canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Maraqli Kino Adi Yazin Baxaq
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (26.09.2016 / 18:05)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
ni koqda ni zdavayse
Usi_Musi_pusi  Usi_Musi_pusi [Off] (26.09.2016 / 18:05)
~Aykam~ (26.09.2016/19:04)
Hemde nasil hec yadimdan cixib o yeni cixanda baxmişdim)
aha ))tehsir edicidi
.
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (26.09.2016 / 18:06)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Heee
Black_Attack  Black_Attack [Off] (26.09.2016 / 22:23)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
bumer
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (26.09.2016 / 22:32)
Bayaq Youtubede Tuning 78ci il Mosskviçlere baxırdım neyse ora bura Bir kino teklifi geldi "Hollyday" açdım baxım ki nedi Rejissorun və senatistin fantaziyasına əməlli başlı dilxor oldum
Kinodan əvvəl nə çəkmişdilərsə babat meyxoş imişlər
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (26.09.2016 / 22:34)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Son ders
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (29.09.2016 / 08:29)
Лекарь ученик Авиценны

(Ibn Sina)
Eslinde sen deme Tibbin Banisi ibn Sina imiwe Heredotu yalannan wiwirdib Soxublar Camaata.Ibn Sina Daha Cox tovheler verib Tibb ucun Cox Weyler kewf edib tibbin kitabin yazib Cox xesteliklerin Mualicesin acib Nevar Nevar Muselman olub deyene Dunya Seviyyesinde qebul etmirler.
19 esre kimi Avropa mekteblerinde Onun Tibb kitablari uzerinden tibb tehsili kecirilirmiw.

Bu kinoda Anasinin Apendicit ovaxt ucun sagalmaz xestelik hesab olunan Bu xestelikden Anasinin dunyasini deyiwmiw Bir Ingiltereli.gencden gedir.
7,8 yawinda olarken son umudleri olan Analari xestelikden dunyasini deyiwir.diger balaca Bacisin Bakireliyine gore Qul Aparirlar Atalar olmur Bacilarin qul aparirlar ki,Boyudub Satsinlar Yaxwi pula gedecek deye bakireliyi ucun Qardawinda Iwdedmekcun.
Bu qalir tek....onnan sora yetim uwaqin heyatinnan gedir Sonra Nece heyatda qalir Ve meqsed qoyurki Anasinin dunyasin deyiwdiyi xesteliyin caresin tapacaq boyudukden sonra 1 il Ingiltereden
...
Ardını oxu >>
Yss  Yss [Off] (29.09.2016 / 08:31)
_K_O_T_İ_K_ (29.09.2016/09:29)
Лекарь ученик Авиценны(Ibn Sina)Eslinde sen deme Tibbin Banisi ibn Sina imiwe Heredotu yalannan wiwirdib Soxublar Camaata.Ibn Sina Daha Cox tovheler verib Tibb ucun Cox Weyler kewf edib tibbin kitabin
Men baxmisham o kinoya
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (29.09.2016 / 08:45)
Клятва. (And)

Arvadi Avtomobil Qezasinda Yaddawin itirir Oglani xatirlamir bawdiyir yeniden oncun vuruwmaqa ki,yeniden sevsin qiz onu.
qewey kinodu.

Orda Oglan Maraqli bir soz deyir...

Men dunyada mene en eziz olan insana baxiram buna baxmayaraq getmek Mecburiyyetinde Saxlamisan meni.

https://youtu.be/jku_asz5OzU

deyiş. _K_O_T_İ_K_ (29.09 /08:45) [1]
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (29.09.2016 / 08:52)
Помни меня
Xatirla Meni

https://youtu.be/09d9emZf6aU
Наверх  Cemi mesajlar: 1954

<< 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 196 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (7)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 915 / 3839