018 / 21:46)
İnsan nece qazanlrsa, elə de bəherlənəcək

bir nefer dedi bunu biyag, qeshey de dedi
_memati...  _memati... [Off] (18.02.2018 / 22:50)
Demeli o vaxt ÇÖRÇİL RUZVELT STALİN 2 Cİ DÜNYA MÜHARİBESİNİN ORTALARİNDA BİR ARAYA GELİBLER ÇÖRÇİL DEYİB YUXUDA GÖRDÜMKİ DÜNYANİN PREZİDENTİYEM ..RUZVELTDE DEYİBKİ MENDE DÜNƏN YUXUDA GÖRDÜMKİ KAİNATİN PREZİDENTİYEM STALİN sakitce gülümseyerek deyİR amma men dünən yuxuda sizin prezidenet olmaqvizi tesdiqlemedim ))
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (19.02.2018 / 00:29)
_memati... (18.02.2018/22:50)
Demeli o vaxt ÇÖRÇİL RUZVELT STALİN 2 Cİ DÜNYA MÜHARİBESİNİN ORTALARİNDA BİR ARAYA GELİBLER ÇÖRÇİL DEYİB YUXUDA GÖRDÜMKİ DÜNYANİN PREZİDENTİYEM ..RUZVELTDE DEYİBKİ MENDE DÜNƏN YUXUDA GÖRDÜMKİ KAİNATİ
))))))
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (02.03.2018 / 08:19)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
Meşə arasında geniş talada böyük sürüsü olan bir sehrbaz
yaşayırdı. Hər gün o sürüdən bir qoyun yeyirdi. Lakin qoyunlar sehrbaza çox çətinliklər yaradırdılar, belə ki, onların hər biri meşənin bir tərəfinə qaçır, sehrbaz isə onlardan birini tutmalı, digərlərini isə yenidən sürüdə toplamalı olurdu. Əlbəttə ki, tutulan qoyun öldürüləcəyini hiss etdiyi üçün qışqırmağa başlayır və bu da digər qoyunları qorxudurdu. Vəziyyəti belə görən sehirbaz hiylə işlətmək və qoyunların hər biri ilə təklikdə danışmaq
qərarına gəlir. Birinə deyirdi: “ Sən qoyun deyilsən, sən də mənim kimi bir insansan. Qorxmaq üçün heç bir səbəb yoxdur, axı mən yalnız qoyunları yeyirəm, sən isə bu sürüdə yeganə insansan və deməli mənim dostumsan.”
Digərinə deyirdi: “ Niyə digər qoyunlar kimi məndən
qaçırsan? Axı sən aslansan və heç nədən qorxmamalısan.
Mən yalnız qoyunları yeyirəm, sən isə mənim dostumsan”
Başqa birinə isə: “Sən qoyun deyilsən, sən canavarsan. Hörmət etdiyim canavar. Mən həmişəki kimi hər gün bir qo
...
Ardını oxu >>
A_M_I_G_O  A_M_I_G_O [Off] (02.03.2018 / 08:27)
Pis deyildi)
Perlavista  Perlavista [Off] (02.03.2018 / 11:07)
Zeqqumagaci (02.03.2018/08:19)
Meşə arasında geniş talada böyük sürüsü olan bir sehrbazyaşayırdı. Hər gün o sürüdən bir qoyun yeyirdi. Lakin qoyunlar sehrbaza çox çətinliklər yaradırdılar, belə ki, onların hər biri meşənin bir tərə
Aferin Ellerine sagliq.

Bunu O vaxt deyib pecatini vurubda merhum prezdentimiz biz kimiy)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (08.03.2018 / 11:24)
Hüseyn Cavid deyirdi ki, " Sürüklənən bəşəriyyət qadınla yüksələcək ". Qadınların spesifikliyi elə bu cümlədən görsənir.
Varlığınız nəyə desən dəyər, inanın. Bayramınız Mübarək .
Son_Vida_  Son_Vida_ [Off] (08.03.2018 / 12:25)
Edebli edebinden susar edebsiz susdurdum zenn eder.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (15.03.2018 / 00:08)
Zeqqumagaci, Maraglidi. Bu sobet en chox bareqalarnan alicilar arasinda olur)
Наверх  Cemi mesajlar: 5429

<< 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 543 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (90)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 893 / 1788