canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

belki de aşk
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (17.05.2015 / 02:10)
zalimin zülmüydü hayat bana. çalınmış bir geçmişim kaderin elinde oyuncaktı sanki. Ağlamadım ama ağladım farz et Hiç konuşmadım ama sen susmadım farz et...
babamı kayb ettim aslında kayb ettiğim babam değildi. Kafamda dolaşan o elleriydi Ve bana çocuk olduğumu hiss ettiren o duyguydu kaybettiğim.
13yaşımda yaşardı gözlerim ve daha lise sınavını kazanmanın sevincini yaşamadan yaşadım kaderin tekme tokatlarının acısını.
Çalıştım ayakta kalmak için ama kareteden aşdığım darbe bu sefer de 17yaşını yeni bitirmiş benim yüreğime geldi. Hayatdan bir kayb ediş daha.
ve 24ümdeki o kaza. "al daha bu canı Sen de kurtul ben de" dedirtti bana ama alnımdan sızılan o kan sanki kaderimi yudu. Çeneme dokunan o ellerin ardından Elin sahibine doğru baktığımda hıçkırarak "özür dilerim" ağlayışları...

Seni sana nasıl tarif etsem ki... Öyle yeşil bakıyordun ki Hanı parklardakı yeşillikler var ya üzerine "sakın basmayın" yazar ve sen inadına basmak istersin. İnadına dokunmak üzerine yatmAk istersin. A
...
Ardını oxu >>
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (17.05.2015 / 02:28)
ve sabahın erken saatleri misafir odasından gelen sesinle "Allahım hala rüyada mıyım?!" diye şapşallaşmış bir şekişde uyandırdı. Gülüyosun ama napayım aceleden Gömlek falan ters düğmeledim. "merhaba iyi misin, acın var mı...." ve daha aklımda tutmıycağım kadar çok soru sormuşdun da bi "eyvallah" diyerek geçiştirmişdin.

kahvaltı masasını hazırlamakta anneme yardım edişinin ardından önüme oturup sofrayı benle paylaşdığın an Bir anlık "keş ke sen de benim gibi fakir olsaydın Sevseydin beni" gibi ani düşünce tırmaladı beynimi.

neyse kahvaltı uzun sürdü tabii İki koç burcunun hanımı - biri annem biri sen, bir araya gelince iyne dikişinden Parlamentlerdeki devlet memuru kavgalarına kadar uzanır muhabbet.
neyse beni işe bırakmanı teklif edince aslında nasıl bi yede çalıştığımı bilmeni istemediğim için redd etmişdim.
numaranı vermeyi iyi akıl etmişdin ama ben ne numara bulup sana mesaj atacağımı çözememiştim.
----kız var ya başıma gelen en güzel şey oldun bunca yılda----

mesajlaşm
...
Ardını oxu >>
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (17.05.2015 / 02:43)
+tamam o zaman Ama ben geç kalırsam kusura bakma
-tamam acele etme.
+görüşürüz..

saat 5 Sahil metrosu. Metro çıkışında bekliyordum seni. Elimdeki torbadaysa Yeni salınmış parktan köküyle beraber kopardığım tülpan (bu sözun türkcesin bilmirem) vardı. Bahçeye benden hatıra olarak dikersin diye. ve o an.. arkamda çalan korna sesi "acele et Deniz yol ortasına park ettim arabayı" demen bir anlık "ne ukala bir kızzz ıyışşş" diye tiksindirdi. Ama arabaya oturunca yine o yosun yeşili gözlerin şapşal gülümsememe neden oldu :)

---3 ay hiç duraksız buluşmalar---

+Deniz al bu senin
-yaa bu ne şimdi lamiye?
+bu gün seni tanımamın üçüncü ayı :) benden sana küçük bir hediyye.
-valla hediyye küçük ama çok pahalı Kusura bakma alamam
+anlamadım?? Deniz şaka yapıyorsun sanırım Bu sadece hediyye Gölnümden koptuğu için aldım yani vitrindeyken satılıktı tamam pahalı ola bilir ama şimdi elinde. İstersen eve götürüp bendem hatıra olarak saklarsın ve daha kıymetli olur İstersen çöpe atarsın ne m
...
Ardını oxu >>
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (17.05.2015 / 03:01)
----2gün sonra parkta---

~aaa Deniz nasılsın? Bitti mi universite?
-saol Ülker evet bitti çok şükür. Sen nasılsın evlendin mi?
~yox yaa Nerde bize de senin gibisi çıkmaz. Hanım efendiyle tanıştırmıycak mısın?
-Bu Ülker. Orta okuldan arkadaşım. Bu da Lamiye .
-Memnun oldum Ülker hanım.
~Ben de memnun oldum Lamiye hanım. kusura bakmayın valla Muhabbetinizi böldüm Ve görüşmek üzeri Benim dersler başlıycak Zilin çalmasına az var. Öğretmenim de.
-tamam Tekrar memnun oldum.
+tamam Ülker görüşürüz.
~saolun...

----sigaramın biteceği kadar bi sürelik susgunluğun ardından----

+kız da pek güzeldi
-ha ha. öyle
+niye evlenmiyorsun bunla belli ki sana niyyetli
-yok ya Ülker iyi bir kız.
+anlamadım?? Sen kötü biriyle mi evlenmeyi düşünüyorsun.
- yok öyle değil Yani o sadece iyi bir kız. Ama ben onla arkadaş bile olamam Sadece öyle işte sınıf arkadaşı olarak bir geçmiş bana yeter.
+sen nasıl bi kızla evlenmeyi düşünüyorsun Deniz bey??
Intizarda  Intizarda [Off] (17.05.2015 / 03:26)
Movzunu anlamdim. Bu nedi dastandi elebeli. Hec dedeQorquda bu qeder movzu uzanmamiwdi
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (17.05.2015 / 11:20)
Intizarda (17.05.2015/04:26)
Movzunu anlamdim. Bu nedi dastandi elebeli. Hec dedeQorquda bu qeder movzu uzanmamiwdi
canım gözüm Mövzu deyil bu. madem anlamadın sen o küçük beynivi yorub Şerh yazma. başqa mövzular da var
Cnblue  Cnblue [Off] (17.05.2015 / 13:13)
Hic duymadimki sesini elerini hiss etmedim ki, sonunu bilmeme ramen onu cok sevdimama cokkkk
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (14.10.2015 / 01:18)
Sabah yadıma salın tamamlayım bunu
Pretty_Woman  Pretty_Woman [Off] (14.10.2015 / 01:26)
Rehmettiyin_Nevesi, hec olmasa ozun oxumusan?)
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (14.10.2015 / 01:27)
Pretty_Woman (142015/02:26)
Rehmettiyin_Nevesi, hec olmasa ozun oxumusan?)
Taxtabaş Özüm yazmışam da . Lamiyeynen tanışlığımı
Наверх  Cemi mesajlar: 61

[1] 2 3 ... 7 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 862 / 4308