canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Qiz Öz Aglila ere getse ?Ya zurnaciya ya halvacya gedeeeer ?
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (10.05.2017 / 01:55)
NeFesiM__oL (10.05.2017/02:51)
Yox yox men teziq söhbeti etmedim sadece atamın meslehetine çox ehtiyacım var hemişe hemçinin bu söhbetde de yox bizde mecburiyyet deyilen bir şhey yoxdu.
Meslehet ede bilersen ancaq Artiq qerar kimse verirse senin yerive Bu ozunden imtina demekdi sen meslehet elememisen sen sadece Mehsuliyyetden qorxan insansan Sende ozune eminlik yoxdu ve geleceyivi siqqortaliyirsan Secim wansin atava Atmaqla o ne meslehet bilse odu sozun ile.
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (10.05.2017 / 01:56)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Alt_F4 (10.05.2017/02:53)
Sen dediyin bu sohbetler Tutanxamonun dovrunde qalibe.
Hansı dövürün önemi yoxdu men bele düşünürem fikirim beledi seninde fikirin eledi hem düşünceler ferqlidi..
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (10.05.2017 / 01:58)
 Heç Bir Dil Hesreti İzah Edecek Qeder Güclü Deyil,Buna Görede İnsan Darıxdıqca Sessizleşir..
Alt_F4 (10.05.2017/02:55)
Meslehet ede bilersen ancaq Artiq qerar kimse verirse senin yerive Bu ozunden imtina demekdi sen meslehet elememisen sen sadece Mehsuliyyetden qorxan insansan Sende ozune eminlik yoxdu ve geleceyivi s
Heç kim geleceyinden sigortalanmayıb öz aglıyla gedende boşana biler atasının mesleheti ile geden biride söhbet bu deyil,söhbet oduki özüm ne yatmışhamki ne yuxu görem gelecek heyatımın qerarını elbettdeki valideyinlerimle qerar vermeliyem..
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (10.05.2017 / 01:59)
NeFesiM__oL (10.05.2017/02:56)
Hansı dövürün önemi yoxdu men bele düşünürem fikirim beledi seninde fikirin eledi hem düşünceler ferqlidi..
Mence sene Aile formal olaraq lazimdi.
Ve ya sen sevdiyiinen ayrilmisan ya nese senin ucun uje ferqi yoxdu Sene kimin toxunacaqinin.
Aile zad bow sohbetdi.
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (10.05.2017 / 02:04)
Allah ömür versin yaşhayaq görekde nece olacaq hele var...
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (10.05.2017 / 02:04)
NeFesiM__oL (10.05.2017/02:58)
Heç kim geleceyinden sigortalanmayıb öz aglıyla gedende boşana biler atasının mesleheti ile geden biride söhbet bu deyil,söhbet oduki özüm ne yatmışhamki ne yuxu görem gelecek heyatımın qerarını elbet
Men sene diaqnoz qoyuram sen gelecekde erive xeyanet edeceksen.

Aile heyatin bu qeder onemsemeyen insan Yoldawina sedaqet gostere bilmez.
Sende O Aileye bagliliq sora 1 defe olsun temiz ailem olsun bax O Ezmkarliqi gormedim men.
Sen Gelecekde Yoldawiva Xeyanet edeceksen bu yaziram bura men.
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (10.05.2017 / 02:05)
Amin.
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (10.05.2017 / 02:07)
Alt_F4 (10.05.2017/03:04)
Men sene diaqnoz qoyuram sen gelecekde erive xeyanet edeceksen.Aile heyatin bu qeder onemsemeyen insan Yoldawina sedaqet gostere bilmez.Sende O Aileye bagliliq sora 1 defe olsun temiz ailem olsun bax
Herfler çhox sözü cem ede biler senden herflerle cem edib yazdın ama yanlışh cünkü düşüncerimi anlamırsan mene aile boşh olsaydı, taylarımın 1yaşında uşagı var mende deyerdim onsuzda ailedi de qurum getsin xeyir bele deyil bilmek lazımdı seçhmek lazımdı özüvü aile qurmaga hiss etmeyin lazımdı ve saire...mende heleki bunlarla yola çıxmışham niyyetimde yoxduki aile qurum xeyanet edim day niye aile qururamki ? Mentiqsiz yanaşhırsan...
NeFesiM__oL  NeFesiM__oL [Off] (10.05.2017 / 02:12)
Alt_F4, Ele yazdınki ele bil evlrneceyim adam menim üçhün geyim falandıe eşhi bir defe geyin atacaqsanda kimisinden..... Dediyim kimi meni menim düşüncelerimi bilmirsen deye sen mende heçh neyi görüb nese netice chıxara bilmezsen,senin sözün o olduki meslehet boşh şheydi mende yazdım mrnim üçhün vacibdi...
deyiş. NeFesiM__oL (10.05 /02:12) [1]
Alt_F4  Alt_F4 [Off] (10.05.2017 / 02:16)
NeFesiM__oL (10.05.2017/03:07)
Herfler çhox sözü cem ede biler senden herflerle cem edib yazdın ama yanlışh cünkü düşüncerimi anlamırsan mene aile boşh olsaydı, taylarımın 1yaşında uşagı var mende deyerdim onsuzda ailedi de qurum g
Aile qurmamaq + keyfiyyet sayilmir hele nede insanin buna mehsuliyyetinden xeber vermir demirem istiyeni yoxdu ya ne xeyr Qizdar var Kayfin cekir Gunde bir oglannan macaxlawir Er lazimdi ona?
Erdeki kimi birweydida Gunde birinin qucaqinda uwaq doqmaq lazim olanda uje Ere gedecey vse.
(LETIFESI SENDEN IRAQ)

Men sende Qetiyyetlilik gormedim sencun pofiqdi kim olacaq ne olacaq nece olacaq nece toxunacaq ve s. Cunki sende eminlik var uje beyninde sen geleceyivi siqortaladiqivi duwunursen valideynlerivin sozuynen ew neyseye here oz fikrinde qalsa yaxwidi mence.
Наверх  Cemi mesajlar: 208

<< 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 21 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 870 / 2787