canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

sizce bize ALIMPIYADA lazimdir ???
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (27.05.2015 / 19:13)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Azeriler ele daim acdirda bir iki ay az maaw alsa olmezki)))
Wingless@Angel  Wingless@Angel [Off] (27.05.2015 / 19:14)
Millet duwmenisene sen)))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (27.05.2015 / 19:15)
2 saat evvel Russianin НТВ kanali gosterir Rus turisti Azerbaycana gedib Istirahete Mawinin Qabaqinda Video Reqisttator varimiw,Doneceyi 10 Suretnen donurmuw yavaw yavaw,Pewexod Ozun atir mawinin qabaqina Yavawca mawin deyir Kiwi bawdiyir yixilib qiwqirmaqa Ki,Oldum ALLAH oldumula gore .....oldum yere girdim Onu xeberlerde gorende.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (27.05.2015 / 19:17)
O videonu Tapsam internetde Atacam Baxin Sizde.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (27.05.2015 / 19:18)
Indi xeberlerde Onu goren Ruslar ne fikirlewecey sizce?ona tek Rus deyile butun SNQ baxir Dunya baxir Rusun NTV kanalina.
__Suazo_  __Suazo_ [Off] (27.05.2015 / 19:19)
atiwib olimpiada keciririkdeee.haminin maawini kesibler.Allah bunu qebul etmez...olkenin budcesini yerli resurslar deyil xalq temin eliyir...duzdu bezi demediyim sebeblere gore menim maawim kesilmeyib ama ehalininki maawi kesilib...bize olimpiada zad lazim dor..ozumuzu aldatmayaqki yoxsulluq azalib ya ne...indi acib tokmiyim burda sandigi...
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (27.05.2015 / 19:19)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
O texribat ola bile azerbaycana qarwi))
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (27.05.2015 / 19:20)
Wingless@Angel, Yoo miletin dostuyam
Eksperd  Eksperd [Off] (27.05.2015 / 21:15)
He elbetde lazimdi, millatin mawinnan tutub xarici qonaqlara yedizdirmey coox vacib iwdi,avtobuslari azaldim milleti basabas pewkom gezdirmek coox vacibdi, bir adam tanimiramki etrafimdan tanidiqimnan elebele unsietde olduqumnan bu olimpiyadadan raziyam yaxwidi desin....
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (28.05.2015 / 01:04)
Mene Az ferq eliyir
Наверх  Cemi mesajlar: 69

<< 1 [2] 3 4 ... 7 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 839 / 1354