canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

2010cu ilde canim.azla bagli xatirelerimiz....
Mövzu bağlıdır
Katy  Katy [Off] (29.12.2010 / 15:54)
Butun canim.az istifadecilerini burda görmek isterdim..Qar$idan yeni il gelir..Butun küsülulerin bari$magini teklif ederdim..Buyrun 2010cu ilde canim.azla bagli xatireleriniz.. Pis,yaxsi,gülmeli,zarafatlarimiz,dostlarimiz ve s..
deyiş. Katy (29.12 /15:56) [1]
bal_qiz  bal_qiz [Off] (29.12.2010 / 16:07)
uydaa )super movzudu...yadimda xow xatireler qalib...ozume yaxin qizlar qazandim.çoxlu guldum arada kederlendimde.hetta ele olurdu ki gulmekden gozumnen yaw gelirdi)
AYAN__  AYAN__ [Off] (29.12.2010 / 16:23)
)))) hmm her wey 0ldu.her wey yadimda qaldi.sizin kimi canlara deyen qizlar tanidim opurem hamivizu dava da eledim,guldumde , agladimda diyesen eseblewdim de.ama ela idi her wey hemiwe de ela 0lsun Inwallah.
Armudyanaq  Armudyanaq [Off] (29.12.2010 / 16:54)
hardasa 2ay olar men burdayam, ama mene ele gelirki, 5ilden coxdu. az vaxtda ozumu yaxsi terefden gostermekle coxlu dost-taniw tapdim ozume. bura gelende deyirdim, ewi bir hefteye bezecem. ama gordum yox 1 hefte oldu 1ay, 1ay oldu 2ay, indide ayrila bilmirem, daha dogrusu istemirem. meni burda ozune dost kimi bilen her kese twk edirem. haminizi cox istiyirem. hetta ozume bir moside tapmiwame.
Nick_O  Nick_O [Off] (29.12.2010 / 17:03)
Mehriban dostlar qazandım. Əksər vaxt doyunca güldüm ,hərdən əsəbləşdim. Ama ümumiyətlə çox gözəl oldu. Maraqlı fikirlərlə tanış oldum.
Petek_  Petek_ [Off] (29.12.2010 / 17:04)
En çox esebleşdim ()
Ama burda gulmedim. Yegin gulmuşem. Oda ele bele. ((
Dostlar qazandim. Hetda bezilerinen telde bele danişdim)) Virtualda da dostlarim qaldi)) Bura maraglidi)) Ama men burda daimi deyilem. Belke gelen ilden gelmedim.. Hamiya ugurlar
Katy  Katy [Off] (29.12.2010 / 21:38)
18 yawimda idim.Heyatimda ele hadise ba$ verdiki,hami yalan dedi,hammi aldatdi meni...Instituta aglaya aglaya gedirdim.Aglaya aglaya gelirdim.Camaat instituta qebul olanda sevinir,meni o qeder kusmu$dumki heyatdan.Taniw qiz mene burdan dani$di..Uzun sozun qisasi özumu burda tapdim.Burda da incidim,herden agladim amma daha cox xo$ xatireler yadimdadi.Esas 1i var bura teze kecmi$dik sehersi men forumda movzu acdimki mmc nece acirlar mene kömek edin.Lolisafone meni danladiki "Xanim bele seye göre movzu acmayin"Bele taniw oldum Nigarla.O biri xatirem Bal qiz..Bal qiz sayta teze gelmi$di forumda movzu acmiwam men de qizlarin i$lemesine nece baxirsiniz.Oglanlar deyir yox Ball qizda eseblewib,nece eseblesib men de bir az da eseblewdirirem gulurem. Dehset cox gulmuwdum.Ayanidaki hami bilirki Ayan neyimdi menim Bal qizla birlikde.Sizleri cox isteyirem.Yaxsiki gelmiwem men.
deyiş. Katy (29.12 /21:46) [1]
VaLeT  VaLeT [Off] (29.12.2010 / 21:54)
Badamli ne Gozel adin vaaar
Badamli badamli
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (29.12.2010 / 22:14)
LoLiSaFoNe (29.12.2010/14:59)
ooou,maragli.qeseng dostlar qazandim,cevrem deisildi catda da.Kuslu oldugum insan yoxdu.Söhbetler xirdaladiq)xos xatireler)cox guldum,gozumden yas da geldi)1nefere baglanmisdim)vse.
Bismillah!
Fikrinle raziyam...
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (29.12.2010 / 22:16)
Deyerli dostlar qazandim, insanlari tanidim. Yalanci muselmanlar gordum, Agzini Quran ayesi ile acib sonunu soyuwle getirenleride gordum, Allahi inkar edenleride gordum usaqliq edenleride gordum. vezifeden statusdan sui istifade edenleride gordum taxt tacin sonu yetmesinide gordum..>Cox xatireler oldu...cox..deyiwiklikler oldu...Inwallah 2011 ci il daha gozel ve daha basha dushulesi bir il olar bizler ucun
Наверх  Cemi mesajlar: 52

[1] 2 3 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 912 / 3607