canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Yahşi Cazibe - serialı
Mövzu bağlıdır
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 20:57)
"Yahşi Cazibe" - Hulusi ve diyerlerinin üçlemeleri

1 ci bolum:
Hulusi: Hayatta iki şeyi affetmem, Kemal. Birincisi, çalışanlarımdan birinin kızım Simge'ye yan gözle bakması. İkincisi, çalışanlarımdan birinin kızım Simge'ye yan gözle bakması.
Hulusi: Hayatta iki şeyden nefret ederim, Kemal. Birincisi, calışanlarımdan birinin kızıma yan gözle bakması. İkincisi, bu krizde gelip avans istemesi.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 20:58)
2. Bölüm
Hulusi: Ben hayatta üç şeyi affetmem. Birincisi, şirket telefonlarından cep telefonlarının aranıp özel görüşme yapılması. İki, lokantalarda çorbanın yanında yeteri kadar ekmek verilmemesi. Üç, bir erkeğin işine gücüne dalıp sevgilisini ihmal etmesi.
Hulusi: Ben üç şeyden nefret ederim hayatta. Birincisi, sandaletle yürürken ayağının altına taş girmesi. İkincisi, Fenerbahçe'ye Şampiyonlar Lig'i ön elemesinde kuvvetli bir rakip çıkması. Üç, işine gücüne dadanıp bir insanın karısını ihmal etmesi.

deyiş. X_mutant_X (20.01 /20:58) [1]
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 20:59)
3. Bölüm

Hulusi: Hayatta üç şeyi affetmen, Kemal. Birincisi, ıslak mayoyla arabaya oturanları. İkincisi, çerez tabağından önce bademlerle şam fıstıklarını önden önden götürenleri. Üçüncüsü, temiz duygularla da olsa patronun kızına aşık olanları.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 20:59)
5. Bölüm

Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyi affetmem. Birincisi, Fenerbahçe'nin hiçbir maçını 11 kişiyle tamamlıyamaması. İkincisi, spor ayakkabıyla merdiven çıkarken ayakkabının altının yere sürülüp "Ciyik, ciyik" diye ses çıkarılması. (replik Kemal: İğrenç bir ses, efendim. Yani ben de nefret ediyorum. Şu anda yani sizin tarafınızdayım Ve üçüncüsüde, benim iznim olmadan, onayım olmadan kızımın mir erkekle arkadaşlık etmesi.
Hulusi: Bak, ben bir kadında üç şeyi çok severim. Birincisi, erkeğinin yanında topuklu ayakkabı giymemesi. İkincisi, yemek yaparken sebzelerin kabuğunu ince ince soyup tasarruf yapması. Üçüncüsü, güzel elleri olması.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 21:00)
6. Bölüm

Hulusi: Bak Kemal, ben hayatta üç şeyden haz etmem. Bunlardan birincisi, banyo yaptıktan sonra eşofmanı giyerken ıslak ayaklarımın eşofmanın astarına takılması. İkincisi, tavlada şeş kapıları kapaliyken üst üste düşeş atmam. Üçüncüsüde, bir adamın karım Cazibe'ye bayir gülü demesi.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 21:01)
ardi var yene yazacam...
AYAN__  AYAN__ [Off] (20.01.2011 / 21:02)
ne4e b0lumdu bu kin0?
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (20.01.2011 / 21:03)
AYAN__ (20.01.2011/20:02)
ne4e b0lumdu bu kin0?
heleki 28 bolum gedib serialdi
PisBebis  PisBebis [Off] (20.01.2011 / 21:07)
evimin direyi gemimin kureyi oluremde bu serialcun
AYAN__  AYAN__ [Off] (20.01.2011 / 21:10)
X_mutant_X (20.01.2011/20:03)
heleki 28 bolum gedib serialdi
0nda davam elede
Наверх  Cemi mesajlar: 142

<< 1 2 3 [4] 5 6 ... 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 886 / 2426