canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Ovladiniza valideyinlerinizin adini qoyardinizmi.???
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (25.04.2018 / 12:35)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Black_Attack (25.04.2018/11:46)
Eləmə sən canı
Sene ve senin kime heç kime dexli yoxdu eledim elemedim gelib yağışdan sonraki göbelek kimi her şerhimin yanında chıxma ishinle mesqul ol medeniyyetin olsun.
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (25.04.2018 / 12:36)
Gobelek dedi ona beli)))))
Black_Attack  Black_Attack [Off] (25.04.2018 / 12:37)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
NeFesiM__oL (25.04.2018/13:35)
Sene ve senin kime heç kime dexli yoxdu eledim elemedim gelib yağışdan sonraki göbelek kimi her şerhimin yanında chıxma ishinle mesqul ol medeniyyetin olsun.
Mənim sözümü mənə qaytarma sürtüy.sən sırtığsan mən yox bunu yadunda saxla.bunu bütün sayt üzüvə vurubki sən bu saytda ən sırtığ ən özünə hörməti olmayan qızsan.zarafat edəndə götüvü buraxma.indisə rətdol cavab yazma
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (25.04.2018 / 12:40)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Black_Attack, Seni kimler deyer onlarında sözleri menim üçün arı vızıltısı kimi bi sheydi yeni buranı burdakıları sizleri çoxdaa nezere alıb deyere yükselden adam deyilem ) göbelelik eleme her veziyyet özünede naxosh olur
Black_Attack  Black_Attack [Off] (25.04.2018 / 12:42)
NeFesiM__oL (25.04.2018/13:40)
Black_Attack, Seni kimler deyer onlarında sözleri menim üçün arı vızıltısı kimi bi sheydi yeni buranı burdakıları sizleri çoxdaa nezere alıb deyere yükselden adam deyilem ) göbelelik eleme her veziy
Didim vseda saxla
Adam yerinə qoymamışam hec vaxt səni ona görə belə yanığlısan mament gözdüyürsən belə göt göt söhbətlər edəsən?
Sözü deyib dalında durmayanın arştasının papağın sikim .indi cavab ver mənə və məni əsəbləşdir
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (25.04.2018 / 12:45)
Eshii kor kor gör gördüde adam yerine qoymamağın olsaydı inanki yaxşı olardı gelib her şerhimde bir babılıq elemeyerdin.soyuş söyürsen?) güneş burda soyüş söyen söyüş qaytaran qızlardan deyil ona göre polnu xoduvu vermisen özüve,özüne hormet elemeyen varlıqsan sen sürush burdan
Black_Attack  Black_Attack [Off] (25.04.2018 / 12:47)
Sən get polisə işə düzəl ətağa.
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.05.2018 / 01:12)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
yox 1 ci si gunahdir valideyinker saq iken adlarini qoymaq. 2 cisi dunyadan kocseler bele halaliqi alinmalidir 3 cu sude .her insan bir ferd dir o adiyla yawasa daha yaxwi olar men bele duwunurem.
Banu__  Banu__ [Off] (02.05.2018 / 01:20)
 Nə qədər bilirsən bil, söylədiklərin qarşındakının anladığı qədərdir.
Allah~Tekdi (02.05.2018/02:12)
yox 1 ci si gunahdir valideyinker saq iken adlarini qoymaq. 2 cisi dunyadan kocseler bele halaliqi alinmalidir 3 cu sude .her insan bir ferd dir o adiyla yawasa daha yaxwi olar men bele duwunurem.
Niyə günahdı?
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (02.05.2018 / 16:23)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Banu__, valideyin saq iken adini uwaqa qoyurlarsa .hemin valideyin o biri dunyaya adsiz gedir..
Наверх  Cemi mesajlar: 317

<< 1 ... 27 28 [29] 30 31 32 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 860 / 4033