canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

DASH UREK.
OPEK13  OPEK13 [Off] (02.03.2012 / 14:36)
_StreSS_ (02.03.2012/13:31)
Sen sozu sene nece serf edir ele de basha dushursen,eslinde ise menimnsozumun menasi o idiki kishini qadindan ferqlendiren sahelerden biri de hulqumdu,chene ise shexsen seni ferqlendirendi.eger bulari
Uwaq uwaq daniwma )) Ne hulqumbazliqdi )) Hulqum söhbetinde ne demek istediyini bawa duwurem ) Amma derinliyine getsem, sehv ola ola uzadacaqsan söhbeti )) Ona göre yeri ged : ) Nece didim ? )
_StreSS_  _StreSS_ [Off] (02.03.2012 / 14:41)
OPEK13 (02.03.2012/13:36)
Uwaq uwaq daniwma )) Ne hulqumbazliqdi )) Hulqum söhbetinde ne demek istediyini bawa duwurem ) Amma derinliyine getsem, sehv ola ola uzadacaqsan söhbeti )) Ona göre yeri ged : ) Nece didim ? )
Uduzmagi bacarmaq da kishilikdendi,amma bununda bacarmirsan)))
Hele ne yashin var,zaman kechdikce sozlerimi anlayarsan))
OPEK13  OPEK13 [Off] (02.03.2012 / 16:08)
_StreSS_ (02.03.2012/13:41)
Uduzmagi bacarmaq da kishilikdendi,amma bununda bacarmirsan)))Hele ne yashin var,zaman kechdikce sozlerimi anlayarsan))
1. Kiwiliyi hulqumla ölcursense, demek petuxlara da kiwi deyirsen ))
2. Men hec zaman meglubiyyet haqqinda duwunmurem, meglub oldumsa onu hec zaman unutmuram..
3. Sen söhbeti uzatmaqla mene söz catdirmaga caliwirsan, amma bu mumkun olan iw deyil ))
4.Indi yazsan da cvb yazmayacam ))
5. Sen menimle söz döyuwunde qelebe elde etdiyini duwun, cunki qelebeni hiss ede ve yawaya bilmezsen menle döyuwde ))
6. Yeri ged : )
7. Nece didim ? )
_StreSS_  _StreSS_ [Off] (02.03.2012 / 16:14)
OPEK13, Men her hulqumu olan kishidir demedim,chene ile hulqumun kishi kimi eyni tutana kishi dedim,yaxshi oxu oxuyanda)))
yaxshi,uduzan men olum amma sozlerimden ibret gituren sen oo.chunki menim meqsedim seni basha sakmaq idi,senden ferqli men qakibiyyet ve meglubuyyet dushunmurem,meqsede chatmaq bes edir))
Ugur olsun,yoldash qalib))
[Ulker]  [Ulker] [Off] (05.06.2013 / 18:27)
Cox gozel yazmisiz,amin,Allah hec kesin ureyin dawa cevirmesin derdden.
*_Sus_*  *_Sus_* [Off] (17.03.2019 / 15:55)
Çoxu indi daş ürəy sahibidi
Black_Attack  Black_Attack [Off] (30.03.2019 / 00:51)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Oyy blyazanq opeknən stres kişilik barədə dirəşib))))
Наверх  Cemi mesajlar: 47

<< 1 ... 3 4 [5]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 881 / 2528