canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bes sizin neyiniz var?
Nelli  Nelli [Off] (01.02.2023 / 23:53)
 ...Я в ЧёрноМ...Но ЯрчЕ из МногиХ...
..
Elave edilmiş fayıl:
(0 kb.)
Yüklenib: 531 defe.
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.02.2023 / 11:19)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Paylaşmaq yaxşıdı, ehtiyacı olan biri ilə 
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.02.2023 / 11:23)
Hər xırda şeyə diqqət etmək məni çox yorur.Açığı indi əvvəl olduğu qədər də çox xırdalıqlara getmirəm ama başıma gələn şeylərdən maksimum nəticə çıxarmağı xoşlayıram.
Uşaqlığın son gecəsi filmində deyir e , söhbət sasiskada deyil, gərəy vnimatelni olasan. Həqiqətən elədi, hər adama yaxşılıq yaramır, yaxşılıq eləmək lazım olanda düzgün adama eləmək lazımdı ki , yaxşılıqfan soyutmasın səni.dəvamlı edə biləsən
*_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_*  *_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_* (SV) [ON] (02.02.2023 / 11:30)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
!=!DEVIL MAY CRY!=! (02.02.2023/11:23)
Hər xırda şeyə diqqət etmək məni çox yorur.Açığı indi əvvəl olduğu qədər də çox xırdalıqlara getmirəm ama başıma gələn şeylərdən maksimum nəticə çıxarmağı xoşlayıram.Uşaqlığın son gecəsi filmində deyi
Senin geninde xarakterinde varsa o yaxwiliq etmek .iyrendiraeler bele pewman etselerde .sen yenede oz bildiyin duzgunlukden yaxwiluqdan el ceken deyilsen ..ALLAHDA HERKESIN UREYINE GORE VERSIN en sevdiyim duadi .....
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.02.2023 / 11:34)
*_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_* (02.02.2023/11:30)
Senin geninde xarakterinde varsa o yaxwiliq etmek .iyrendiraeler bele pewman etselerde .sen yenede oz bildiyin duzgunlukden yaxwiluqdan el ceken deyilsen ..ALLAHDA HERKESIN UREYINE GORE VERSIN en sevd
Burda yazdıəın sən ümumi səndi ya mənə aid edib yazmısan bilmirəm, ama mən özümdə bunamane olmağa başlamışam. Çox istifadə eləmək istəyirlər, o qədər də yalan eşidirəm ki ujr ürəyim götürmür, mən də yalan danışıram, hamı da az maz okur ,ama day hər şeyi yalana dolaşdırıb , şüursuz şıkildə hər şeyi qarışdıran adamlardan  bezmişəm
*_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_*  *_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_* (SV) [ON] (02.02.2023 / 11:40)
 Не БуДиТе Во МнЕ ДьЯВоЛа! ВеДь Он ЖеСтОкО оТоМсТиТ за ОбИжЕнНоГо Во МнЕ АнГеЛа!!!
!=!DEVIL MAY CRY!=! (02.02.2023/11:34)
Burda yazdıəın sən ümumi səndi ya mənə aid edib yazmısan bilmirəm, ama mən özümdə bunamane olmağa başlamışam. Çox istifadə eləmək istəyirlər, o qədər də yalan eşidirəm ki ujr ürəyim götürmür, mən də y
Eyni xarakter umumi yazmiwdim .no seninde dediklerini mende uje edirem .bir nov loru desem caliwiramki qarwimdakina onun kimi arsizca rol oynayim gorsinki lox deylmem uje ... dogrulari bildiyim halda yalanlari .seyr etmek gulerek...
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (02.02.2023 / 11:42)
*_ДьЯВоЛскАЯ_МеСтЬ_* (02.02.2023/11:40)
Eyni xarakter umumi yazmiwdim .no seninde dediklerini mende uje edirem .bir nov loru desem caliwiramki qarwimdakina onun kimi arsizca rol oynayim gorsinki lox deylmem uje ... dogrulari bildiyim halda
Dünın bir yaxın tanış var , özümdən çox etibat eləsiyim biri di, deyirəm ki uje adamları e yola verirəm ki xəbərri olmur hiss eləmirlər, o bildirir, mən də əvvəl tez alışıb coşurdum, indi o barədə səbrliyəm. Belə yaxşıdı.yox deməyi bacarmaq özü bir işdi
Наверх  Cemi mesajlar: 257

<< 1 ... 24 25 [26]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (4)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 870 / 3697