canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Kişiler qadınlardan bir müddet sonra niye uzaqlaşır?
Black_Attack  Black_Attack [Off] (05.04.2015 / 16:56)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
ala nə danışırsuze sənün hökmün olmalıdıda üstündə nə bilim buraxdım başkası sikdi mən sikmədim , kölnündə, nəm nə, kölnə qalanda insan kölnündə cox şüy var ama aqlıynan idare üliyirdə
[Conkisde_Paradice]  [Conkisde_Paradice] [Off] (05.04.2015 / 10:37)
.....kiwinin bir qadindan uzaqlawmasinin sebebi yene bir qadindir!
BaKiNsKiY XuLiQaN  BaKiNsKiY XuLiQaN [Off] (05.04.2015 / 10:17)
 indiki zemanede kiwi yoxdu diyen qizlar atalarina mama deyirler yeqin. !
Bezi kiwiler bezi qadinlardan uzaqlawir bir muddet sonra .

Cunku bezi qadinlar deyingen sixici baw aparan olurlar .
kiwilerse serbestliyi sevir .
Hereketinin heddini yerini bilen kiwini bawa duwen qadin bezdirmir ve kiwini bezdirmeyen qadindan kiwiler uzaqlawmir .
Bir kiwinin heyatinda onu bawa duwen,seven,bezdirmeyen qadin varsa o kiwi Xowbextdir .

Elave edilmiş fayıl:
(70.35 kb.)
Yüklenib: 539 defe.
Eksperd  Eksperd [Off] (05.04.2015 / 09:30)
Bezi qizlar varki gozel ama xasietce lazat elemir bir muddet sonra sixlirsan, qizda varki bir o qederdr gizel deil xasiet baximnan laxat elyir belalarna "omurluh" deylir))
Lam gottu bawdi tarbiyali qizda olmasada omurluh elaqe saxlamaq olur qeyri ciddida olsa...
RoMaNTik_SeFiL  RoMaNTik_SeFiL [Off] (05.04.2015 / 08:55)
Black_Attack (05.04.2015/01:46)
yo qaqashim razi dorem, yaxshini sikmeyib sadece misalda getire bilersenki bax men sene bunu elemedim onunda gozleri acilar ve elemez, qadini yaxshiliqi pisliyin mueyyen eden kishidi
yaxwi ozunu postel vezyetine catdirmir 2ciside men onu gozun acsamda konlunde varsa doydurecey po lubomi. bideki quyuya su tokmeyle dolmurki

deyiş. RoMaNTik_SeFiL (05.04 /08:59) [1]
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (05.04.2015 / 02:15)
Loxam oncün Verir sikdəəə ay xiyar )))))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (05.04.2015 / 02:12)
Black_Attack (05.04.2015/01:46)
yo qaqashim razi dorem, yaxshini sikmeyib sadece misalda getire bilersenki bax men sene bunu elemedim onunda gozleri acilar ve elemez, qadini yaxshiliqi pisliyin mueyyen eden kishidi
Xuyna söbətdi Alişka.
Mənə bir qız patxod eləmişdi odnada 1 il əvvəl Qız deyəndə gəlin mən guya Kiminsə Ailəsin dagıdmıramdaaa qırdım qızı getdi başqasıynan dikişdi.Qız deyirdi ki,Məni ərim qısqanmır mən istirəm Məşuqum olsun qısqansın məni.Gəlin Özdə samarada qalırdı bizim şəhərdən uzaqdı Mənə deyirdi 500 kilometrə kimi yaxın gəl burdan özüm gələrəm o 500 kilometri ki qayıtmaqada Vaxtım qalsın.bizdən Ora 1500 km idiedim İstəmirəm qırdım.Fərqi nədi getdi başqasına Siktirdi.Özdə Hecnədən ehtiyacları yox idi Deyim kasıbdı ya nəsə yox.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (05.04.2015 / 00:46)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
RoMaNTik_SeFiL (05.04.2015/01:36)
qizlaki opuwdun sikiwdun day qizda maraqli ne qalir ? xarakteri ? yaxwi xarakteri olan qiz nie oglanla opuwub sikiwir? bir soznen tez yanan tez kul olar
RoMaNTik_SeFiL  RoMaNTik_SeFiL [Off] (05.04.2015 / 00:36)
viva_forever (18.01.2011/16:31)
Hansisa qizdan cox xowunuz gelir.yaxinlawmaga bele risk etmirsiz.arxasinca duwursuz.duwunursuz ki yaxinlawsam da he demez.hesretle baxirsiz.axri cesaret toplayib yaxinlawib yoxu alirsiz.uzun muddet ya
qizlaki opuwdun sikiwdun day qizda maraqli ne qalir ? xarakteri ? yaxwi xarakteri olan qiz nie oglanla opuwub sikiwir? bir soznen tez yanan tez kul olar
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (04.04.2015 / 23:55)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Menim ucun ne ise elcatmaz olanda maraqli olur eleki elde edirem deyerin maraqin itirir bu uzdende hec vaxt seve bilmemisem...bilmisem ki,elde etsem maraqin itirecey..bele..
Наверх  Cemi mesajlar: 271

<< 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 807 / 730