canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

11 ci sinif wagirdi Sevgi qurbani oldu
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (02.05.2015 / 22:20)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Ayda esl hind filmin qacirmisam
_BryunetkA_  _BryunetkA_ [Off] (02.05.2015 / 21:55)
Uwaqki uwaq...
_charli  _charli [Off] (02.05.2015 / 21:30)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
Allah rehmet elesin
Geşey qizdi.heyf.gören oglana ne gede ceza verdiler
Nemetov  Nemetov [Off] (02.05.2015 / 17:24)
......
Nemetov  Nemetov [Off] (02.05.2015 / 16:50)
Bakının Nizami rayonunda 58 saylı orta məktəbin 11-ci sinif şagirdi Babayeva Aytac Nazim qızını qətlə yetirən şəxs barəsində məhkəmənin qərarı ilə həbs qəti imkan tədbiri seçilib. Nizami rayon Məhkəməsinin qərarı ilə cinayəti törətməkdə şübhəli bilinən 1995-ci il təvəllüdlü Hüseynov İzzət Natiq oğlu 3 ay istintaq dövrü müddətində həbs edilib.O, ifadəsi zamanı A.Babayevanı onun sevgisini cavabsız qoyduğu üçün öldürdüyünü bildirib:“Dörd ay on iki gün idi ki, ayrılmışdıq. Qala bilmirdim onsuz. İstəyirdim özümü onun yanında öldürüm ki, inansın mənə. Axırıncı dəfə görüşəndə özümü öldürəcəkdim, yanıma gəldi, qoymurdu bunu edim. Məndən ayrılmağı əsəblərimi korlamışdı, mən də vurdum onu. Onu bıçaqlayanda bıçaq qırıldı, yoxsa sonra özümü də öldürəcəkdim. Sonra oturdum yanında, başladım ağlamağa. Kaş onun yerinə mən ölərdim”.
Nemetov  Nemetov [Off] (02.05.2015 / 16:48)
Bu gunlerde yeqin baw vermiw hadiseden xeberiniz var...11 ci sinif sagirdi sevgi qurbani oldu ..sevgilisi deyilen oglan qiza 8 bicaq vuraraq qetle yetirib...
be neden baw verir..buna ne ad vermek olar...Allah rehmet elesin ...
Наверх  Cemi mesajlar: 46

<< 1 ... 3 4 [5]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 830 / 2152