canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

ISTEYIRIK namaz qilaq qila bilmirik niye? ???
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (13.03.2018 / 20:41)
ПользоватеЛ_Х, Rayonda bir dene qeshey qiz var ama delidi. Yashi da 20 den chox olar. Dedesin de taniyiram. Kishi adamdi. bu qiznan hech kimin ishi yoxdi rayonda. Butun gunu gezir ashagi yuxari. N
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (13.03.2018 / 20:56)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
ecceb elesiz
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (13.03.2018 / 21:00)
ПользоватеЛ_Х, Ogun gece saat bir iki olardi qardashimi gozdirdim mecidin qabaginda. Gordim bu kimnense sporlashir icherde elnen qolnan. Girdim gordim bu qiznan mecidin qorolchusun mecidde tutub kaznitdiyir bunu ki a qehbe qizun yashiddadi ozde delidi. Her shey bir yana mecidde. Dedim buna neyi basha salirsan. Basdug tepiyimizin altina. Qizi da apardug qoydug evine. Gorduy qardashi dedesi axtarir yaziglar qizi. Day hech ne demeduy. Bir dene deduy qoymuyun bunu chole. Qarolchuya da ele bir ders oldu ki qardashim deyir her gun girib yalannan camaatnan durub namaz qilirdi indi hech mecide girmir. Ancag putkasinda olur
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (13.03.2018 / 21:02)
Irag yaxshilardan camaat chonub ele bil, hech ne fikirleshmirler
_Максуд_  _Максуд_ [Off] (30.04.2018 / 20:37)
qila bilersiz qila bilmeriy demiyin,seytana fuc gelmey lazimdi onun dediylerne uymaq lazim deil,namaz qilmaq ucun kiseye lazim olan birinci novbede sehfet hissine sahib cixa bilmeydi,qadinlarda deye bilmerem ureyinde Allah sevgisi olan her kes namaz qila biler
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (30.04.2018 / 20:46)
Namaz qilanlara bir sual vermek isteyirem,meselen suaby oglandi namaz qilir,sehvet hissini bogmaq deyirsen,o onu nece etsin? evlini basa dusduk,subaydan gedir sohbet
_Максуд_  _Максуд_ [Off] (30.04.2018 / 20:48)
Sarkazm* (30.04.2018/21:46)
Namaz qilanlara bir sual vermek isteyirem,meselen suaby oglandi namaz qilir,sehvet hissini bogmaq deyirsen,o onu nece etsin? evlini basa dusduk,subaydan gedir sohbet
Qardasim insan istese her sey ede biler,Allahda yardim edir,nefs sobeti varda burda insan gerey oz nefsine sahib cixmagi bacarsiz,oz ozuyle mubarize aparsin
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (30.04.2018 / 20:51)
_Максуд_ (30.04.2018/21:48)
Qardasim insan istese her sey ede biler,Allahda yardim edir,nefs sobeti varda burda insan gerey oz nefsine sahib cixmagi bacarsiz,oz ozuyle mubarize aparsin
o aydin meseledi de...

gel bele verim suali,elmi tibbi cehetden dusunek,sehvet hissi orqanizmde ifraz olunacaq madde yaradir,yeni orqanizmden ifraz olunacaq ne varsa olunmalidi,eks halda orqanizme zererlidi,men aciq danisiram meselen sidik kisesi dolduqda bosaltmasa insan boyrekler eziyyet cekecek,hemcinin digeri...

bs bu sehvet hissini nece hell etsinler? gunun gunorta cagi meselen ifraz olunmaq isteyir? mutleq ki bir yolu vardir
_Максуд_  _Максуд_ [Off] (30.04.2018 / 20:53)
Qusul deye bir sey var,insan yuxuda olarkan seytan onun yuxsuna girir ve.....o zaman qusul olur.
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (30.04.2018 / 20:54)
_Максуд_ (30.04.2018/21:53)
Qusul deye bir sey var,insan yuxuda olarkan seytan onun yuxsuna girir ve.....o zaman qusul olur.
mutleq bu gece bas verir hemise? gunduz vaxti bas vererken ne etmeli? bax suallar coxdu ee bunlari da cavabladiqca yeni suallar cixir
Наверх  Cemi mesajlar: 157

<< 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 882 / 1132