canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

HƏR KƏS MÜTLƏQ OXUSUN (5 dəq vaxtınız gedəcək)
Mövzu bağlıdır
DJ_Telman  DJ_Telman [Off] (09.01.2011 / 00:17)
Sözümə Ferc suresi,14 -18 ayeleriylə başlamaq istəyirəm!.
14.Şübhəsiz ki, Rəbbin (bəndələrinin bütün əməllərini) baxıb görür.
15.İnsana gəldikdə, nə zaman Rəbbin onu imtahana çəkib ehtiram etsə, ona bir nemət versə, o: “Rəbbim mənə ehtiram göstərdi!” –deyər.
16.Amma nə zaman (Rəbbin) onu imtahana çəkib ruzisini əskiltsə: “Rəbbim məni alçaltdı (mənə xor baxdı)!” – söyləyər.
17.Xeyr! (Belə deməyin). Doğrusu, siz özünüz yetimə hörmət etmirsiniz (yetimin haqqını vermirsiniz).
18.Bir-birinizi yoxsulu yedirtməyə rəğbətləndirmirsiniz.

İndi keçek bunları yazmağımın səbəbinə.

Əvvəla hər kələ salam deyirəm!
İlk öncə qoy özümü tanıdım. Mən Bacanaqlar seriyalında Taleh rolunda gedən Elməddin Cefərovam.

İndi bugünkü tedbir barəsində danışacağam. Bugünkü keçirilən yardım kompaniyasında məndə iştirak etdim və çoxda ürək açan olmadı. Buna səbəb bilmirəm dəqiq nələr idi, amma onu deyimki mən gözləyirdim indi en azında 80-90 nəfər gəlib yardım edəcək, amma Rüfətin əlindəki dəft
...
Ardını oxu >>
deyiş. DJ_Telman (09.01 /22:27) [2]
bal_qiz  bal_qiz [Off] (09.01.2011 / 00:23)
bes hami gedeceyini komek edeceyini diyirdi?
ELMI  ELMI [Off] (09.01.2011 / 00:26)
menede pis tesir edende odu ki,hami gelecem,komek edecem deyirdi.amma...
Nick_O  Nick_O [Off] (09.01.2011 / 00:28)
Üzüldüm
DJ_Telman  DJ_Telman [Off] (09.01.2011 / 00:29)
heç ürək açan olmadı bugünkü gün. ümid edirəmki istifadəçilərimiz son andada olsa öz dəstəklərini göstərəcəklər...
HeYaT_QiSa  HeYaT_QiSa [Off] (09.01.2011 / 00:30)
 Elvida Oten Gunler...
6-7 nefer?.
bal_qiz  bal_qiz [Off] (09.01.2011 / 00:30)
amma...yalan daniwmagin ozude bir gunahdi...en azi o uwaqlarin uzunde tebessum yarada bilerik...bizim ailemiz var.Ana Atamiz var.ama olarn yoxdu axi(
_Doyulmaz_  _Doyulmaz_ [Off] (09.01.2011 / 00:33)
tewekkur Edirem Bu xeyriyyeni tewkil edenlere Telman sene ve Elmeddin sene..BIldirim ki bu gun gele bilmeyeceyim ucun cox uzulmuwdum ama 15 ne kecirilmeyi meni wad etdi elaqe saxliaycam sizlerle ve bacardigim qeder etrafimdakilar bu tedbirde iwtirakina cagiracam..en azindan bir AZerbaycanli borcu kimi twkler her birinize
*ALFINA*  *ALFINA* [Off] (09.01.2011 / 00:34)
MEN BU GUN GELDIM KOMEKLIYIMI ETDIM BORCUMDU. ELMEDDIN DUZDU GUNDE ORA BURA PUL XERCLEYIRIK BIR AY BUNU ETMEYEK SUVAB QAZANAQ KORPELERI SEVIMDIREK . . .
Roks@n@  Roks@n@ [Off] (09.01.2011 / 00:34)
cox pis oldum
Наверх  Cemi mesajlar: 81

[1] 2 3 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 836 / 2554