canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Kimsəsiz Uşaqlar Evində Keçirilən Konsert Uğurla Baş Tutdu!
DJ_Telman  DJ_Telman [Off] (17.01.2011 / 00:48)
İlk önce özümün ve Elmeddinin adından hər kəsə öz minnətdarlığımızı bildiririk ki, bu tədbirin keçirilməsində bizlərə dəstək çıxdınız. Orda iştirak edən, maddi köməklik göstərən və dualarını bizdən əskik etməyən bütün istifadeçilərimizə minnətdarıq. İNŞALLAH NOVRUZ BAYRAMI VƏ 8 MART QADINLAR BAYRAMINA GÖRƏ MÖHTƏŞƏM BİR KONSERT PROQRAMI HAZIRLANACAQ KİMSƏSİZ UŞAQLAR EVİNDƏ ALLAH QOYSA, Elməddinin dediyinə əsasən bu tədbirdə bizimlə birgə yalnız xanımlar gedəcək və orda kimsəsiz uşaqlarnan birgə xanımlar iştirak edəcək! Hər kəsə bol şanslar!
deyiş. DJ_Telman (17.01 /00:59) [1]
bal_qiz  bal_qiz [Off] (17.01.2011 / 00:55)
baw tutmasina chox sevindim:))Novruz bayrami ideyasida superdi:)
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (17.01.2011 / 01:04)
 hhhh
Aciq danisacam Her sey Super oldu!
Ancaq sonda bir hereket xosuma gelmedu!
O qeder usagun icinden yalniz birine hediyye verildi!
Menimle oynayan balaca qiz aglaya aglaya niye ona hediyye verilmediyini sorusdu inankinki hec ne deye bilmedim
Tesevvur edin usaga dedim ki sene pul versem olar?
Bu mene ders olsun bundan sonra edeceyim yardimi getirib suze vermek evezine gedib ozum usaqlara hediyye alicam!
Men bilmirdim bele olacaq
Yaxsi ki qardaslardan masini olan variydi yoxsa men ora getmek ucun ya taksiye pul vereceydim yadaki Avtobusla 2 saata gediceydim
Ne ise bu gorus konlumu acmadu
bal_qiz  bal_qiz [Off] (17.01.2011 / 01:06)
Telman 2ci wekil uchun xususi ile twk:)
ELMI  ELMI [Off] (17.01.2011 / 01:09)
emeyi kecen her kese minnetdarliq bildirirem.Cox sag olun
ELMI  ELMI [Off] (17.01.2011 / 01:15)
S_a_m_x_a_l (17.01.2011/00:04)
Aciq danisacam Her sey Super oldu!Ancaq sonda bir hereket xosuma gelmedu!O qeder usagun icinden yalniz birine hediyye verildi!Menimle oynayan balaca qiz aglaya aglaya niye ona hediyye verilmediyini so
qardaw 1.hediyyeye qalsa hediyye uwaqlara hamsina verildi.2 min defter,her uwaga 2 rucka,corab,kalkotka,meyve,200 kq et,war ve s. Amma o qiza verilen hediyye ise en feal wagird kimi ona verildi.ve hemde o uwaq yegane uwaq idi ki,umumiyyetle kimsesiz idi,yeni hec qohumuda yoxdu.Mawinla getmeye qalsa men qoymadim,cunki 100 azn verib sizincun kanfortnu aftobus ayirib sizi aparmaqdansa,hemin pula uwaqlara bawqa weyler aldim.Qardaw bagiwla ki,senin kanfortunu yox uwaqlarin guzaranini duwundum.Yenede komek etdiyincun cox sag ol.
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (17.01.2011 / 01:19)
 hhhh
ELMI (17.01.2011/00:15)
qardaw 1.hediyyeye qalsa hediyye uwaqlara hamsina verildi.2 min defter,her uwaga 2 rucka,corab,kalkotka,meyve,200 kq et,war ve s. Amma o qiza verilen hediyye ise en feal wagird kimi ona verildi.ve hem
Qaqaw mene konfortdu nedu ondan lazum doyul
Eger onlara nese hediyye alunsaydu day o qiza aciz aciz baxmazdular
Ve menimle oynayan qiz menden aglaya glaya ona niye hediyye verilmediyini sorusmazdi
Ne ise bu mene ve QARDASLARIMA ders olsun!
__JİJİ__  __JİJİ__ [Off] (17.01.2011 / 01:21)
Allah haminizdan razi olsun..uwaqlarin uzunde guluw gormek her neye desez deyer,.bele lahiyelere hemiwe destek duraram..novruz bayrami da ela olar..tewekkurler
ELMI  ELMI [Off] (17.01.2011 / 01:36)
S_a_m_x_a_l (17.01.2011/00:19)
Qaqaw mene konfortdu nedu ondan lazum doyulEger onlara nese hediyye alunsaydu day o qiza aciz aciz baxmazdularVe menimle oynayan qiz menden aglaya glaya ona niye hediyye verilmediyini sorusmazdiNe
ay qaqa sene bawa saldim axi,wukur ozunde orda oldun gordun axi her kese lazim olan weyler alinmiwdi,VALLAH adam elediyini daniwmaz,amma mecbur eleyirsiz.O hediyyeni Bal qiz leqebli bir istifadeci yollamiwdi ki,orda en feal ve en kimsesiz uwaga verersiz.mende ele eledim,bes nece eleyerdim,ozume goturmeli idim?o aglayan uwaga qalsa o uwaqlarin gozu her zaman aglayir,ona gorede inweALLAH martda yene gedeceyik ve yenede 3-4 saat o uwaqlarin gozunun yawi qurumasi ucun bacardigimiz qeder caliwacagiq,onlarla olub,onlara qaygi gostereceyik inweALLAH,Amma bawqa nese qaranliq bir wey qalibdisa yaz izah edim,menim nikimden taniyirsan meni,her halda bilirsen ki,bu iwin alinmasi ucun hamidan cox men heyacanlanirdim,eger nese bawqa xowuna gelmeyen bir wey varsa ya
...
Ardını oxu >>
S_a_m_x_a_l  S_a_m_x_a_l [Off] (17.01.2011 / 01:54)
 hhhh
ELMI (17.01.2011/00:36)
ay qaqa sene bawa saldim axi,wukur ozunde orda oldun gordun axi her kese lazim olan weyler alinmiwdi,VALLAH adam elediyini daniwmaz,amma mecbur eleyirsiz.O hediyyeni Bal qiz leqebli bir istifadeci yol
qaqa menı uzen o oldu kı o hedıyyenı butun usaqların ıcınde ona verduz
o balaca usagın goz yası helede yadımdan cıxmır
eylenceye soz ola bılmez
Amma sondakı o hereket hec duzgun deyıldı!
Eger sehv deyıremse dekı sehvsen
orda en yaxsı oxuyan, en yaxsı oynuyan, en yaxsı seır deyen usaqlara ne oldu?
Xatırladım kı meclıs baslıyanda ozun dıdınkı hedıyyelerımız yoldadu gelır
Amma gelen bır dene hedıyye oldu
Seır deyen usaqda hedıyye gozledı gelıb cıxmadu
Ne ıse men oz ıradımı dedım
Netıce day cıxararsuz cıxarmazsuz oz ısınızdı
He bırde novruzda eger avtobus tapmasoz Kend ehmedlıde cox tanıslar var deyersuz masın zad getırerem
Pulu saxlayarsuz usaqlara et alarsuz!
Наверх  Cemi mesajlar: 58

[1] 2 3 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 836 / 338