canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Kimsəsiz Uşaqlar Evində Keçirilən Konsert Uğurla Baş Tutdu!
sevda@  sevda@ [Off] (17.01.2011 / 20:05)
Men burda yeni userem duzu bu tedbirin baw tutacagina inanmirdim.Amma indi wekilleri gordum ve tedbirin baw tutmasina tam eminlikle inandim.Inwallah gelen tedbire men de qatilaram.Her bir emeyi kecenlere sonsuz twk.
deyiş. sevda@ (17.01 /20:06) [1]
Hektor  Hektor [Off] (17.01.2011 / 20:27)
kimliyinden asili olmayaraq eger kiminse menim sozume qarwi piritenziyasi varsa wexsiye sms yazsin goruwek!!!!!!bawiviz dedenivize agirliq etmesin!!!!!!!!!!!!!
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (17.01.2011 / 21:21)
 hhhh
Hektor (17.01.2011/17:31)
igid esas odur ki sen savab edib bacardigin qeder komeklik etmisen.qalani onlarin boynuna
razıyam qardasım
@D-e-n-i-z@  @D-e-n-i-z@ [Off] (17.01.2011 / 21:34)
Her sey yaxsi oldu.Teskilatcilara tesekkur edirem.İnsallah hemise de bacardigim komekliyi gostermeye haziram.Teki usaqlarin konlu xos olsun
ELMI  ELMI [Off] (17.01.2011 / 21:41)
narazi qalanlarin nezerine,inweALLAH bu gece o tedbirde gorsenen ve gorsenmeyen her weyi yazacam ve inweALLAH ondan sonra bu sayti hemiwelik terk edecem.Amma indi birce onu deyim ki,VALLAH gumana duwub haqqima girirsiz.Siz dogurdanda meni pewman etmeyi bacardiniz.InweALLAH gece 12 de her weyi oxuyacaq ve bileceksiz.
(_Kuskun_)  (_Kuskun_) [Off] (17.01.2011 / 21:44)
yaxwi etdiz
DJ_Telman  DJ_Telman [Off] (17.01.2011 / 22:34)
Diqqet! Saytdan yigilan pul cemi 200 azn idi... 1800 azn ise sayta adiyati olmayan bir yaxin shexsler komeklik etdi. 28-den buzovnaya gedib gelmeye 100 azn istedi sofer. eger saytdan 200 azn pul yigilmishdisa onun 100-nu avtobusa xercleneceydise saytdan 100 azn komeklik olunacaqdirsa, onda ele men cibimden hemin summanin 2,3 qatini qoyardim, hec keside yigib aparmazdim. Orda biz hec kime ayri hediyye almamishdiq, hamiya eyni seyler alinmishdir, qaldiki o hediyyeye onu istifadecimiz vermishdi, eger ele istifadeci olsaydin sende gondererdin, day demezdinki o ushaq agladi pis oldum. Novbeti sefer hec kimden pul yigilmayacaq ve biz oz tedbirimizi eleyeceyik onda gorunki nece olur tedbir, sayta gun erzinde 10 minden cox adam girir 200 azn pul yigilib, bu cox biyabirci veziyyet idi, bezi dushuncesiz insanlar zeng edirdi qizlarin gelib gelmemeyini sorushurdu, day bilmirki bura gelen insanlar xeyriyye meqsede gelir. Bundan sonra hec kimden pul yigilmayaca her sey ozumuz terefinden qarshilanaca...
Ardını oxu >>
Apokalipsis  Apokalipsis [Off] (18.01.2011 / 00:47)
ELMI, Salam her vaxtin xeyirli olsun..Oxudum ki martda xeyriyye aksiyasi kecirilecek..Amma yalniz qizlar gede bilecek..Men bu aksiyada iwtirak etmey isteyirem kecirdiyiniz 1 ci aksiyaya ucun size 1 mektub yazmiwdim amma 1 cavab ala bilmedim..xahiw edirem gelen xeyriyye konsertine tek zenen xeylaqlarini yox eyni zamanda kiwi cinsinin numayendelerini de qatasiz..Men de icinde..
ELMI  ELMI [Off] (18.01.2011 / 01:23)
Salam,eslinde men size bu gece o yardim tedbirnin gorsenmeyen tereflerini yazacagdim,oda Telman yazdi deye qisaca yaziram,Beli saytin istifadecileri texminen 200 azn pul yigmiwidlar (cox sag olsunlar) amma uwaqlara ise umumi yardim 1800 manat deyerinde oldu (200 kq et,2000 defter,rucka,oglanlara qiw corabi,qizlara kalkotqa,meyve ve sair,..)Amma cox tessuff ki,hec kim 200 manat qarwiliginda 1800 manatliq yardimi nece etdiyimizi yox,bir dene kuklanin davasini ve kanfortnu aftobusun olmamasini,tedbirin urekacan olmamasini deyirler,(bu tek samxal adli istifadeci deyil,bawqalarida var).men o qardawlari ve xanimlarida bawa duwurem,cunki onlar orda aglayan bir qizin goz yawlarini gorubler,amma tessuff ki,orda gulen 249 uwagin sevincli uzunu gore bilmeyibler. İnsan yalnız üreyile baxdığı zaman doğrunu görer.Heqiqetin mayasını gözler göre bilmez
Yenede sag olsunlar,etdikleri yardima gore,her kese minnetdaram.mene coxu yazir ki,sen bunu oz reklamincun etdin,ay ne bilim yaxwi ki,pul vermedim,cun
...
Ardını oxu >>
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (18.01.2011 / 01:29)
 hhhh
ELMI, ewq olsunee
ne ıse o usagın goz yaslarını bular sıgortalamır menım ucun!
Day sızı bılmırem

deyiş. S_a_m_x_a_l (18.01 /01:32) [1]
Наверх  Cemi mesajlar: 58

<< 1 2 3 [4] 5 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 921 / 2874