canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Kişiler qadınlardan bir müddet sonra niye uzaqlaşır?
ManGA_  ManGA_ [Off] (20.07.2011 / 15:18)
 KAGIZ HERWEYI ALMAGA QADIRDIR. Bu puldur
AMIN!
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 15:12)
Allah axìracan elesin. Amin
ManGA_  ManGA_ [Off] (20.07.2011 / 14:19)
_~BeYTuL~_ (20.07.2011/14:14)
Salam.. Maraxli moVzuYa gore. Men oz parta yoldawimi duz 5 il qarwilixsiz sevmiwem delicesine,ozunede hiss etdirmemiwem.. Mekteb qutarib ustunden 4 il kecib.. Men yenede onu sevirdim.. Her gun AL
nebilim bu öz fikrindi. Mende qarwiligsiz sevmiwem aglamiwamda. Onunda menden xowu geldiyini bilmemiwem. Bir birimizden xebersiz olub. Indi o menimdi 1ilden choxdu. Sevgim ölmeyib bele birwey olmuyacagda.
_~BeYTuL~_  _~BeYTuL~_ [Off] (20.07.2011 / 14:14)
Salam.. Maraxli moVzuYa gore. Men oz parta yoldawimi duz 5 il qarwilixsiz sevmiwem delicesine,ozunede hiss etdirmemiwem.. Mekteb qutarib ustunden 4 il kecib.. Men yenede onu sevirdim.. Her gun ALLAHa dua edirdim ALLAH meni ona qismet etsin.. Bir gun onu gordum ,mene @Mil adresin verdi,bawladix orda daniwmaxa,o mene baglandi,bir gunde dediki men seni sevirem,ozume inana bilmirdim bu ne ola biler axl geceler fikirden yata bilmirdim,mende ona onu sevdiyimi soyledim.her biweyi acdim daniwdim.. Meni qinadiki nahaq mene dememisen ,hec olmasa hiss eletdirerdin... Neyse vaxt otucey menim o adamdan xowum gelmedi,,nese o sevgim oldu.. Mence sevgi ancax qarwilixsiz olur.ne bilim bu ureydi hec ne demey olmur.. Hec kimi qinamax olmaz..
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 13:56)
Yaxsì. Sevgi varsa bes aile qurandan sonra niye qalmìr?
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 13:48)
Aydaaa, ewi sevgi yoxdu unut getsin o sözü. Kimnense 5-10 deyqe göz-göze wirin söhbet eleyirsen, i vsyo, kitabìn baglandì. 2 günden sonra padrugasìynan mektub gelir. Güya sevdi hee uje. En maraqlì sevgi mekteb vaxtì idi, o da ki sadece simpatiya i vessalam. Ele deyil?
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 13:22)
Düzdü, ama sevgi de ömürlük ola bilmez.
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 13:15)
Qadìn elcatmaz olduqda daha maraqlì olur. Oki bir kelme ile o zirveden endise, hec bir maraq kesb etmir
ManGA_  ManGA_ [Off] (20.07.2011 / 13:08)
Dagestanchik  Dagestanchik [Off] (20.07.2011 / 13:07)
Piwiyin agzì ete catmayanda myolduyur. Onu yedikden sonra yenisini axtarìr
Наверх  Cemi mesajlar: 271

<< 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 901 / 4206